[ad_1]

سرنر و اپیک هفته گذشته اعلام کردند که در تلاش برای حمایت از واکسیناسیون COVID-19 گام های مهمی برداشته اند.

روز جمعه ، سرنر اعلام کرد که 175 مشتری از 11 کشور راه حل واکسیناسیون گسترده خود را نصب کرده اند.

در همین حال ، اپیک روز پنجشنبه گفت که 100 سایت واکسیناسیون در جامعه در سراسر کشور را با ظرفیت شلیک 300000 عکس در روز نگهداری می کند.

“ما افتخار می کنیم که به سیستم های بهداشتی کمک می کنیم تا هدف ملی واکسیناسیون 100 میلیون آمریکایی را حمایت کنند [Biden] در 100 روز اول دولت ، “جودی فاکنر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Epic ، در بیانیه ای گفت.

چرا مهم است

اپیک و سرنر به عنوان بازیگران اصلی در فضای EHR ، توانایی خوبی برای ایفای نقش اصلی در تلاش های واکسیناسیون را دارند.

به عنوان مثال ، سرنر اوایل این ماه میزبان یک رویداد واکسیناسیون گسترده در منطقه کانزاس سیتی بود و به یک ائتلاف محلی در سراسر منطقه اختصاص داده شده به واکسیناسیون ساکنان پیوست. ائتلاف در حال حاضر تلقیح 4500 نفر در هفته ، می گوید آماده است تا با افزایش تجهیزات ، این تعداد را به 3500 نفر در روز برساند.

سرنر همچنین به سیستم هایی اشاره کرد که به فناوری او متکی هستند ، از جمله کوک کانتیلز ، که هر هفته حدود 18000 دوز واکسن تزریق می کند ، و وزارت دفاع ایالات متحده و گارد ساحلی ایالات متحده ، که از ابزار واکسیناسیون گسترده شرکت استفاده می کنند.

کرنر در بیانیه ای گفت: “داشتن فناوری بهداشتی مناسب برای کمک به متخصصان بهداشت در انجام این وظیفه مهم بسیار مهم است.”

اپیک ، به نوبه خود ، خاطرنشان کرد که این شرکت انتظار دارد تا 30 روز آینده 100 سایت اضافی اضافه کند. ارائه دهنده همچنین گفت که از نرم افزار آن برای انجام تقریباً 500000 واکسیناسیون در روز استفاده می شود ، هم در سایت های واکسیناسیون انبوه و هم در تنظیمات بالینی سنتی.

وی کار Novant Health ، یک سیستم مراقبت بهداشتی مستقر در کارولینای شمالی را که از Epic برای اداره تقریبا تمام 63000 دوز خود از طریق MyChart و UCHealth در کلرادو ، که یک سایت واکسیناسیون گسترده در Coors Field را اداره می کند ، استفاده می کند.

اپیک در بیانیه ای گفت: “از آنجا که اپیک قابلیت همکاری دارد ، از آن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات واکسیناسیون با سایر سیستم های سلامت الکترونیکی و خدمات بهداشت عمومی استفاده می شود که به نوبه خود با CDC ارتباط برقرار می کنند.”

گرایش بزرگتر

سال گذشته ، اپیک ، سرنر و سایر فروشندگان برتر EHR آماده سازی نرم افزار خود را برای معرفی واکسن COVID-19 که مدتها در انتظار آن بود ، آغاز کردند.

وی گفت: “هنگامی که در ماه اکتبر مشخص شد که واکسن تأیید شده احتمالاً در اوایل سال 2021 وجود دارد ، ما با CDC و برخی از ارائه دهندگان فناوری اطلاعات تماس گرفتیم تا با ثبت فدرال و ایالت با موفقیت کار کنیم.” دیوید نیل ، معاون رئیس جمهور و افسر ارشد پزشکی در سرنر ، به اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی ویرایشگر عملکرد بیل سیویک. “ما باید اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما در جبهه IT آماده انجام چنین وظیفه مهم و مهمی هستند.”

این دو همچنین از جمله مهاجمان سنگینی بودند که برای تشکیل طرح واکسیناسیون با هم همکاری کردند که هدف آن ایجاد یک مدل استاندارد برای ایجاد سابقه دیجیتالی وضعیت واکسیناسیون است.

با این وجود ، اجرای این برنامه بدون سکسکه انجام نشد. سیستم بهداشتی مستقر در میشیگان ماه گذشته از یک آسیب پذیری در برنامه واکسیناسیون آنلاین موجود از طریق Epic EHR خبر داد ، که به کاربران اجازه می دهد برای واکسیناسیون “خط را فراموش نکنند”.

در حال ضبط

فاکنر گفت: “با انجام کارهایی که اغلب ماهها طول می کشد ، سیستم های بهداشتی طی روزها و هفته ها برای ایجاد مکانهایی با فناوری مورد نیاز برای انجام واکسیناسیونهای جمعی جابجا شده اند.”

مقامات سرنر گفتند: “سرنر این امتیاز را دارد که دانش سازمان حمایت از بهداشت جهانی را جمع آوری کرده و از آن برای بهبود اقدامات واکسیناسیون در جامعه محلی و سراسر جهان استفاده کند.” آنها افزودند: “بسیار مهم است که جوامع در سراسر جهان برای کمک به شکست COVID-19 گردهم آیند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر