بیمارستان Siriraj در تایلند با NTT و Cisco همکاری کرده است تا از پزشکی دور برای درمان سریع سکته استفاده کندارائه دهندگان خدمات فناوری جهانی NTT و سیسکو با همکاری بیمارستان سیریراج ، بزرگترین بیمارستان دولتی تایلند ، از داروهای پزشکی از راه دور برای امکان درمان سریع بیماران سکته مغزی استفاده کرده اند.

این آمبولانس ویژه معروف به سکته متحرک سیریراج ، اولین پاسخ دهندگان آمبولانس را با متخصصان بیمارستان متصل می کند. این امر به پزشکان امکان می دهد تا هنگام انتقال بیماران به بیمارستان ، فوراً مورد توجه ، درمان پزشکی و تشخیص قرار گیرند. واحد سکته مغزی متحرک Siriraj که از سال 2018 در حال فعالیت است ، تاکنون به 380 بیمار سکته مغزی کمک کرده است تا تحت مراقبت های پزشکی فوری در تایلند قرار بگیرند.

چگونه کار می کند

Mobile Stroke Unit مجهز به انتقال تصویر پزشکی به یک روتر چند سلولی پرسرعت و تجهیزات پزشکی اساسی مانند سی تی اسکن ، اسکن مغز بیمار و ارسال تصاویر با وضوح بالا از آمبولانس را برای پزشکان برای تیم پزشکی آسان می کند. تشخیص سریع

سیستم کنفرانس ویدئویی سیسکو Telepresence یکپارچه شده است تا پزشکان را قادر به ارزیابی کامل وضعیت بیمار و ارائه مشاوره از راه دور به اولین پاسخ دهندگان کرده و به آنها امکان می دهد بهترین درمان ممکن را انجام دهند. از طرف دیگر ، Cisco WebEx همکاری و کار یکپارچه برای نتایج بهینه را برای تیم های سیار و بیمارستانی آسان می کند.

گرایش بزرگتر

دسامبر گذشته ، هوآوی (تایلند) و دانشکده پزشکی ، بیمارستان سیریراج ، به رهبری دانشگاه ماهیدول ، یک بیمارستان هوشمند 5G Powered Enabled with Cloud و یک یادداشت تفاهم (AI) برای ایجاد یک بستر هوشمند به منظور بهبود خدمات نوین پزشکی امضا کردند. . اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی گزارش ها. بیمارستان Siriraj همچنین اولین بیمارستان در جنوب شرقی آسیا است که دارای دو سیستم NVIDIA DGX A100 برای تحقیقات پزشکی و کاربردهای بالینی است.

در حال ضبط

دکتر پراسیت واتاناپا ، رئیس دانشکده پزشکی ، بیمارستان دانشگاه سیریرا مهیدول ، گفت: “بخش سکته مغزی متحرک سیریراج نشان می دهد که چگونه فناوری مراقبت های بهداشتی را متحول می کند. با یک سیستم ارتباطی قوی و قابل اعتماد ، پزشکان ما اکنون می توانند برای تشخیص کیفیت و بهبود مراقبت از بیمار ، به اطلاعات دقیق مانند اسکن مغز سریعتر دسترسی داشته باشند. “

“NTT معتقد است كه از فن آوری برای همیشه استفاده می شود و ما مفتخریم كه به بیمارستان سیریراج در ارائه مراقبت بهتر از بیمار كمك می كنیم. ما اهمیت درمان به موقع بیماران سکته مغزی را درک می کنیم ، که گاهی اوقات با احتقان مکرر در بانکوک ممکن است دشوار باشد. ما قبلاً این فناوری ها را در واحد سکته مغزی همراه اول نصب کرده ایم و آماده هستیم تا امسال ناوگان واحدهای سکته مغزی متحرک را در بیمارستان سیریراج پنج سال توسعه دهیم. ” در تایلند.

Taveewat Chantaraseno مدیر کشور (موقت) ، تایلند و هندوچینا سیسکو سیستم (تایلند) افزود: “ما مفتخریم که با یک همکاری مشترک با NTT همکاری می کنیم که بهترین استفاده را از فناوری پزشکی از راه دور برای ارائه مراقبت از سکته مغزی همراه سیریراج درجه یک دارد. از طریق این مشارکت ، ما راهی جدید برای کمک به بیماران سکته مغزی در صورت دریافت مراقبت های پزشکی فوری در زمان ضروری برای بهبود آنها ارائه خواهیم داد. این به بیماران کمک می کند شانس بیشتری برای بهبودی و بازگشت به زندگی عادی خود داشته باشند. ”


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes