بیمارستان عمومی تامپا صندوق VC جدیدی را برای تحریک پیشرفت فناوری راه اندازی کرده استبیمارستان عمومی تامپا TGH InnoVentures را راه اندازی کرده است ، یک صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر که برای کمک به ایجاد “فرهنگ نوآوری” در مرکز پزشکی بزرگ دانشگاهی طراحی شده است.

چرا مهم است
TGH InnoVentures سه جز components خواهد داشت:

  • آزمایشگاه نوآوری TGH به ایجاد و تنظیم ایده ها و ابزارهایی برای کمک به پزشکان و سایر اعضای تیم در دستیابی به بهبود کیفیت و افزایش کارایی عملیاتی در سراسر کشور کمک خواهد کرد.
  • برنامه TGH Accelerator با طراحی محصولات جدید ، با Tampa General به عنوان “آزمایشگاه یادگیری زندگی” – ارائه تجربه ، منابع ، سرمایه و سایر موارد – به پرورش استارتاپ های اولیه سلامتی کمک خواهد کرد.
  • از طریق TGH InnoVentures ، سیستم مراقبت های بهداشتی همچنین به طور مستقیم در مراقبت های بهداشتی و شرکت های جدید سرمایه گذاری خواهد کرد.

تامپا جنرال برای کمک به ساخت TGH InnoVentures با Embarc Collective ، یک مرکز نوآوری منطقه ای و یک سازمان آموزشی همکاری خواهد کرد.

لاکشمی شنوی مدیر عامل شرکت Embarc Collective در بیانیه ای گفت: “ما با هم ، از مهارت و منابع جمعی خود استفاده می کنیم ، به تسریع موقعیت خلیج تامپا به عنوان رهبر در مشاغل نوظهور ، به ویژه در بهداشت و درمان و فناوری بهداشت کمک می کنیم.” “از طریق این مشارکت پویا ، بیش از 50 شرکت تازه تاسیس در Embarc Collective می توانند به طور منظم با TGH InnoVentures تعامل داشته باشند.”

به عنوان بخشی از تلاش های برنامه ریزی شده برای شروع در اوایل سال 2021 ، تامپا جنرال نقش جدید معاون رئیس نوآوری را ایجاد کرده است. راشل فاینمن ، وکیل مالکیت معنوی که به عنوان مدیر اجرایی شتاب دهنده تجاری فلوریدا-اسرائیل فعالیت می کرد ، نقش جدید را در ژانویه به عهده خواهد گرفت.

حتما بخوانید:
ده بازی فکری فعال کننده مغز برای اندروید و آیفون - کلیک

وی در بیانیه ای گفت: “ایجاد TGH InnoVentures لحظه مهمی برای سازمان و جامعه ماست.” “تامپا جنرال تعهد خود را نسبت به این نوع نوآوری و حل مسئله در داخل تقویت كرده و دامنه و تأثیر خود را گسترش می دهد زیرا از نسل بعدی شركتهایی كه برای بهبود تحویل و دسترسی به مراقبت های بهداشتی تلاش می كنند پشتیبانی می كند.”

گرایش بزرگتر
TGH InnoVentures آخرین نمونه در روند شکوفایی سیستم های بزرگ مراقبت های بهداشتی ، راه اندازی آزمایشگاه های نوآوری و صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر است.

به عنوان مثال Ochsner Health با نوآوری خود ، گروه Ochsner ، به موفقیت های زیادی دست یافته است.

شرکتهای بزرگی مانند کوه سینا و UPMC نیز برای کسب سود به آزمایشگاههای نوآوری مربوطه خود در مراکز خرید ادامه می دهند.

در حال ضبط
جان کوریس ، رئیس و مدیرعامل تامپا ، در بیانیه ای گفت: “TGH InnoVentures یک عنصر مهم در چشم انداز استراتژیک ما برای تبدیل شدن به ایمن ترین و ابتکاری ترین سیستم بهداشتی درمانی در آمریکا است.”

“این توانایی تغییر بازی برای سازمان و صنعت بهداشت و درمان را دارد. اول ، TGH InnoVentures به ما امکان می دهد راه حل های ابتکاری برای بهبود کیفیت و دسترسی به مراقبت را در اینجا در Tampa General ایجاد کنیم. در عین حال ، TGH InnoVentures ما بستری را برای سرمایه گذاری در منابع و منابع در شرکتها و فناوریهای نوظهور فراهم خواهیم کرد که توانایی بهبود قابل توجهی در ارائه خدمات بهداشتی در منطقه ، ایالت و حتی ملی ما را دارند. “

حتما بخوانید:
IBM گفت ، هکرها "زنجیره سرد" اصلی واکسن COVID-19 را هدف قرار داده اند

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید