[ad_1]

در این سال ، تغییرات بی سابقه ای در فضای امنیت سایبری ، با گسترش سریع سلامتی از راه دور و تغییرات گسترده در خانه ، آسیب پذیری های جدید برجسته شده است.

در سال 2021 ، کارشناسان در مجمع امنیت بهداشت HIMSS این هفته پیش بینی کردند که بازیگران بد احتمالاً از تکنیک های اثبات شده برای ادامه بهره برداری از شکاف های جدید در حمایت از سازمان ها استفاده می کنند.

دنیس اندرسون ، رئیس مرکز اشتراک اطلاعات و تجزیه و تحلیل اطلاعات بهداشتی ، گفت: “دلیلی وجود دارد که بسیاری از حملات قدیمی هنوز در حال کار هستند.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

در طی جلسه هیئت روز دوشنبه با تام لیری ، معاون ارشد روابط دولت در HIMSS (شرکت مادر اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی) ، اندرسون گفت که ادامه دادن بهترین روش ها برای جلوگیری از تخلف در سال جدید مهم خواهد بود.

در ابتدای همه گیری COVID-19 در ایالات متحده ، با تغییر چشمگیر شغل ، اندرسون گفت ، “ما تصادفات زیادی را به معنای واقعی کلمه یک شبه مشاهده کردیم.”

“بازیگران تهدید … در حال حاضر بسیار فعال بودند [COVID-19] این اتفاق افتاد ، “اندرسون ادامه داد.

اندرسون گفت ، فیشینگ و باج افزار در سال 2020 مشکلات بزرگی بود ، به ویژه در مورد گزارش های COVID-19 – و او انتظار داشت که این کار در سال آینده نیز ادامه یابد ، و مجرمان از “فریب” های به موقع حول مراسم تحلیف مقامات تازه انتخاب شده استفاده کنند. رئیس جمهور بایدن یا واکسن ویروس کرونا برای وسوسه کردن مردم برای کلیک بر روی پیوندهای مشکوک.

وی گفت: “اگر توجه نکنید و نمی دانید از نظر موقعیتی چه می گذرد ، به راحتی می توانید با چیزی روبرو شوید که نباید”.

به طور کلی ، باج افزار به تهدیدی دائمی در مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است ، در هفته های اخیر بسیاری از سازمان ها مورد حملات مهم قرار گرفته اند.

وی گفت: “سرویس Ransomware-as-aa در دنیای زیرین وجود دارد و آنها در حال تغییر باج افزار هستند.” اندرسون پیش بینی می کند که مجرمان اینترنتی فقط اطلاعات را رمزگذاری نمی کنند. آنها تهدید می کنند که داده ها ، به ویژه اطلاعات حساس را در دامنه عمومی منتشر می کنند یا حملات انکار سرویس از توزیع شده علیه شبکه را اعمال می کنند.

وی گفت: “بدیهی است که شرکت کنندگان در تهدید به تکامل خود ادامه خواهند داد.”

وی ، حتی در شرکت های بزرگ ، گفت که مصالحه با ایمیل های تجاری نیز همچنان به عنوان یک مشکل شناخته خواهد شد: “آنها به گونه ای لغزنده شده اند که توانسته اند مردم را به فعالیت های مخرب خود جلب کنند.”

اندرسون همچنین خطری را در معرض خطر تهدید آمیز بیماران قرار داد ، مانند زمانی که شرکت ها با یک باج افزار مقابله می کنند در حالی که سعی می کنند به بلایایی مانند آتش سوزی ، طوفان یا بیماری همه گیر پاسخ دهند.

“اینها مواردی است که ما باید همیشه نسبت به آنها ، ارتباط بین جسمی و سایبری و نحوه تأثیر آنها بر یک عمل ، بسیار مراقب باشیم.”

برای محافظت از خود در سال جدید ، سازمان ها باید همچنان از بهترین روش ها در بهداشت سایبری استفاده کنند: افزودن برنامه های سفید ، تقسیم بندی شبکه ، اصلاح و درک خطرات ناشی از خدمات شخص ثالث که ممکن است از پروتکل های امنیتی قابل اطمینان پیروی نکنید.

اندرسون گفت: “تحصیلات بسیار زیاد است”: اطمینان حاصل کنید که کارمندان از تهدیدها و عواقب آن آگاه هستند.

در نهایت ، اندرسون گفت ، “سایبر به یک موضوع ایمنی بیمار تبدیل شده است و باید باشد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir