در صورتی که ویژگی قفل فعال شده اما با روش گفته شده مشکل حل نشد، حتما از دفترچه راهنما اجاق گاز استفاده کنید. جهت آشنایی با نحوه تمیز کردن اجاق گاز و جلوگیری از ایجاد رطوبت از دفترچه راهنما اجاق گاز استفاده کنید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که برای تمیز کردن منافذ شعله ها به هیچ وجه از اشیا چوب مانند خلال دندان استفاده نکنید. ۲- آیا اجاق گاز اخیرا نصب شده،به جریان گاز متصل شده یا اولین بار است که از آن استفاده می کنید؟ سرویس نصب و تعمیر فر و اجاق گاز هوم سرویز در همه مناطق تهران ارائه می شود.

نصب ، سرویس و تعمیر اجاق گاز گوفر در سراسر تهران ، کرج و البرز در تعمیرگاه کاراسان به بهترین نحو و با قیمت مناسب طبق نرخ اتحادیه انجام می شود. تکنسین متخصص اجاق گاز ابتدا سعی می کند سرویس قطعات اجاق گاز بوش را انجام دهد و اگر قابل تعمیر نبود تعویض قطعات اجاق گاز بوش را انجام دهد که از قطعات فابریک و اصل اجاق گاز و فر استفاده می کند. عموما از صفحه های شیشه ای و سرامیکی برای این نوع اجاق استفاده می شود.این دسته مصرف برقی زیادی دارد و هزینه ی بالای برق موجب عدم استفاده از این مدل می گردد.همچنین از لحاظ دسترسی همگانی به گاز استفاده از اجاق گاز برقی کمتر مورد مصرف قرار میگیرد.

تنظیم نبودن دقیق الکترود جرقه زن، باعث عدم جرقه زدن اجاق گاز می شود و روشن نمی شود. مشکلی در سوئیچ احاق گاز ممکن است باعث این مشکل شود. لازم است تذکر دهیم هیچگاه در زمینهای که تخصص و علم آن را ندارید وارد نشوید، چرا که ممکن است نه تنها نتوانید مشکل را حل کنید، بلکه باعث بدتر فروش ترموکوپل اجاق گاز شدن اوضاع شوید. در صورتی که شعله ها به تنظیم نیاز داشته باشند با افراد متخصص تماس بگیرید. ساده ترین دلیل روشن نشدن اجاق گاز این است که به برق وصل نیست. به عنوان مثال مانع از روشن شدن شعله ها می شود، یا هنگامی که شعله ها روشن نیستند صدایی از آن ها خارج می شود.

یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی که می توان به آن اشاره کرد اجاق گاز است که می توان برای پخت و پز از آن استفاده کرد. ۶- آیا از دستگاه DOWNDRAFT استفاده می کنید؟ ۴- آیا شعله ها مرطوب شده اند؟ متخصصان مجرب تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۵ سال تجربه کار عملی تعمیرات اجاق گاز میباشند و هرساله با گذراندن دوره های علمی و آشنایی با جدیدترین مدل ها ،مناسبترین افراد جهت تعمیر اجاق گاز شما میباشند.

ایندکسر