بیمارستان دانشگاه میشیگان “نظارت بر بیمار در خانه” مربوط به حماسه را معرفی می کند


بیمارستان دانشگاه میشیگان در آن آربر ، میشیگان ، نظارت بر بیمار در منزل یا برنامه PM @ H را با استفاده از کیت های دستگاه کاملاً پیش از بیماری همه گیر اجرا کرد. مطالعات نشان می دهد که بیماران در طی 30 روز پس از ترخیص مشاهده می شوند ، مزایای زیادی برای بیماران و همچنین بیمارستانها دارد.

مشکل

با استفاده از این اطلاعات ، بیمارستان گروهی از رهبران فكر را كه متشكل از بخش خدمات مراقبت از خدمات پس از آن بودند ، كه به عنوان بخشی از سیستم بهداشتی درمانی خانه میشیگان ، میشیگان ، به پرستاران مراجعه می كنند ، دعوت كرد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

“ما در طول سال 2019 یک درخواست رسمی برای پیشنهاد را انجام داده ایم. [and] در سال 2020 ، جایی که ما چندین ارائه دهنده را ارزیابی کردیم تا مناسب ترین مورد را برای نیازهای خود انتخاب کنیم ، “گفت: Brandi Knudson ، مدیر پروژه مراقبت مجازی در ارتباط از راه دور و نظارت بر بخش مراقبت های مجازی در گروه پزشکی دانشگاه میشیگان.

وی گفت: “زمان ابتلا به همه گیری به گونه ای بود که ما روند ارزیابی خود را درست همانطور که در اواسط ماه مارس به میشیگان رسید ، انجام دادیم.”

بزرگترین موتور برای تعیین چگونگی افزایش ظرفیت بیمارستان بدون نیاز به استفاده از بیمارستان یا کلینیک برای نظارت بر بیماران بود. بیمارستان می خواست با استفاده از سرویسی که در آن کارکنان می توانند از بیماران به گونه ای مراقبت کنند که به جلوگیری از مراجعه و مراجعه مجدد به اورژانس کمک کند ، مشکل ظرفیت خود را کاهش دهد.

نادسون یادآوری می کند: “در حالی که در موج اول همه گیری قرار داشتیم ، از برنامه PM @ H فقط برای تعداد معدودی از بیماران مبتلا به COVID-19 استفاده کردیم.” “تا ماه نوامبر ، ما یک مسیر تکمیل اولیه برای COVID-19 ایجاد کرده ایم ، که خدمات بسته بندی شامل بازدیدهای مجازی از PM @ H ، MVN و تماس های پزشکی با تماس های خانگی را ارائه می دهد تا تلاش برای کاهش اقامت در بیمارستان و یادگیری برخی در خانه باشد. “

پیشنهاد

بیمارستان دانشگاه میشیگان قصد دارد مجموعه ای کاملاً قابل کنترل از دستگاه ها را انتخاب کند تا بتواند بیماران را پس از ترخیص با “کیتی” که دارای کاف فشار خون ، دماسنج ، پالس اکسی متر و یک قرص قابل ارسال برای بیماران است ، کنترل کند. و داده ها در مورد علائم مشاهده پرستار.

گریس جنک ، دانشیار گروه بخش های سالمندان و مراقبت های تسکینی در بیمارستان گفت: “اهداف این برنامه کاهش مدت اقامت با اخراج بیماران در خانه زودتر است ، در حالی که پذیرش مجدد و سفرهای غیرضروری به ED را کاهش می دهد.” دانشگاه در میشیگان.

“هنگامی که بیماران معیارها را برآورده می کنند و برای پیوستن به برنامه انتخاب می کنند ، به بیمار یک کیت داده می شود. یک مسیر مراقبت ویژه شرایط آنها اختصاص داده می شود که شامل سوالات خاص شرایط و درخواست های مربوط به بارگذاری علائم حیاتی است.”

گریس جنک ، بیمارستان دانشگاه میشیگان

وی گفت: بیماران در چندین مکان برای ED و در بیمارستان ها و همچنین در کلینیک های تنفسی شناسایی می شوند ، زیرا در صورت عدم رعایت معیارهای بستری در بیمارستان ، برای تنگی نفس نیاز به نظارت دارند.

این بیمارستان با ارائه راهکاری برای دستگاههای کاملاً مدیریت شده از ارائه دهندگان راه حل های بهبود بازیابی آغاز به کار کرد. این کار با 250 مجموعه COVID-19 آغاز شد. داده ها و هشدارهای بیمار به طور متمرکز توسط سرویس های اورژانس (با RN و پزشکان) کنترل می شوند.

بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

هنگامی که از بیمارستان ، بخش اورژانس ، کلینیک تنفسی یا آژانس بهداشتی منزل در میشیگان پزشکی ترخیص می شوند ، بیمارانی که معیارهای بیماری های چندگانه و خطر بالای بستری مجدد را دارند ، به برنامه PM @ H مدیریت شده توسط خدمات مراقبت های حاد مراجعه می کنند.

Jenq توضیح داد: “بیماران هدف این برنامه شامل CHF ، سیروز ، COVID-19 مثبت و سایر بیماران همراه است.” “هنگامی که بیماران معیارها را برآورده می کنند و برای پیوستن به برنامه انتخاب می کنند ، به بیمار کیت خانه داده می شود یا تجهیزات را برای آنها ارسال می شود. یک مسیر مراقبت ویژه شرایط آنها اختصاص داده می شود که شامل موارد خاص شرایط و مسائل مربوط به آنها است. علامت حیاتی آنها درخواست بارگذاری کنید. “

به بیماران آموزش داده شد که علائم حیاتی خود را دو تا چهار بار در روز و به مدت 30 روز پس از ترخیص بارگذاری کنند. تیم مراقبت بعد از حاد داده های بیمار را بررسی می کند و داشبورد پورتال راه حل های بهبودی سلامت را برای بیمارانی که در پارامترهای خاص خود قرار ندارند کنترل می کند. پس از دریافت سیگنال غیرمعمول ، پرستار از طریق قرص Health Recovery Solutions با بیماران یک بازدید ویدیویی یا تماس تلفنی برقرار می کند.

در صورت نیاز به تشدید بیشتر ، یک پزشک پیشرفته – مانند پزشک پرستار ، دستیار پزشک یا پزشک مراقبت پس از حاد – مراقبت از بیمار را با تیم مراقبت مناسب یا در صورت لزوم به مکان مناسب ترادیاب می کند.

“این ظرفیت به ما این امکان را داده است که در دومین افزایش COVID-19 که اکنون تجربه می کنیم ، تقاضای بازدیدهای ویدئویی را برآورده کنیم.”

برندی نادسون ، گروه پزشکی دانشگاه میشیگان

پورتال Solutions Recovery Health اکنون با کارت سلامت الکترونیکی بیمارستان Epic ادغام شده است.

نتایج

یافته های اولیه کاهش میزان بستری مجدد و استفاده از ED قبل از استفاده از برنامه PM @ H پس از استفاده بعدی را نشان می دهد. داده ها مقدماتی است و کارکنان هنوز آماده به اشتراک گذاشتن ارقام دقیق نیستند. اعضای کارکنان “رضایت مندی و نتایج تعامل عالی بیمار” را در برنامه گزارش می دهند. کارمندان گفتند ، اکثر بیماران افراد 60 ساله و بالاتر هستند که استفاده از این فناوری را آسان دانسته اند.

استفاده از صندوق های جایزه FCC

در اواسط سال 2020 ، برنامه تأمین مالی FCC Telehealth 649،000 دلار به بیمارستان دانشگاه میشیگان اختصاص داد تا نظارت بیمار بر بیمار را از راه دور با COVID-19 کنترل کند تا نیاز به پذیرش در بیمارستان را کاهش دهد و ظرفیت ویزیت های ویدئویی را افزایش دهد تا بیماران با و بدون COVID-19 می تواند در طول بیماری همه گیر مراقبت های پزشکی را در خانه دریافت کند.

“ما علاوه بر پشتیبانی از تأمین زیرساخت برای برنامه PM @ H خود ، از بودجه FCC برای گسترش ظرفیت زیرساخت بازدید ویدیویی استفاده کردیم تا امکان 400 بازدید همزمان ویدیویی را فراهم کنیم که برای پاسخگویی به تقاضای بازدیدهای ویدئویی در طول پرش COVID -19 ، “نادسون گزارش می دهد.

“این ظرفیت به ما این امکان را داده است که در دومین افزایش COVID-19 که اکنون تجربه می کنیم ، تقاضای بازدیدهای ویدئویی را برآورده کنیم.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes