تغییر به ارزش در سال 2021 شتاب می گیرد ، ناشی از کمبود هزینه خدمات در طی یک بیماری همه گیر


یکی از نتایج شگفت آور COVID-19 طی سال گذشته ، چگونگی کمک به انتقال مراقبت های بهداشتی به سمت مراقبت های مبتنی بر ارزش است. پیش بینی می شود این روند در سال 2021 ادامه یابد و افزایش یابد.

در طول عدم اطمینان ، ارائه دهندگان به جای بازگشت به امنیت مدل شارژ خدمات قدیمی ، مزیت حرکت در جاده را برای ارزش گذاری دیدند.

همانطور که بیش از یک متخصص گفته است ، اگر برای پرداخت در طول بیماری همه گیر به هزینه خدمات متکی باشید ، هزینه ای پرداخت نکرده اید. اگر توافقنامه ای مبتنی بر ارزش داشتید ، هنوز پول می گرفتید.

طبق گفته های دیو تری ، مدیر عامل و بنیانگذار Archway Health ، روش های ارتوپدی 90٪ کاهش یافته است. انکولوژی 20٪ کاهش یافته است زیرا انجام روش های سرطان مانند روش های ارتوپدی به تأخیر نمی افتد.

طبق گفته تری ، ارائه دهندگان توافق نامه های ارزش مشترک ارتوپدی جریان نقدی ثابت حدود 160 دلار برای هر عضو در هر ماه داشتند.

“ما دیده ایم که بسیاری از تأمین کنندگان شروع به گفتن می کنند ،” چگونه می توانم از این فرصت استفاده کنم؟ ” تری گفت. “علاقه فروشندگان در حال افزایش است. در سال 2021 ، ما هنوز از رفتن به مراقبت های مبتنی بر ارزش بسیار هیجان زده هستیم. ما قبل از COVID چنین احساسی داشتیم ؛ سال 2020 کمی استراحت بود. با رفتن به جلو ، موارد مختلفی را مشاهده می کنیم که حرکت را تسریع می کنند. به مراقبت مبتنی بر ارزش “.

انجمن ملی ACO اخیراً با گنجاندن ماده ای در لایحه امداد COVID برای تشویق به ادامه مشارکت در مدلهای جایگزین پرداخت ریسک مانند سازمانهای سپرده گذاری ، از کار کنگره در پس انداز مشوقها بر اساس ارزش پرداختها تمجید کرد. مراقبت.

کنگره این کار را با مسدود کردن آستانه های لازم برای تأمین پاداش 5٪ در پرداخت سالانه مدیکر انجام داد. یک نظرسنجی در اوایل سال جاری توسط NAACOS نشان داد که 96٪ از 216 پاسخ دهنده ACO بر اساس عملکرد آنها در سال 2020 آستانه 2021 را برآورده نمی کنند.

در برهه ای از این دهه ، هزینه های مدیکر به یک تریلیون دلار در سال می رسد. به گفته NAACOS ، در حالی که سیاستمداران به دنبال راه هایی برای کاهش رشد هزینه ها هستند ، ACO به مکانیسم اصلی تبدیل شده است.

مدیریت جدید

با به دست گرفتن رئیس جمهور منتخب جو بایدن در کاخ سفید ، حمایت از قانون مراقبت مقرون به صرفه افزایش خواهد یافت. علاوه بر ارسال تفاهم نامه حقوقی در حمایت از ACA ،

بایدن نمی تواند نتیجه تصمیم دیوان عالی کشور را تغییر دهد ، زیرا در مورد بی اعتبار بودن این قانون اکنون که از نظر قانونی بیمه نامه محو شده است ، تصمیم گیری می شود.

اما به نظر می رسد تمام نشانه های اختلافات شفاهی در پاییز امسال با وجود اکثریت محافظه کار 6-3 ، از حفظ ACA پشتیبانی می کند. جان رابرتز ، رئیس دادگاه عالی و قاضی برت کاوانو ، س questionsالاتی را مطرح می کنند که نشان می دهد آنها طرف دفاع هستند ، این که اصطلاح فردی جدا از بقیه قانون است. انتظار می رود در بهار امسال تصمیمی اتخاذ شود.

این می تواند خبر خوبی برای بازارهای بیمه ثابت ، خدمات درمانی کمتر جبران شده بیمارستان و بیمه درمانی برای افرادی باشد که تحت پوشش کارفرمای خود ، Medicare یا Medicaid نیستند.

از این پس ، در سال 2021 ، دولت بایدن دادستان کل کالیفرنیا ، خاویر بتسرا را به جای الکس هازارد به عنوان وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی منصوب می کند.

آنچه انتظار نمی رود تغییر کند ، گرایش به سمت بیرون آمدن مدل های پرداخت جدید از مرکز نوآوری Medicare و Medicaid است.

تری گفت: “آنچه می شنویم این است که دولت بایدن در این مسیر با سرعت بیشتری ادامه خواهد داد.”

اما پیش بینی به جای داشتن 50 برنامه مختلف ، برای برنامه های کمتر اما بزرگتر است. و بیشتر برنامه های اجباری.

تری گفت: “این چیزی است که ما به طور کلی از واشنگتن دی سی می شنویم.” “ما انتظار داریم برخی از برنامه ها اجباری شوند.”

وی گفت ، مانند پرداخت بسته های اجباری تا سال 2024.

مدلهای فعلی CMMI در مدلهای مبتنی بر ارزش تجربیاتی کسب کرده اند. آنها کارهایی مانند ایجاد زیرساخت ، گرفتن مدیران مراقبت را انجام می دهند.
تری گفت: “همراه با متنوع سازی درآمد ، علاقه رو به رشد است.”

TELEHALLET

انتظار می رود که استفاده از Telehealth پس از COVID-19 کاهش یابد ، اما نه به سطح قبل از همه گیری. این امر به اقدامات کنگره بستگی دارد تا انعطاف پذیری فعلی telehealth را به یک بیماری همه گیر دائمی تبدیل کند.

همانطور که Seema Verma ، مدیر مراکز خدمات Medicare و Medicaid ، در اوایل دسامبر گفت ، اقدامات کنگره برای جلوگیری از بازگشت سلامت از راه دور به مناطق روستایی مورد نیاز است.

به طور خاص ، ارائه دهندگان باید اقدامات مربوط به برابری پرداخت را ببینند تا بدانند که در یک ویزیت مجازی در مقایسه با مشاهده شخصی بیماران ، ضرر نمی کنند.

در حالی که بیشتر افراد در صنعت نمی توانند تصور كنند كه telehealth در حال حاضر در حال از بین رفتن است ، برابری پرداخت كلیدی است كه telehealth از نیاز همه گیر به منفعت منتقل شود یا با بهبود زیرساخت ها تشویق یا پشتیبانی نشود. تامین کننده.

توییتر:SusanJMorse
به نویسنده ایمیل بزنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes