ورق مولتی یکی از انواع ورق های پلاستیکی به نام (Acrylonitrile Butadiene Styrene) است ، که با لایه ای طرح دار روکش شده است و جنسی شبیه به فلز دارد، یکی از کاربرد های ورق مولتی استایل پوشش دهی سطح میباشد که به دلیل مقاومت بالا از آن استفاده می شود. 2. نام ها ، پیام و اسامی با برش لیزری بر روی پلکسی شفات نصب می شود .

ورق پلکسی گلاس ترانسپارنت چیست ؟ زیبایی بی نظیر پلکسی گلاس ترانسپارنت می تواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند اما این تنها مزیت این ورق ها نیست بلکه پلکسی های ترانسپارنت با ویژگی ها و مزیت های قابل توجه تری می توانند سبب شوند تا بهترین ها را برای عکس مولتی استایل خود رقم بزنید.

در برخی مواقع ممکن است شما برای نوع کاری که می خواهید انجام دهید نیاز به پلکسی هایی با ابعاد متفاوتی داشته باشید و باید بدانید صنایع تولید کننده این ورق ها نمونه های مختلفی از پلکسی ترانسپارنت را با اندازه های متنوع تولید نموده و به بازار عرضه می کنند تا کار برای شما راحت تر شود. نصب قاب دنده به آسانی توسط چسب های دورو انجام میشود. جنس قاب دنده های کارگاهی میتواند از ورق های نازک چوب ام پی، یا پلاستیک پلکسی گلس و مولتی استایل باشد. برخی ممکن است با این پرسش که بیشترین ضخامتی که برای این ورق ها وجود دارد به چه صورت می باشد مواجه گردند که برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم در بازار کنونی بیشترین میزان ضخامت برای ورق های ترانسپارنت معادل با 8.2 میلی متر م باشد البته پلکسی هایی با ضخامت بالاتر نیز وجود دارد اما عمدتا برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و شما به راحتی نمی توانید این نمونه از ورق ها را در سطح بازار پیدا کنید.

شما می توانید این محصول را در اندازه های مختلفی در سطح بازار تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. تنوع طرح و رنگ برای این ورق ها در سطح بازار قابل مشاهده می باشد و شما می توانید برحسب علاقه خود هر کدام را که دوست دارید انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. این ورق ها با وزن پایین خود کاملا قابل حمل بوده و مشکلات کمتری را برای شما ایجاد می کنند و در مدت زمان کمی می توانید ضمن حمل آن ها را در مکان های متعددی نصب کنید. پلکسی های ترانسپارنت نوعی ماده پلاستیکی همه کاره هستند که با بهره مندی از قدرت بالای مقابله با عامل های آسیب رسان می توانند شرایط بهتری را نسبت به شیشه ها برای شما فراهم سازند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد چاپ مولتی استایل لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر