جایزه کلیه مصنوعی 10 میلیون دلاری اکنون از طریق HHS ، انجمن نفرولوژی آمریکا پخش می شودجایزه کلیه مصنوعی KidneyX ، که برای تسریع در پیشرفت کلیه های مصنوعی به آزمایشات انسانی طراحی شده است ، اکنون برای اعزام آزاد است.

رهبران آزمایشگاه های Luminary ، شرکت مشاوره ای که این جایزه را تهیه و تولید کرده اند ، گفتند که این نشان دهنده راه هایی است که دولت می تواند از طریق مشارکت های دولتی و خصوصی مانند KidneyX ، همکاری بین وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و ایالات متحده ، نوآوری را تقویت کند. انجمن نفرولوژی.

سارا هالووبک ، مدیرعامل و بنیانگذار آزمایشگاه های لومینارینگ ، در مصاحبه با اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی. “آنچه ما نیاز داشتیم مکانیزم محرک بازار بود.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

چرا مهم است

فناوری فعلی برای درمان بیماری مرحله نهایی کلیه طی دهه ها تغییر چشمگیری نکرده است ، زیرا بیماران اغلب مجبورند چندین بار در هفته به مراکز دیالیز شخصی سفر کنند.

دکتر جان سدور ، متخصص نفرولوژیست در کلینیک کلیولند و رئیس کمیته مدیریت KidneyX ، گفت: در طی یک همه گیری ، این چالش های به خصوص چالش برانگیزی را ایجاد می کند.

اگرچه برخی پیشرفت ها صورت گرفته است – دستگاه های دیالیز بسیار کوچکتر شده اند ، پزشکان کلیه می فهمند که چگونه می توانند با عوارض بیماران بهتر کنار بیایند – “ما در نهایت با نوآوری فراوان مواجه خواهیم شد”.

وی گفت: “اگر به خواسته بیماران توجه كنید ، بیشتر از همه آنها مایل به داشتن كلیه قابل كاشت هستند. اما نوآوری در دسترس نیست.”

جایزه کلیه مصنوعی با تشویق برگزارکنندگان راه حلهای مختلف ، تحریک این نوآوری است.

جولیا کی ، یکی از کارکنان آزمایشگاه های لومینینر گفت: “اگر ما فقط یک نوع کلیه مصنوعی ، بلکه انواع مختلفی نداشتیم ، ایده آل است.” به عنوان مثال ، کی گفت ، افرادی که مشخصات بالاتری دارند ممکن است نامزدهای بهتری برای راه حل های کمتر تهاجمی باشند.

کی همچنین اشاره کرد که از قضات خواسته خواهد شد که تأثیر ابزارهای بالقوه را بر روی بیمار ارزیابی کنند – با توجه به تأثیر عوامل تعیین کننده اجتماعی سلامت و نژادپرستی سیستمیک بر بیماری کلیه ، یک معیار مهم به ویژه مهم است.

به عنوان مثال افراد سیاه پوست به طور نامتناسبی به نارسایی کلیه مبتلا می شوند – و هر روز 13 نفر در انتظار پیوند کلیه می میرند.

کی و سدور همچنین اشاره کردند که سفر شخصی به مراکز دیالیز می تواند بسیار مخرب باشد ، به طور بالقوه تهدید کننده روابط کاری و خانوادگی باشد.

کی گفت: “حتی دادن فرصت های بیشتر و دسترسی به زندگی برای افراد ، برابری بیشتری در دسترسی به مراقبت ایجاد می کند.”

تیم آزمایشگاه های Luminary ابراز امیدواری کرد که ساختار جایزه همکاری را تسهیل کند و نه رقابت را. کی به انجمن راه حل های KidneyX اشاره کرد ، که به افراد و تیم ها امکان می دهد مجموعه مهارت ها را به حداکثر برسانند و اطلاعات را به اشتراک بگذارند.

كی گفت: “یكی از مواردی كه هنگام طراحی این طراحی بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتم این بود كه واقعاً چقدر افراد واقعاً مشتاق و دلسوز در این فضا حضور دارند.” “وقتی شما با متخصصان مغز و اعصاب صحبت می کنید ، بسیاری از افراد ارتباط عمیقی با بیمار خود دارند. این یک مشکل مراقبت طولانی مدت است.”

ارسال های مرحله 1 جایزه ، که خواستار راه حل های نمونه اولیه با برنامه های توسعه دقیق است ، در 24 مارس سال جاری به پایان می رسد. مرحله 2 برای شرکت کنندگان واجد شرایط در مرحله 1 و شرکت کنندگان واجد شرایط جدید آزاد خواهد بود. این کار بر روی تلفیق راه حل های نمونه اولیه در کلیه مصنوعی یا بهبود نمونه های اولیه یکپارچه متمرکز است.

هولوویک گفت: “از نظر مراقبت از کلیه ، هزینه های مالی و انسانی هر دو قابل قبول نیست.”

گرایش بزرگتر

سدور اظهار امیدواری کرد که دولت جدید ریاست جمهوری کار آغاز شده توسط دولت قبلی را ادامه دهد. وی خاطرنشان کرد که ایده KidneyX از زمان باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا شکل گرفت و معتقد بود که “افراد در کار خود از نیاز به مقابله با بیماری کلیه آگاه هستند.”

این عضویت دو جانبه همچنین ممکن است تا حدی از هزینه های قابل توجه دولت در طی سال های بیماری کلیوی ناشی شود.

بروس گرینشتاین ، مدیر فنی سابق HHS در سال 2018 گفت: “مدیکر بیشتر از کل بودجه ناسا یا کل وزارت بازرگانی برای بیماری های کلیوی هزینه می کند.”

در حال ضبط

سدور گفت: “بیماران در واقع از هر دو طرف طیف شریک هستند.” “من از آینده هیجان زده ام.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes