دانمارک گذرنامه های دیجیتالی را برای ویروس کرونا معرفی خواهد کرددر تاریخ 3 فوریه ، مورتن بودسکف ، سرپرست وزارت دارایی دانمارک ، به همراه لارس سندل سورنسن ، مدیرعامل صنعت دانمارک و برایان میکلسن ، مدیرعامل اتاق بازرگانی دانمارک ، تأیید کردند که پاسپورت ویروس کرونا در پایان سال به شکل ساده منتشر می شود. فوریه .

گذرنامه دیجیتال کرونا ویروس مستندی است که ثابت می کند شما علیه COVID-19 واکسینه شده اید. این خبر در حالی منتشر می شود که کشور همسایه سوئد با افزایش نسخه COVID-19 به نتیجه منفی آزمون بازدید از خارجی ها نیاز دارد.

گذرنامه با یک راه حل ساده در پورتال سلامت دیجیتال دانمارک ، sundhed.dk منتشر می شود و در ابتدا برای مسافران تجاری در دسترس خواهد بود.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

Klaus Duedal Pedersen ، مدیر واحد Sentinel ، به sundhed.dk گفت اخبار فناوری اطلاعات سلامت: “در دانمارک ، تصمیم گرفته شد که برای گذرنامه واکسیناسیون علیه COVID-19 برای مدت زمان بسیار کوتاهی درخواست دهید. این تصمیم بر اساس زیرساخت های ملی موجود و پایگاه داده ملی واکسیناسیون خواهد بود. این برنامه برای توسعه یک راه حل عمومی است – یک مشارکت خصوصی. “

با اينكه دانمارک در حال کار بر روی یک راه حل ساده است که هدف آن دستیابی به یک راه حل کامل تر تکنولوژیکی در مدت سه تا چهار ماه است.

چرا مهم است

دانمارک با 5.8 میلیون نفر جمعیت ، در برابر بحران COVID-19 با عفونت و مرگ نسبتاً کم مقاومت کرد. در ماه دسامبر ، کشور اسکاندیناوی شاهد افزایش زیادی در موارد جدید COVID-19 بود ، اما پس از معرفی محاصره دوم آن در ژانویه ، تعداد موارد به طور قابل توجهی کاهش یافت.

دولت دانمارک امیدوار است که گذرنامه بتواند اولین گام برای بازگشت به شرایط عادی باشد و به کاهش محدودیت های زندگی عمومی کمک کند. توسط Bødskov به عنوان “امنیت اضافی” برای از سرگیری دانمارک تعریف شده ، دولت امیدوار است که به طور خاص از جامعه تجاری که نیاز به سفر دارد پشتیبانی کند.

بودسکف افزود که گذرنامه به مسافران تجاری هنگام مسافرت و ملاقات حضوری با همکارانشان کمک خواهد کرد.

متن بزرگتر

در ژانویه ، تلاش واکسن دانمارک به دلیل موقعیت واکسیناسیون در بالاترین درصد جمعیت خود ، در اتحادیه اروپا مورد ستایش قرار گرفت. سازمان بهداشت دانمارک انتظار دارد که همه گروه های دارای اولویت ، که شامل افراد مسن و کارگران خط مقدم هستند ، تا آوریل واکسینه شوند و پس از مدت کوتاهی واکسیناسیون را به بقیه افراد ارائه دهند.

در اخبار مرتبط ، توصیه های نهادهای مشورتی دولت در فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و سوئد توصیه می کند که واکسن آکسفورد / آسترا زنکا برای افراد زیر 65 سال در اولویت باشد ، در حالی که لهستان آستانه 60 سالگی را تعیین کرده است.

سوئد امیدوار است تا ماه ژوئن زیرساخت های لازم برای صدور گذرنامه دیجیتال را داشته باشد. آندرس جگمان ، وزیر توسعه دیجیتال سوئد گفت: “با گواهی واکسن دیجیتال ، اثبات واکسیناسیون کامل سریع و آسان خواهد بود.”

در 2 فوریه ، استونی گفت که به مسافران اجازه می دهد با مدارک واکسیناسیون علیه COVID-19 وارد کشور شوند تا از قرنطینه جلوگیری کنند.

سال گذشته ، یک وبینار HIMSS Community Northern توضیح داد که چگونه دانمارک ، ایسلند ، فنلاند ، سوئد و نروژ یک محیط بهداشتی پایدار و انسان مدار را فراهم کرده اند که بر مدیریت بحران در طی همه گیری تأثیر گذاشته است.

در حال ضبط

در کنفرانس مطبوعاتی ، بودسکف توضیح داد: “دانمارک هنوز به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر تاجگذاری قرار دارد ، اما بخشهایی از جامعه دانمارک وجود دارد که باید به جلو حرکت کنند و یک جامعه تجاری که باید بتواند سفر کند. مشارکت جدید.

“در این میان ، ما باید در مورد چگونگی استفاده از شریان کرونر در مورد این بحث کنیم.

“این گذرنامه اضافی است که شما می توانید بر روی تلفن همراه خود داشته باشید ، مدارکی که واکسینه شده اید. این مربوط به ما به عنوان کشوری است که از مزایای تکنولوژیکی ما بهره مند می شود. ما می توانیم در اولین دنیا آن را دارد و می تواند آن را به بقیه جهان نشان دهد. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes