این نکته را به خوبی بازیگران و هنرمندان می دانند و به همین علت بسیاری از آنان با اینکه سن کمی ندارند اما پوست بسیار شفاف و جوان آنها که در نتیجه ی مراقبت اینگونه مانده است، این اجازه را به ایشان داده است که بتوانند حتی در نقش هایی بسیار جوان تر از سن خود بازی کنند. در بسیاری از موارد ممکن است تا شدت گرما به حدی باشد که لب های شما هم دچار آسیب و سوختگی ناشی از اشعهی آفتاب شوند از این رو می توانید روی لب ها هم از یک نوع بوم لب با UV مناسب استفاده کنید.

آمار و ارقام بیان می کند که موارد جهانی ابتلا به سرطان پوست و دیگر ضایعات پوستی رو به افزایش است و فاکتورهای اصلی که شخص را در معرض ابتلا به آن قرار میدهد با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سابقه آفتاب سوختگی ارتباط دارد. بیرون رفتن در روزهای آفتابی فصل تابستان همراه با آفتاب سوختگی است و میدانید که آفتاب سوختگی سبب ابتلا به سرطان پوست، پیری زودرس، چروکیدگی پوست و سبب ایجاد لکههای تیره رنگی روی پوست میشود و زیبایی پوست شما را تهدید میکند.اما متخصصان پوست همواره توصیه میکنند که با استفاده کردن از کرمهای ضدآفتاب بر روی دست،صورت و قسمتهایی از پوست بدن که در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرند میتوان این خطرات را بسیار پایین آورد و به صفر رساند و این اهمیت کرم ضدآفتاب را در حفظ سلامتی پوست را روشن تر می کند.

معمولا بیشتر افرادی که دارای پوست چرب هستند تمایلی برای استفاده از ضد آفتاب را ندارند و از راه های دیگر محافظت از پوست در آفتاب استفاده می کنند باید بگوییم که طبقه گفته متخصصان پوست ضدآفتاب یکی از بهترین و مناسب ترین ضد چروک ها است این کرم می تواند تا از پوست در برابر رادیکال های آزاد و سایر اشعه های مضر آفتاب محافظت کند از این رو بهتر است تا در صورت خرید ضد آفتاب از ضد آفتاب هایی استفاده کنید، که بر پایه آب است. با توجه به این که همه افراد دارای پوستی یکسان نیستند و هر پوست ساختار مخصوص خودش را می خواهد از این رو ما در این بخش مناسب ترین ضد افتاب را برای انواع پوست ها معرفی می کنیم.

SPF مخفف Sun Protection Factor است، به معنای “میزان محافظت از نور خورشید”. SPF 30 معمولا برای یک کرم ضد آفتاب مناسب انواع پوست، کافی است. اگر بخواهید در مصرف ضد آفتاب صرفه جویی کنید کاملا در اشتباه هستید و ضد آفتاب هیچ تاثیری بر پوست شما نخواهد داشت . اما حتی اگر هوای ابری، سرد یا بادی باشد، شما هر بار که بیرون می روید در معرض این اشعه ها هستید. استفاده از کرم های ضد آفتاب خصوصا برای کسانیکه پوست صورت خود را لیزر کرده اند و یا جهت درمان از روش های لایه برداری پوست استفاده می کنند و یا دچار آفتاب سوختگی شده اند بسیار مهم و ضروری است.بررسی ها نشان میدهد کرم های ضد آفتاب نقش تاثیرگذاری در کاهش پیری زودرس پوست و همچنین ابتلا به بیماری هایی چون سرطان پوست در افراد دارند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد آفتاب صورتی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر