[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن در اولین شغل تمام وقت خود یک استراتژی ملی جامع برای COVID-19 منتشر کرد و نقشه راهی را با هدف بیرون کشیدن ایالات متحده از بیماری همه گیر ارائه داد.

این طرح جامع در حدود هفت هدف اصلی سازمان یافته است که بسیاری از آنها به اشتراک گذاری داده ها به عنوان یک تاکتیک اساسی متکی هستند.

در خلاصه استراتژی آمده است: “ما می توانیم COVID-19 را شکست دهیم. آمریکا سزاوار پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 است که ناشی از علم ، داده ها و بهداشت عمومی است ، نه سیاست”.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

چرا مهم است

طرح بایدن اهمیت جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها را به عنوان اصول کلیدی برای پاسخ موثر COVID-19 عنوان می کند.

در بخش اول ، با هدف بازیابی اعتماد به نفس عمومی ، بایدن خاطرنشان كرد كه وی دستور اجرای قانون “اطمینان از پاسخ داده ها به COVID-19 و تهدیدهای آینده بهداشت عمومی با پیامدهای عمده” را صادر خواهد كرد.

این دستور باعث جمع آوری ، به اشتراک گذاری تولید و تجزیه و تحلیل داده ها توسط آژانس های فدرال و همچنین همکاری در مورد آنها می شود تا “از پاسخ منصفانه و بازیابی COVID-19 پشتیبانی کند”.

در دستورالعمل دولت آمده است “دولت” تعدادی از اقدامات اجرایی و داده ها ، از جمله موارد ، آزمایشات ، واکسیناسیون و پذیرش در بیمارستان را رصد می کند و اطلاعات را در زمان واقعی به راحتی در دسترس عموم و سیاستمداران در سطح فدرال ، ایالت و محلی قرار می دهد. ” .

وی همچنین خاطرنشان كرد كه مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده یك هیئت عمومی را برای ردیابی موارد COVID-19 در سطح شهرستان برگزار می كنند.

در این طرح آمده است: “دولت رویکرد دولت فدرال را برای جمع آوری داده های مربوط به اقدامات واکسیناسیون ، رفع موانع و توسعه برنامه های ارتباطی و کمک های فنی برای حوزه های قضایی و ارائه دهندگان ایجاد و تقویت خواهد کرد.”

از نظر مشارکت بیمار ، دولت بایدن قصد دارد با استفاده از اطلاعات دموگرافیک ، جوامعی را که بیشتر در معرض بیماری همه گیر قرار گرفته اند شناسایی کرده و از آنها در به دست آوردن واکسن حمایت کند.

در این طرح آمده است: “همکاری با سازمان های ایالتی ، محلی و شهری و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مورد اطمینان ، مانند مراکز بهداشتی درمانی شهرداری ، برای این تلاش ها ضروری است.”

دستور اجرایی بایدن همچنین به نمایندگی های فدرال دستور می دهد تا ضمن تأیید محرمانه بودن داده ها ، زیرساخت های داده های خود را برای افزایش جمع آوری و گزارش داده های بهداشتی برای جمعیت های پرخطر گسترش دهند.

گرایش بزرگتر

رویکرد دولت ترامپ در استفاده از داده ها به عنوان بخشی از پاسخ COVID-19 تقسیم شده است ، هرچند که برای چندین ماه بدون درز بیشتر شده است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، تحت هدایت الکس هازارد ، تابستان گذشته هنگام گزارش اطلاعات در مورد بیماران مبتلا به COVID-19 ، بیمارستان ها را به دور زدن CDC هدایت کرد.

به دنبال گزارش های اولیه از هرج و مرج و عدم دقت ، سیستم های بهداشتی گفتند که آنها موفق شده اند جمع آوری اطلاعات لازم را در فرآیندهای موجود خود بگنجانند.

HHS همچنین یک موقعیت یاب برای درمان آنتی بادی به داشبورد ریاست جمهوری ترامپ اضافه کرد. مشخص نیست که بایدن در صورت وجود چه مقدار از این زیرساخت را برای پیشرفت انتخاب می کند.

در حال ضبط

استراتژی ملی بایدن گفت: “پیچیدگی عملیاتی واکسیناسیون عمومی ، داده های قابل اعتماد را بیش از هر زمان دیگری و استفاده از آنها در تصمیمات واکسیناسیون مهمتر می کند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر