حفاظت از نقطه پایانی امری حیاتی است ، گرچه “تعریف نقطه پایانی خود تغییر کرده است”هرچه سیستم های بهداشتی بهم پیوسته تر می شوند ، تعداد آسیب پذیری های بالقوه نیز به صورت نقاط پایانی ظاهر می شوند.

کارشناسان مجمع امنیت بهداشت HIMSS در این هفته اقدامات بهداشتی مورد نیاز برای محافظت از محیط نقطه پایانی سیستم را تشریح کردند – از جمله گروه بندی دارایی ها ، استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی و اجرای پاسخ های جدی تهدید در صورت لزوم.

“حتی قبل از COVID-19 ، ما شروع به دیدن بسیاری از تجهیزات نهایی در مراقبت های بهداشتی ، به خصوص در اطراف فن آوری پزشکی پوشیدنی ، دستگاه های دستی کردیم [and] برنامه های پزشکی در تلفن های همراه و آی پد “، گفت: هدر روشکوفسکی ، معاون معاون امنیت سایبری و رئیس ارشد امنیت اطلاعات در دانشگاه آگوستا ، در بخش مبانی امنیتی HIMSS ، در صورت درخواست موجود است.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

روشکوفسکی گفت: “اما با COVID-19 ، ما شاهد گسترش فوری با بسیاری از موارد دیگر بودیم.” “ما خواسته هایی از سمت چپ و راست برای فناوری های جدید ، به ویژه در مورد پزشکی از راه دور داشتیم.”

روشکوفسکی گفت ، متعادل سازی سرعت این درخواست ها با نیاز به غربالگری های استاندارد امنیتی یکی از بزرگترین چالش ها پس از شیوع ویروس کرونا است.

Sriram Bharadwaj ، معاون رئیس نوآوری دیجیتال و برنامه های کاربردی در خدمات اطلاعات سلامت فرانسیسکان ، افزود: “از نظر من ، من فکر می کنم تعریف دقیق نقطه نهایی تغییر کرده است.”

وی ادامه داد: “نقطه پایانی دیگر در شبکه شما نیست. در پایان ، آن واقعاً خارج از شبکه شما است.”

وی گفت ، در طول COVID-19 ، با توزیع کیت پزشکان از جمله پالس اکسی مترهای مجهز به بلوتوث و دستگاه های اندازه گیری فشار خون ، علاقه بالینی به نظارت از راه دور بر بیماران افزایش یافت.

بهارآدوی گفت: “چالش پیش روی ما از نظر امنیت این است که” چگونه خود را ایمن کنیم ، چگونه این دستگاه ها را مدیریت و نگهداری کنیم؟ “

درمورد دفاعهای در حال ظهور نقطه پایانی ، شرکت کنندگان در بحث امکان ورود هوش تهدید به محیط فرد از طریق هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را برجسته کردند.

روشکوفسکی گفت: “اما تنها چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که آنها فناوری هستند – شما باید آنها را با یک عامل انسانی تکمیل کنید.” “فناوری سازمان شما را نمی شناسد ، شما می دانید … برای یادگیری محیط خود زمان می برد و از تحلیلگران انسانی شما تعامل زیادی می خواهد.”

روشکوفسکی ممکن است ناامیدکننده باشد ، اما سرمایه گذاری در طول زمان نیز در طولانی مدت نتیجه می دهد.

بهارادوای گفت: “از نظر من ، من فکر می کنم این فناوری عالی است ، اما شما به اندازه ضعیف ترین حلقه قوی هستید.”

او اغلب می گفت که “ضعیف ترین پیوند” در میان کارکنان وجود دارد که درباره اهمیت آنها در ساختار امنیتی سازمان آموزش ندیده اند.

“ما همه این دفاع های پیشرفته و غیره را داریم … اما هنوز در پایان روز ، اگر بتوانیم از کلیک این شخص بر روی پیوند ، حمله فیشینگ جلوگیری کنیم ، این 10 هزار برابر محافظت بیشتر از شخصی است که می خواهد AI را بنویسد / فن آوری ML برای بهتر کردن آن “، استدلال می کند بهارادواژ.

بهارادواج گفت ، هنگام بروز حادثه ، مردم می توانند وحشت کنند و وحشت خواهند کرد.

وی توصیه می کند: “به آنها کمک کنید تا جنگ نکنند.” “این برای ما بسیار مفیدتر از همه فن آوری های جمع شده بود.”

وی با خنده گفت: “اگر فرد به ارسال رمز عبور خود از طریق اینترنت ادامه دهد” بهترین و مدرن ترین نرم افزار امنیتی مثر نخواهد بود.

بهارادواج و روزکوفسکی همچنین بر اهمیت دید در سراسر شرکت برای نشان دادن نقض احتمالی تأکید کردند.

روشکوفسکی گفت: “خوب است که بتوانید نقاط پایانی خود را اسکن کنید و بلافاصله بگویید ،” هی ، این یکی از تاریخ گذشته است. ” “داشتن برخی از ابزارهایی که حتی می توانند به طور خودکار منزوی شده و متوقف شوند ، در حالی که فرصت رفتن به آنجا و تحقیق را دارید ، کاملاً عالی است.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes