حمله باج افزار خط زمان اجرای UVM را از خط خارج کرداین هفته ، شبکه بهداشت و درمان دانشگاه ورمونت اعلام کرد که پس از حمله سایبری که همچنان بر سیستم تأثیر دارد ، انتشار برنامه ریزی شده سوابق الکترونیکی الکترونیکی Epic خود را به تأخیر می اندازد.

مرحله دوم جدید راه اندازی به مدت هشت ماه به نوامبر 2021 موکول می شود و مرحله سوم در آوریل 2022 خواهد بود.

رئیس و مدیرعامل شبکه بهداشت UVM در بیانیه ای گفت: “در سال 2020 ، شبکه ما ، مانند سراسر جهان ، به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 با چالش های بزرگی روبرو خواهد شد ، که در نتیجه حملات باج افزار بیشتر تحت فشار قرار خواهد گرفت.” دکتر جان برومستد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

وی گفت: “با توجه به موانعی که طی سال گذشته با آن روبرو بوده ایم ، تغییر برنامه نصب EHR کار درستی است.”

چرا مهم است

UVM شروع به جایگزینی طیف وسیعی از برنامه های نرم افزاری کرد که کاملاً یکپارچه نبوده اند – چه در داخل و چه در خارج از بیمارستان بیمارستان. مرحله اول استقرار UVM Epic در نوامبر 2019 به پایان رسید ، زمانی که سه مرکز UVM با استفاده از ویژگی های برنامه ریزی بالینی ، برنامه ریزی ، ثبت نام و صورتحساب برای مراقبت های سرپایی شروع به کار کردند.

در فاز دوم ، واحدهای بستری در مرکز پزشکی پورتر و مرکز پزشکی ورمونت ، همراه با بخشهای سرپایی و سرپایی در مرکز پزشکی آلیس هاید ، در نوامبر 2021 به بهره برداری می رسند. در ابتدا قرار است Porter و Central Vermont برو مارس

حتما بخوانید:
توسعه دهنده Athenahealth وب سایت واکسیناسیون مرخصی زایمان را برای COVID-19 ایجاد می کند

در همین حال ، مرحله سوم شامل بخشهای بستری در بیمارستان دره شامپلین و بخشهای بستری و سرپایی در بیمارستان الیزابتون می باشد که از نوامبر سال جاری به آوریل 2022 منتقل شده است.

این سیستم خاطرنشان می کند که این مهلت های جدید به تأیید Green Mountain Care بستگی دارد.

شبکه بهداشتی UVM هنوز هم از اثر حمله سایبری بزرگی رنج می برد که در اواخر ماه اکتبر شش بیمارستان آن را در ورمونت و ایالت نیویورک تحت تأثیر قرار داد ، که دولت برای آن گارد ملی مستقر کرده است.

طبق وب سایت این سیستم ، بیماران در مرکز پزشکی UVM در برلینگتون و Home Health و Hospice در کولچستر ممکن است با تاخیر یا اختلال در مراقبت مواجه شوند.

این حادثه تنش های موجود در مورد منابع همه گیر COVID-19 را پیچیده کرده است ، از جمله گسترش واکسن ها به کارمندان جامعه و کارکنان بهداشت.

در بیانیه این سایت آمده است: “ما می فهمیم که این وقفه چقدر می تواند برای شما و خانواده شما ناامید کننده و آزار دهنده باشد و از این تجربه معذرت می خواهیم.”

گرایش بزرگتر

UVM در میان چندین قربانی برجسته حملات سایبری در سال 2020 با سیستم هایی مانند Universal Health Services و دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، بدافزارهای فرصت طلب را هدف قرار داد.

و متأسفانه ، کارشناسان می گویند بعید است که تغییر کند. در سال 2021 ، مطمئناً چالش های بیشتری برای امنیت سایبری وجود خواهد داشت ، زیرا بازیکنان بد همچنان از بحران COVID-19 بهره می برند.

حتما بخوانید:
EarlySense با فروش فناوری نظارت بدون تماس هیلروم ، رشد RPM را رصد می کند

در حال ضبط

برومستد گفت: “پرونده الکترونیکی سلامت یکی از مهمترین کارهایی است که می توانیم برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و ایجاد یک تجربه یکپارچه برای بیماران خود انجام دهیم.” “به همین دلیل دستیابی به اجرای صحیح این سیستم برای بیماران ، مردم و جوامع ما کاملاً مهم است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید