تیم CVS Health ، Lyft و YMCA برای دسترسی برابر به سایت واکسیناسیون COVID-19


CVS Health برای رفع نابرابری در دسترسی به واکسن COVID-19 در جوامع آسیب پذیر ، با تمرکز ویژه بر جمعیت سیاه پوستان و اسپانیا ، با Lyft ، YMCA و سایر شرکای غیرانتفاعی همکاری کرده است.

CVS و شرکا سفر را برای کسانی که نیاز به جلسات واکسیناسیون دارند فراهم می کنند. علاوه بر بودجه مستقیم برای پیاده روی ، شرکای سازمانی از مشتریان و شبکه های عضو خود برای ارتقا contrib مشارکت های فردی در این کمپین و همچنین تأمین منابع اجتماعی و رسانه های بازاریابی برای ارتباط نیازمندان با شرکای جامعه استفاده می کنند.

آنها با پلت فرم حمل و نقل Lyft کار خواهند کرد. سپس شرکای جامعه وام سفر را به نیازمندان هدایت می کنند.

CVS Health با شبکه گسترده ای از رهبران محلی و سازمان های غیرانتفاعی ، از جمله کلینیک های خیریه رایگان ، سازمان های مذهبی و دیگران همکاری می کند تا با این بیماران آسیب پذیر ارتباط برقرار کرده و به آنها در تعیین وقت کمک کند. در جستجوی شرکای دیگری هستیم که می توانند Lyft را به آدرس supportlyftup@lyft.com ایمیل کنند.

چرا این مهم است

میلیون ها نفر به منابع اساسی – از جمله مراقبت های بهداشتی – دسترسی ندارند فقط به این دلیل که توانایی رانندگی ندارند. بیماری همه گیر COVID-19 این مشکل را تشدید کرده است ، زیرا دهها میلیون آمریکایی با موانع حمل و نقل در سایت های واکسیناسیون روبرو می شوند.

به گفته جان زیمر ، بنیانگذار و رئیس Lyft ، 46 درصد سفرهای Lyft در جوامع کم درآمد آغاز یا متوقف می شود.

گرایش بزرگتر

کمپین دسترسی واکسن جهانی بخشی از ابتکار LyftUp است ، مشارکتی از شرکت ها ، سازمان های غیردولتی و افرادی که با هم همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه به حمل و نقل مطمئن و مقرون به صرفه دسترسی دارند تا به مکان مورد نیاز خود برسند.

در حال ضبط

کارن سی لینچ ، رئیس و مدیر عامل شرکت CVS Health ، گفت: “ما متعهد هستیم که به افراد دارای جوامع پر جنب و جوش و کم توجه کمک کنیم تا از برابری در مراقبت های بهداشتی اطمینان حاصل کنیم ، زیرا برای واکسیناسیون همه آمریکایی ها تلاش می کنیم.” “حضور ما در جوامع کشور به طور منحصر به فردی CVS Health را برای آموزش جمعیت آسیب پذیر و اتصال آنها به خدمات مدیریت واکسن قرار می دهد.”

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes