بیمارستان رویال ساندرلند اولین بیمارستانی در شمال انگلیس است که به مرحله 7 EMRAM رسیده استبیمارستان رویال ساندرلند تنها بیمارستانی در شمال انگلیس شد که بالاترین اعتبار مجاز EMRAM را دریافت کرده است.

EMRAM یا مدل پذیرش سوابق الکترونیکی پزشکی ، میزان پذیرش و بلوغ قابلیت های EMR مرکز بهداشت را از 0 تا 7 اندازه گیری می کند.

این بیمارستان که به عنوان یک نمونه جهانی دیجیتال (GDE) شناخته شده است ، پس از ارزیابی مجازی دو روزه توسط ارزیابان HIMSS ، که قبلاً در ژانویه به مرحله 6 رسیده بود ، در مرحله 7 اهدا شد.

چرا مهم است

این جایزه به این معنی است که بیمارستان رویال ساندرلند برای دستیابی به استاندارد دیجیتال به چندین سازمان نخبه در سراسر جهان می پیوندد.

Meditech EPR در سراسر بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد ، اطمینان حاصل شود که تیم های بالینی از همه بخش ها به اطلاعات بیمار زنده دسترسی دارند. این سیستم همچنین به کارمندان اجازه می دهد تا با استفاده از فناوری اسکن و دستبندهای دیجیتال بیمار ، داروها را تجویز کرده و برای مانیتورها یکپارچه شوند و علائم حیاتی را از تخت ثبت کنند. همچنین با Great Great Record Record یکپارچه می شود ، به این معنی که اطلاعات جمع آوری شده برای سایر مراکز بهداشتی در شمال شرقی و کامبریا شمالی در دسترس است.

یک سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی مشترک در بیمارستان South Tyneside County و بیمارستان Queen Queen Elizabeth در گیتسهد فعال شده است و به تیم های بالینی امکان دسترسی سریع به نتایج آزمایش زنده را می دهد.

متن بزرگتر

بیمارستان رویال ساندرلند به بیمارستان کودکان بزرگ خیابان اورموند NHS FT پیوست ، که در ماه سپتامبر اولین مرکز بهداشتی در انگلستان بود که مرحله 7 EMRAM را دریافت کرد.

در حال ضبط

دکتر کوین جویس ، مشاور پزشکی اورژانس و مدیر ارشد اطلاعات بالینی در South Tyneside و بنیاد NHS ساندرلند ، گفت: “فناوری در همه کارهایی که انجام می دهیم ، در تمام فرایندهای بالینی و فرایندهای کار پرستاری ما جاسازی شده است تا آنجا که که در آن ما با موفقیت اعتماد خود را به سیستم های مبتنی بر کاغذ در بیمارستان رویال ساندرلند از بین بردیم. “

اندی هارت ، مدیر مدیریت اطلاعات و فناوری در اعتماد ، گفت: “پذیرش فناوری مدت هاست که در قلب تفکر استراتژیک ما قرار دارد و کار زیادی توسط همه تیم های بالینی انجام شده است تا این مرحله مهم را برای بیمارستان سلطنتی ساندرلند و NHS به دست آورند. بطور کلی. “

جان رینور ، مدیر منطقه ای HIMSS ، گفت: “در طی مکالمات و نظارت بر تیم های پزشکی و پرستاری ، به راحتی می شد فهمید که فرایندهای دیجیتال و گردش کار مربوطه کاملاً در نحوه عملکرد این بیمارستان جاسازی شده است. در اینجا تعهد روشنی برای استفاده از فناوری برای بهبود ایمنی بیمار و کیفیت کلی مراقبت های بالینی وجود دارد. ”

Ken Bremner MBE ، مدیر عامل اعتماد ، گفت: “ما به عنوان یک اعتماد ، همچنان به ساختن این دستاورد بزرگ در بیمارستان رویال در ساندرلند ادامه خواهیم داد و همچنان مرزهای نوآوری را برای گسترش راه حل های دیجیتال در راه تعامل ما بیش از پیش تحت فشار قرار خواهیم داد. و روزانه با بیماران تعامل داشته باشید. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes