بیماران مبتلا به کلینیک Mayo COVID-19 به لطف RPM احتمالاً نتایج بهتری داشته اندتحقیقات منتشر شده در این هفته در تحقیق در کلینیک مایو دریافت که بیماران COVID-19 تحت درمان در کلینیک مایو نتایج مطلوبی نسبت به گزارش شده در سطح ملی داشتند.

محققان گفتند ، یکی از عوامل موثر در این نتایج مطلوب ، توانایی کلینیک در نظارت از راه دور است که به شما امکان می دهد تا به موقع عوارض یا وخامت بالینی را تشخیص دهید.

دکتر اندرو گفت: “با گنجاندن متخصصان از رشته های مختلف در تیم های درمانی ما و ارائه تیم های درمانی که به طور روزانه مراقبت و پیشرفت هر بیمار را بررسی می کنند ، نتایج ما بهتر از گزارش قبلی بوده است.” بدلی ، رئیس کارگروه تحقیقاتی COVID-19 کلینیک مایو ، در بیانیه ای.

چرا مهم است

با کاهش منابع بالینی ، سیستم های بهداشتی معمولاً به نظارت از راه دور بر بیماران روی می آورند.

طبق کلینیک مایو ، این مطالعه شامل 7،891 بیمار COVID-19 مثبت بین 1 مارس تا 31 ژوئیه بود که تحت درمان قرار گرفتند. از این تعداد 897 نفر به بیمارستان بستری و 354 نفر به درمان فشرده نیاز دارند.

یک مرگ و میر کلی 1.1٪ برای بیماران تحت درمان در مایو گزارش شده است ، با مرگ و میر در بیماران 7.1٪ و مرگ و میر در بخش مراقبت های ویژه 11.9٪.

محققان نوشتند: “میزان مرگ و میر گزارش شده در بیماران بستری به طور قابل توجهی متفاوت است ، اما به طور مداوم بالاتر از آن است که در اینجا مشاهده می شود.”

محققان گفتند ، در کلینیک مایو ، بیشتر بیمارانی که تحت درمان قرار گرفتند جز part موج اول عفونت ها نبودند و به پزشکان اجازه می دهد از بهترین روش های بیمارستان های دیگر استفاده کنند. آنها همچنین نشان دادند که تعصبات انتخاب با گذشت زمان (با اولویت قرار گرفتن آزمایش برای کسانی که علائم خاصی دارند) ممکن است در کاهش مرگ و میر کلی نقش داشته باشد.

به عنوان بخشی از برنامه درمانی COVID-19 ، این کلینیک یک کلینیک سرپایی مجازی در ارتباط با یک خط تلفن مستقیم پرستار ایجاد کرده است. به بیمارانی که در معرض خطر بالایی بودند ، نظارت از راه دور با اکسی مترهای نبض ، کافهای فشار خون و دماسنج مجهز به بلوتوث ارائه شد.

محققان گفتند: “همه بیماران تماس های اولیه پرستاری با موضوع بحث در مورد اهمیت انزوا و تماس های بعدی (روزهای 2 ، 7 و 14) برای نظارت بر پیشرفت احتمالی را دریافت كردند.” “پزشکان هنگام تشدید علائم یا علائم ، نیاز به افزایش مراقبت را ارزیابی کردند. بیمارانی که از نظارت از راه دور خودداری کردند یا در معرض خطر کمتری بودند ، ردیابی تلفنی را با یک تیم اختصاصی پرستاری دریافت کردند.

آنها افزودند: “درصد بالایی از بیماران ما كه می توانند در این برنامه ها شركت كنند به نتایج ما كمك می كنند.”

گرایش بزرگتر

ویروس کرونا ویروس جدید باعث تسریع در تصویب نظارت بدون تماس بر روی بیماران مبتلا به سیستم های نازک کشیده بیمارستان و نیاز به فاصله اجتماعی شده و بیماران و ارائه دهندگان را به استفاده از ابزارهای از راه دور سوق داده است.

با این حال ، این ابزار قابل اعتماد نیستند. یک مطالعه اخیر نشان داد که اکسیمترهای نبض – که اغلب در تصمیم گیری پزشکی استفاده می شود – ممکن است در بیماران سیاه پوست دقت کمتری داشته باشد.

در حال ضبط

بدلی گفت: “با نزدیک شدن به اولین سالگرد انتشار این همه گیری جهانی ، ما باید با پیشرفتی که در آزمایش ، تشخیص و مدیریت COVID-19 و عوارض آن حاصل شده است ، اطمینان حاصل کنیم.” “با اتخاذ بهترین روشهای آموخته شده از همه م institutionsسسات ، ما می توانیم به بهبود نتایج بیماران ادامه دهیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes