تجزیه و تحلیل CDC سوالاتی را در مورد سیستم ردیابی داده های بیمار HHS COVID-19 ایجاد می کندگزارش جدید در علوم پایه پیشنهاد می کند که سیستم ردیابی داده های بیمار COVID-19 وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی ، HHS Protect ، مغایرت با منابع دیگر را نشان می دهد که می تواند منجر به مشکلات تخصیص منابع شود.

با توجه به تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده از علوم پایه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، داده های HHS Protect بیش از 20 درصد با داده های بهداشت عمومی در 30 کشور متفاوت است. داده های HHS Protect بیمار نیز در طی دو ماه گذشته برای 21 کشور “ناپایدار” بوده است.

یک منبع CDC گفت: “داده های HHS Protect بی کیفیت است ، با گزارش های دولت سازگار نیست و تجزیه و تحلیل کوتاه است.” علوم پایه.

چرا مهم است

سیستم ردیابی HHS Protect از تابستان امسال که به ظاهر ناگهانی راه اندازی شد ، مورد بحث و جدال قرار گرفت ، برخی از سیستم های بیمارستانی برای تغییر گزارش دو روز قبل اخطار می گیرند.

HHS از آن زمان اعلام کرده است که HHS Protect در سیستم نظارتی قبلی ، شبکه ملی ایمنی بهداشت ، بهبود یافته و برای تعیین تخصیص منابع به سیستم جدید نیاز است.

اد سیمکوکس ، مدیر ارشد HHS ، که در ماه فوریه آژانس را ترک کرد ، به Health IT News گفت که NHSN “به طور خاص” برای همه گیری طراحی نشده است و این منجر به خلا information اطلاعاتی می شود.

گزارش در علوم پایه با این حال ، پیشنهاد می شود که داده های HHS Protect اغلب با اطلاعات جمع آوری شده از منابع دیگر ، مانند دفتر دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ و آژانس های بهداشت عمومی دولتی ، به شدت متفاوت است.

یک تجزیه و تحلیل CDC نشان داد که 14 ایالت دارای مقدار حالت پایدار COVID-19 هستند که به طور مداوم کمتر از HHS Protect هستند ، در حالی که 27 ایالت به طور مداوم بالاتر و پایین تر از HHS Protect هستند. به نظر می رسد این با ادعای HHS مغایرت داشته باشد علوم پایه اعداد آمریكا “همیشه كمتر خواهد بود” ، زیرا بیمارستان ها در صورت عدم ارائه گزارش به ایالت ، مجازات نمی شوند.

در همین حال ، داده های ASPR در مورد در دسترس بودن یک تخت مراقبت ویژه در بیمارستان های دولتی نشان داده شده است که به طور قابل توجهی با HHS Protect متفاوت است ، گاهی اوقات با بیش از 300 تخت.

گرایش بزرگتر

بسیاری از کاربران نگرانی های خود را در مورد صحت HHS Protect ابراز داشتند ، برخی گزارش دادند بیمارستان های تعطیل شده “غیر گزارش دهنده” هستند و برخی دیگر اظهار داشتند که بین اطلاعات گزارش شده به دولت و داده های منتشر شده مغایرت دارند.

با توجه به آنچه در معرض خطر است ، انجمن های بیمارستانی می گویند این نگرانی ویژه ای است: Seema Verma ، مدیر خدمات Medicare و Medicaid ایالات متحده ، در ماه اکتبر اعلام کرد که بیمارستان هایی که مطابقت ندارند ، می تواند منجر به قطع خدمات Medicare شود. و پزشکی

کتی پیترسون ، معاون رئیس ارتباطات و تعامل اعضای انجمن بیمارستان مونتانا گفت: “تا زمانی که یک سیستم گزارش داده قابل اعتماد و قابل اعتماد ایجاد نشود ، نگه داشتن گروگان در قرارداد بین CMS و بیمارستان ها بی پروا است.” اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی در ماه اکتبر

در حال ضبط

سیمكاكس در اوایل ماه جاری گفت: “كاش این قوانین در مورد درمان قرن بیست و یكم حدود دو سال پیش اعمال می شد. “از آنجا که من معتقدم اگر چنین بود ، فروشندگان نرم افزار مقررات موجود در نرم افزار خود را فعال می کنند (که اکنون با آن مشغول هستند) ، ما به عنوان یک کشور در موقعیت بسیار متفاوتی خواهیم بود و این را کنترل می کنیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes