تقریباً 500000 عضو آتنا تحت تأثیر حادثه امنیتی EyeMed قرار گرفته اندهفته گذشته ، آتنا گزارش داد که 484157 عضو تحت تأثیر حادثه هک ایمیل طی تابستان قرار گرفته اند.

این حادثه که در روز سه شنبه در دفتر حقوق مدنی وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه گزارش شد ، ناشی از یک شخص غیر مجاز است که به حساب ایمیل EyeMed دسترسی دارد. ایتنا با EyeMed قراردادی منعقد می کند تا خدمات بینایی را به اعضا ارائه دهد.

سخنگوی آتنا در بیانیه ای گفت: اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید. شروع کنید >>

وی گفت: “این صندوق پستی حاوی اطلاعاتی درباره افرادی بود كه قبلاً یا از طریق EyeMed خدمات بینایی دریافت می كنند ، از جمله مشتریان Aetna.”

آنها گفتند که این اطلاعات می تواند شامل نام ، آدرس ، تاریخ تولد ، شماره حساب بیمه بینایی و – در برخی شرایط – شماره تأمین اجتماعی ، شناسنامه یا ازدواج ، تشخیص پزشکی و معالجه باشد.

چرا مهم است

طبق بیانیه ای که در وب سایت EyeMed ارسال شده است ، این شرکت دریافت که صندوق ورودی ایمیل در تاریخ 1 ژوئیه به خطر افتاده است. در این روز ، EyeMed دسترسی به صندوق پستی را مسدود کرد و آن را ایمن کرد.

آتنا می گوید EyeMed یک شرکت امنیت سایبری را استخدام کرده است تا در تلاش برای تحقیق در مورد حادثه کمک کند و “اقدامات فوری” را برای بهبود امنیت موجود انجام داده است.

EyeMed می گوید که این آموزش های بیشتر برای افزایش آگاهی از امنیت را ارائه می دهد و نامه هایی را برای افراد آسیب دیده ارسال کرده است.

سخنگوی ایتنا گفت: “نمی توان به طور کامل مشخص کرد که فرد غیر مجاز در صورت وجود و تا چه حد اطلاعات شخصی را مشاهده یا به دست آورده است.” اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی. “با این حال ، EyeMed و Aetna از هرگونه سو mis استفاده از اطلاعات که ممکن است در زمان وقوع این حادثه در دسترس بوده باشد ، آگاهی ندارند.”

گرایش بزرگتر

این حادثه یکی دیگر از موارد نقض امنیتی معروف اخیر صنعت بهداشت و درمان است.

کمپین های فیشینگ و باج افزار ، که هم اکنون در حال افزایش هستند ، از COVID-19 ، با کار خانگی ، ترس در مورد ویروس و احتیاط کارمندان ، که به طور بالقوه به آسیب پذیری های امنیتی کمک می کنند ، از انرژی اضافی برخوردار شده اند.

بعید است این روند تضعیف شود. کارشناسان می گویند که تقریباً همین انتظار را در سال 2021 نیز دارند که با گرسنگی دانش در مورد واکسن های ویروس کرونا افزایش یافته است.

در حال ضبط

سخنگوی آتنا گفت: “ایتنا بیشترین اولویت را در حفظ حریم خصوصی مشتریان خود دارد و اقدامات مهمی در جهت محافظت از اطلاعات شخصی در برابر استفاده و افشای غیر مجاز انجام می دهد.” “ما همچنان به برقراری ارتباط نزدیک با EyeMed ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که اقدامات مناسبی را برای محافظت از اطلاعات مشتری انجام می دهد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes