خدمات بهداشتی جهانی پس از حمله سایبری با ضرر 67 میلیون دلاری روبرو شده استUniversal Health Services گزارش داد که “پیش از مالیات 67 میلیون دلاری ناشی از حمله سایبری در سال 2020 که باعث قطع شبکه تأسیسات آن در ایالات متحده شد ،” تأثیر سو ad “داشت.

طبق گزارشی که هفته گذشته منتشر شد ، سیستم مراقبت های بهداشتی بیشترین عوارض جانبی را به از دست رفتن درآمد عملیاتی مرتبط با کاهش فعالیت بیمار نسبت می دهد.

UHS در این گزارش خاطرنشان کرد: “با توجه به اختلال در روشهای عملیاتی استاندارد در تأسیسات ما … برخی فعالیتهای خاص بیمار ، از جمله ترافیک آمبولانس و اقدامات انتخابی / برنامه ریزی شده در بیمارستانهای اورژانس ما ، به مراکز رقیب هدایت شدند.”

مجموع درآمد خالص این سیستم در سه ماهه چهارم سال 2020 308.7 میلیون دلار گزارش شده است که نسبت به سال قبل 63.5 میلیون دلار افزایش داشته است.

چرا مهم است

UHS ، که در حدود 400 مرکز در سراسر کشور و خارج از کشور فعالیت می کند ، در سپتامبر گذشته مورد حمله سایبری گسترده ای قرار گرفت که ماه بعد نیز ادامه یافت. این شرکت تأثیر نامطلوب 55 میلیون دلار قبل از کسر مالیات را در طول مدت سه ماه منتهی به 31 دسامبر 2020 گزارش کرد.

همانطور که در گزارش سه ماهه ذکر شده است ، سیستم بهداشت عملیات IT را به حالت تعلیق درآورده و مراقبت از بیمار را با استفاده از فرایندهای جایگزین ، از جمله “روش های اسناد آفلاین” (مانند قلم و کاغذ) ارائه می دهد.

سپس UHS با شرکای امنیتی خود همکاری می کند و ارائه دهندگان فناوری اطلاعات و پزشکی قانونی شخص ثالث را درگیر می کند تا بدون هیچ شواهدی از سو mis استفاده از داده ها تا به امروز کمک کند. علاوه بر هزینه کاهش فعالیت بیمار ، UHS خاطرنشان می کند که “هزینه های اضافی قابل توجه کارگر ، چه داخلی و چه خارجی ، برای بازیابی سریعترین زمان عملیات IT” را متحمل شده است.

مقامات شرکت افزودند: “علاوه بر این ، برخی از توابع اداری مانند کدگذاری و صورتحساب در دسامبر سال 2020 به تعویق افتاد ، که تأثیر منفی بر جریان نقدی عملیاتی ما در سه ماهه چهارم سال 2020 داشت.”

گرایش بزرگتر

همانطور که اخیراً مدیر عامل CynergisTek ، کالب بارلو به ما گفت ، سرمایه گذاری در امنیت سایبری ممکن است گران باشد ، اما اغلب ارزش این است که از عواقب مالی احتمالی قربانی شدن اجتناب کنیم.

بارلو گفت: “مهم نیست كه چقدر برای دفاع هزینه می كنید ، بسیار ارزان تر از پرداخت هزینه های پس از رونق است.”

اگرچه حمله UHS یکی از محبوب ترین حوادث سایبری در سال گذشته بود ، اما این سیستم بهداشتی درمانی قطعاً تنها نبود. در ماه اکتبر ، یک حمله خدمات در شبکه بهداشت دانشگاه ورمونت را مختل کرد و فرماندار را وادار به استقرار گارد ملی در پاسخ کرد.

تابستان گذشته ، UC سانفرانسیسکو 1.14 میلیون دلار برای رمزگشایی داده هایی که به گفته آنها “برای دانشگاهی خدمات عمومی” مهم بود ، به هکرها پرداخت کرد.

در حال ضبط

“در حالی که ما نمی توانیم درمورد دریافت ، زمان یا میزان درآمدی که ممکن است تحت پوشش بیمه تجاری که در رابطه با این حادثه دریافت کرده ایم ، اطمینان یا ارزیابی کنیم ، اما ما معتقدیم که حق بازپرداخت بیشترین مقدار نهایی مالی را داریم. تأثیر در نتیجه حمله سایبری ، “مقامات UHS در بیانیه ای گفتند.

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes