ترامپ مدیر CISA را کریستوفر کربس در توییتر خود اخراج کرددونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، این هفته کریستوفر کربس ، مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت را از طریق توئیتر اخراج کرد ، پس از آنکه CISA به او اطمینان داد که انتخابات ریاست جمهوری “امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا است”.

این پرتاب در پی هشدار مشترک ماه گذشته CISA ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و دفتر تحقیقات فدرال برای تهدید سایبری “افزایش یافته و فوری” برای بیمارستان ها صورت گرفته است.

بنی جی تامپسون ، رئیس کمیته امنیت داخلی ایالات متحده و لورن آندروود ، خانم ایل ، رئیس کمیته فرعی امنیت سایبری گفتند: “تصمیم رئیس جمهور برای اخراج مدیر کربس امنیت آمریکا را کمتر می کند.” ، حفاظت از زیرساخت ها و نوآوری ، در بیانیه مشترک روز سه شنبه.

آنها گفتند: “توییت های بی اساس رئیس جمهور امشب هیچ کاری برای محافظت از ایالت و دولت های محلی و زیرساخت های مهم در برابر فعالیت های مخرب سایبری انجام نمی دهد.”

چرا مهم است

دستیار مدیر CISA برایان سی وار ، که به رهبری ابتکارات صنعت بهداشت آژانس در برابر حملات هکرهای جنایتکارانه و دولتی کمک کرد ، همچنین برای وزارت امنیت داخلی ایالات متحده کار می کند.

همانطور که هفته گذشته CyberScoop گزارش داد ، وار از اظهارنظر در مورد اینکه آیا استعفا با درخواست دولت ترامپ ایجاد شده است ، خودداری کرد.

وی بر خطرات باج افزار ، آسیب پذیری فناوری بهداشت از راه دور و بیمارستان در مقابل کار از راه دور و خطراتی که بازیگران بد در این کشور برای سازمان های علوم زیستی ایجاد می کنند ، هنگام کار بر روی واکسن ضد COVID-19 متمرکز شدند.

وی در اوایل سال جاری گفت: “امسال ، درست در جایی كه زیرساخت های انتخاباتی وجود داشته باشد ، زیرساخت های بهداشتی برای ما از اولویت اصلی و اولویت واقعاً جدیدی برخوردار است.”

گرایش بزرگتر

تهدیدات سایبری با گسترش سریع سلامت از طریق سلامتی ، تغییر کار در خانه و نیروی کار کشیده و نازک که باعث ایجاد آسیب پذیری ویژه در بیمارستان ها و سایر سیستم های بهداشتی شده است ، در دوران COVID-19 تهدید جدیدی پیدا کرده اند.

چندین سیستم بهداشتی گفتند که این پاییز مورد حملات سایبری قرار گرفتند – به ویژه خدمات بهداشت جهانی ، که پس از حادثه آشکار باج افزار در ماه سپتامبر ، در تاسیسات ایالات متحده خود دچار خاموش شدن شبکه شد.

در حال ضبط

تامپسون و آندروود در بیانیه ای گفتند: “ما به كریس كربس بخاطر امتناع از تسلیم فشارهای سیاسی كاخ سفید تبریک می گوییم و در عوض به عنوان مدیر آژانس امنیت سایبر و زیرساخت امنیت ، به تعهدات خود در قبال مردم آمریكا عمل كردیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes