[ad_1]

برنده مک نامی / گتی ایماژ باشیدبرنده مک نامی / گتی ایماژ باشید

همانطور که جو بایدن رئیس جمهور منتخب امروز سوگند یاد کرد ، او به عنوان رئیس جمهور در حال شروع یک برنامه پرخاشگرانه است ، از جمله مجموعه ای از دستورات اجرایی با هدف مهار همه گیر COVID-19.

یکی از آنها حکم ملی برای املاک فدرال و خطوط هوایی ، قطارها و سایر سیستم های حمل و نقل عمومی است.

دستورالعمل دیگری در روز چهارشنبه دفتر پاسخ کاخ سفید برای COVID-19 ایجاد می کند که رئیس آن جفری زینز ، پادشاه جدید ویروس کرونا است ، طبق روزنامه وال استریت، اهداف شامل تهیه تجهیزات محافظت بیشتر برای کارگران ، افزایش آزمایش و واکسیناسیون و بازسازی مدارس است.

پیش بینی می شود 100 روز نخست ریاست جمهوری بایدن افزایش برنامه امداد 1.9 تریلیون دلاری COVID-19 باشد که برای سرمایه گذاری 20 میلیارد دلار در برنامه واکسن ملی و 50 میلیارد دلار برای آزمایش نیاز است.

چرا این مهم است

بایدن در حالی روی کار آمد که ایالات متحده بیش از 24 میلیون مورد COVID-19 و بیش از 400000 مورد مرگ را گزارش کرده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، چهارشنبه صبح کاخ سفید را ترک کرد و در میان دستاوردهای خود ، تولید واکسن ویروس کرونا را در زمان رکورد ذکر کرد. اما دولت فدرال هنگام رسیدن به واکسن های اسلحه ای به هدف خود نرسید.

مقامات عملیات Warp Speed ​​گفتند که 20 میلیون دوز تا پایان سال 2020 تحویل داده می شود. طبق داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، تا روز سه شنبه 31،161،075 دوز توزیع شده و 15،707،588 دوز تجویز شده است.

دوزها نگهداری نمی شوند زیرا هر واکسن به تقویت کننده دوم نیاز دارد. اما هفته گذشته ، الکس هازارد ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی ، در آخرین جلسه توجیهی خود در مورد عملیات پیچ سرعت ، گفت که هیچ دوزی ذخیره نمی شود. در عوض ، مقدار کافی برای دادن همه دوزها وجود داشت و برای این دوز دوم بیش از 21 تا 28 روز بعد وجود دارد ،

هفته گذشته ، اما هازارد به NBC News Leicester Holt گفت که ذخیره ای برای واکسن ویروس کرونا در سهام فدرال وجود ندارد.

گرایش بزرگتر

به گفته سایت انتقال آنها BuildBackBetter ، بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس برنامه هفت ماده ای برای پیروزی در برابر COVID-19 دارند.

این طرح خواستار دو برابر شدن تعداد سایت های آزمون است. سرمایه گذاری در تست ، از جمله آزمایشات خانگی و آزمایش های فوری ؛ و ایجاد یک هیئت آزمایش همه گیری مانند شورای تولید نظامی روزولت.

بایدن در سایت گفت: “به این ترتیب ، ما تانک ، هواپیما ، لباس فرم و مواد مصرفی را در مدت زمان رکورد تولید کرده ایم و بنابراین ده ها میلیون آزمایش تولید و توزیع خواهیم کرد.”

این طرح ایجاد یک سازمان بهداشت عمومی ایالات متحده برای بسیج حداقل 100000 آمریکایی در سراسر کشور ، با حمایت از سازمانهای محلی در جوامع در معرض خطر ، برای اجرای رویکردهای مناسب فرهنگی برای ردیابی تماس و محافظت از گروه های خطر

بایدن گفت که او مسئولیت را بر عهده می گیرد و تجهیزات حفاظتی شخصی مورد نیاز را به ایالات ، شهرها ، قبایل و سرزمین ها می رساند.

قانون ساخت دفاع برای افزایش تولید ماسک ، محافظ صورت و سایر PPE استفاده می شود تا عرضه ملی بیش از تقاضا باشد و سهام – به ویژه در مناطق آسیب دیده ، که به یک جمعیت غیرقابل تناسب آسیب پذیر خدمت می کنند – به طور کامل برآورده شود.

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر