[ad_1]

چندی پیش ، مرکز بهداشتی Runnymede در انتاریو ، کانادا ، یک سیستم مراقبت بهداشتی کاملاً کاغذی بود و پیمایش یکپارچه سازمان را برای بیماران و پزشکان دشوار می کرد.

مشکل

یکی از بزرگترین مشکلات سازمان عدم دسترسی به داده های بیمار در زمان واقعی بود ، که کارکنان را به تصمیم گیری سریع ، آگاهانه و برقراری ارتباط آسان در حین مراقبت دعوت می کرد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

علاوه بر این ، عدم اتوماسیون و توزیع داروها روند کار را دشوار کرده و امکان ایجاد اشتباه در داروها را داشت.

پیشنهاد

Runnymede تصمیم گرفت برای پیاده سازی Meditech Expanse با بیمارستان رودخانه Humber (HRH) شریک شود.

کوین فرناندز ، مدیر ارشد فناوری در ، گفت: “هدف ما از همکاری با HRH در یک پرونده الکترونیکی سلامت ، ساده سازی ارائه مراقبت ها ، اتوماسیون فرآیندهای بالینی ، قرار دادن بیماران در مرکز همه تعاملات و بهبود نتایج بهداشت جامعه و تجربیات بیمار بود.” بیمارستان هامبر ریور و مرکز بهداشتی Runnymede.

بیمارستان رودخانه هامبر همکاری را برای انتقال Runnymede از یک سیستم کاملاً کاغذی به یک کارت بهداشتی کاملاً الکترونیکی در یک بازه زمانی شتاب دار ارائه می دهد. این نه تنها مشکل عدم همکاری و اتوماسیون Runnymede را حل می کند ، بلکه چشم انداز دولت انتاریو را در مورد یک سیستم بهداشتی متصل و پایدار نیز برآورده می کند.

فرداندز گفت: “این پیشنهاد برای ما جذاب بود زیرا ما دیدیم که چگونه فناوری Meditech به HRH کمک کرد تا موفقیت کسب کند ، زیرا به پزشکان بیمارستان اجازه می دهد داده های بیمار را در زمان واقعی ببینند و به طور موثر تصمیم گیری کنند.” “عمده جذب کنندگان عمده مشارکت شامل دسترسی کامل به خدمات آزمایشگاهی از طریق HRH است که به ما امکان می دهد فرآیندهای آزمایشگاهی خود را خودکار و تسریع کنیم.”

وی افزود: با EHR جدید ، پزشکان و پزشکان به داده های بی درنگ دسترسی دارند تا بتوانند تصمیمات پزشکی م makeثری بگیرند ، زمان بیشتری را بر روی بیماران متمرکز کنند ، درگیر شوند و مشارکت های بهتری با جامعه ایجاد کنند. وی گفت ، همه اینها به نتایج خوبی برای بیماران کمک می کند.

مکان بازار

بسیاری از ارائه دهندگان سیستم های الکترونیکی سوابق سلامت در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند ، از جمله Allscripts ، athenahealth ، Cerner ، DrChrono ، eClinicalWorks ، Epic ، Greenway Health ، HCS ، Meditech و NextGen Healthcare.

دیدار با چالش

بیمارستان رودخانه هامبر با همکاری مدیت تک و تأمین کنندگان تجهیزات پزشکی شخص ثالث برای توسعه ، طراحی و مهندسی راه حل همکاری بین دو سیستم مراقبت های بهداشتی همکاری کرده است.

فرداندز یادآوری کرد: “تلاش های مشترک باعث شد Runnymede فقط در مدت هشت ماه به Meditech Expanse زندگی کند.” “در طول این مدت ، ما بسیاری از ماژول ها و اجزای EHR را اجرا کرده ایم – از جمله ثبت نام و پذیرش بیمار ، اسناد برای پرستاران و پزشکان ، سفارش پزشک رایانه ای ، اسناد بین حرفه ای ، بررسی تخت و اصلاحات کامل داروخانه – در نتیجه کاهش بسیار زیاد خطاها. “

Runnymede برای اجرای فرآیند تهیه دارو با روش حلقه بسته با Meditech ، داروخانه Swisslog داروخانه و واحدهای توزیع دارو Pyxis کار کرده است. داروهای چرخه بسته اجازه می دهد تا سفارشات مستقیماً از EHR به داروخانه مرکزی ارسال شود ، جایی که یک سیستم رباتیک داروها را با بارکد برای تجویز در رختخواب انتخاب ، بسته بندی و برچسب می زند.

سایر م componentsلفه های EHR که Runnymede از آن استفاده می کند شامل صدور صوت Nuance برای پزشکان و تعهدات Meditech در مورد تعهدات و دفتر کل برای امور مالی است.

نتایج

نتیجه اصلی که Runnymede پس از استفاده از Expanse متوجه آن شد ، کاهش خطاهای دارویی بود. از زمان اتوماسیون نقشه برداری در رختخواب ، Runnymede خطاهای دارویی را به صفر رسانده است.

علاوه بر این ، سیستم جدید مدیریت دارو به Runnymede اجازه می دهد تا سوابق کامل موجودی دارو را ثبت کند ، که از خرید داروهای غیر ضروری جلوگیری می کند.

فرداندز توضیح داد: “ما همچنین فرایند اتوماسیون آزمایشگاهی موجود را در بیمارستان هامبر انجام دادیم و آن را با دسترسی Runnymede به EHR ادغام کردیم.” “Runnymede اکنون نمونه های خود را به HRH می فرستد ، زیرا دو بیمارستان کمتر از 10 کیلومتر فاصله دارند تا نیاز به خدمات آزمایشگاهی شخص ثالث را برطرف کند. نتایج فقط در طی یک تا دو ساعت در دسترس است ، در حالی که استفاده از آزمایشگاه برون سپاری حداکثر سه روز است. “

در دسترس بودن سیستم پشتیبانی خودکار تصمیم گیری بالینی ، به Runnymede این امکان را داده است تا ایمنی بیمار را به حداکثر برساند زیرا به شما کمک می کند تا خطاها و حذفیات را هنگام ساده سازی روند کار پزشکان از بین ببرد. با CDSS ، پزشکان Runnymede می توانند حتی در هنگام ثبت سفارش یا مستندسازی ، همچنان درگیر کار باشند.

نکاتی برای دیگران

فرداندز توصیه کرد: “همکاری بین سیستم های بهداشتی چیز خوبی است.” “همکاری با بیمارستان رودخانه هامبر برای تمدید مجوز EHR آنها برای ما کاهش هزینه های زیادی داشته است ، زیرا ما می توانیم فرآیندهای بالینی پیشرفته را بدون نیاز به کشف مجدد چرخ انجام دهیم.

وی ادامه داد: “این نوع توافق نامه واقعاً به نفع بیمارستانهای كوچكتر مانند Runnymede است كه ممكن است به منابع یا پرسنل سازمانهای بزرگتر دسترسی نداشته باشند.” “وقتی Runnymede تصمیم گرفت با HRH شریک شود ، ما بهترین روشهای HRH را به ارث بردیم ، که باعث صرفه جویی در وقت زیادی شد. همچنین یک فرایند مدیریت تغییر استثنایی وجود داشت که تمام کارکنان سازمان را قادر می ساخت در مدت 60 روز آموزش ببینند.”

وی نتیجه گیری کرد: با مشارکت برای به اشتراک گذاشتن یک EHR با یک سازمان بهداشت دیگر ، و همچنین با استفاده از تجربیات بالینی و استفاده از نقاط قوت آنها با فناوری ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی می توانند ضمن به حداکثر رساندن فرصت های مراقبت های بهداشتی برای بیماران جامعه خود ، مراقبت را بهبود بخشند.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر