[ad_1]

گزارش شده است كه رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد مقامات دوره اوباما را به سمت مهمترین مواضع سایبری معرفی كند زیرا دولت به تهدیدهای برجسته دیجیتالی پاسخ می دهد.

به گفته رویترز و سایبراسکوپ ، بایدن به احتمال زیاد جن ایسترلی را به عنوان مدیر سایبر ملی انتخاب می کند. رابرت سیلور رئیس آژانس امنیت سایبری و زیرساخت وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خواهد بود. و اریک گلدشتاین به عنوان رئیس امنیت سایبری CISA.

نمایندگان DHS درخواست نظر را به مرکز مطبوعاتی کاخ سفید ارسال کردند ، که در طی مطبوعات پاسخی ندادند.

چرا مهم است

به عید پاک ، سیلورز و گلدشتاین تجربه زیادی در زمینه کار در زمینه مسائل سایبری دارند.

ایسترلی بعنوان مدیر ملی سایبر ، دفتر جدیدی متمرکز بر سایبر را با هدف هماهنگی تلاشهای دولت برای تأمین امنیت کشور در برابر هک ، اداره خواهد کرد.

ایسترلی که اکنون رئیس مقاومت مورگان استنلی است ، قبل از اینکه به عنوان معاون ضد تروریسم در آژانس امنیت ملی و به عنوان عضو کارکنان شورای امنیت ملی رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان مدیر ارشد برای مقابله با تروریسم فعالیت کند ، اولین واحد عملیات سایبری ارتش را ایجاد کرده است.

در همین حال ، سیلورز شریک شرکت حقوقی Paul Hastings و نایب رئیس حریم خصوصی و اقدامات امنیتی سایبری آن است. وی به عنوان عالی ترین افسر سیاست امنیت سایبری اوباما فعالیت می کند و سیاست خطرات فناوری دولت را مدیریت می کند.

و گلدشتاین ، اخیراً معاون رئیس جمهور و رئیس سیاست امنیت سایبری در گلدمن ساکس ، قبلاً در DHS اوباما کار می کرد ، از جمله به عنوان مدیر شعبه در دفتر امنیت سایبری و دفتر ارتباطات. به گزارش پولیتیکو ، گلدشتاین قبلاً به عنوان عضوی از تیم انتقالی بایدن انتخاب شده است.

گرایش بزرگتر

امنیت سایبری مسئله دیگری است که دولت بایدن در نخستین روزهای فعالیت خود با آن روبرو است ، زیرا دولت هنوز از یک حمله گسترده متزلزل شده است که مitسسات ملی بهداشت را – در میان سایر سازمان ها – در هسته اصلی آن قرار می دهد.

بسیاری از سیستم های بهداشتی بخش خصوصی نیز در واکنش به نقض SolarWinds مجبور به درگیری می شوند.

دولت فدرال همچنین نقش مهمی در یک سیگنال بسیار تبلیغ شده ویژه آژانس های بهداشتی در پاییز امسال بازی کرد: CISA ، همراه با FBI و وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، نسبت به “افزایش و اجتناب ناپذیر” تهدید سایبری در میان COVID هشدار دادند -19 همه گیری.

در همان زمان ، CISA با حمایت نامشخص سایر جنبه های دولت با مشکل روبرو شد. به عنوان مثال ، مدیر سابق کریستوفر کربس پس از اطمینان CISA به وی که انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 “” امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا “بود ، در دسامبر رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ اخراج شد.

“بهداشت و درمان به وضوح به CISA برای ارائه بینش در مورد تهدیدات امنیت سایبری متکی است ، و با توجه به عوامل استرس زای بسیاری برای سازمان های مراقبت های بهداشتی امروز ، ما نمی توانیم مشکلی در توانایی ها یا توانایی CISA برای هماهنگی سریع و موثر داشته باشیم. Homeland Security ، “درکس دفورد ، استراتژیست اجرایی بهداشت CI Security گفت. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی در جریان تیراندازی کربس در سال گذشته.

در حال ضبط

مایکل دانیل ، هماهنگ کننده امنیت سایبری اوباما به پولیتیکو گفت: “هر سه تجربه گسترده ای در زمینه امنیت سایبری دارند.” – آنها مهارت های زیادی را برای دولت به ارمغان می آورند و من فکر می کنم [they] بازیکنان قدرتمندی خواهند بود “

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.



[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر