بررسی دو مدل از جدیدترین لوزام آرایشی 4.5 ستاره دنیا

سرم روشن کننده گلیکولیک Murad’s Vitamin C حاوی مقدار نامشخصی از اسید گلیکولیک AHA است و به اندازه نام ویتامین C (اسید اسکوربیک ، تتراهکسی الدسیل آسکوربات) نیست. منبع: خانم امروز هنوز هم ، این یک لایه بردار بسیار خوب و بدون عطر AHA برای انواع پوست است و مواد تشکیل دهنده حمایت کننده آن ، پوست را فوری و طولانی مدت روشن می کند.

بسته بندی شده در یک بطری مات و بدون هوا که روی آن یک پمپ پخش کننده صاف قرار دارد ، این سرم احساس سبکی و هوایی می کند و بر روی پوست سر می خورد. رنگدانه های میکا و اکسید قلع باعث درخشش فوری (براق نشدن) می شوند و این به خوبی با سایر محصولات لایه می شود. مراد از طراحی دو محفظه ای استفاده می کند که گفته می شود ویتامین C و اسید گلیکولیک را تازه نگه می دارد ، اما این دو ماده لازم نیست جدا شوند. در واقع ، آنها به خوبی در همان بازه pH بازی می کنند ، اگرچه اسید اسکوربیک در pH 3 یا کمی پایین تر بهترین عملکرد را دارد.

اگرچه Murad میزان اسید گلیکولیک موجود در بدن را آشکار نمی کند ، اما به عنوان ماده دوم ذکر شده ، حدس می زنیم که بین 5-10٪ باشد. PH 3.9 اطمینان حاصل می کند که لایه برداری رخ می دهد ، که عالی است. حتی بهتر ، اسید گلیکولیک تحقیقاتی را نشان می دهد که می تواند باعث افزایش رنگدانه سازی شود.

دو شکل ویتامین C که در بالا ذکر شد نیز می تواند باعث افزایش رنگ آمیزی شود ، اما ما گمان می کنیم که مقادیر کمتری از این سرم حداقل در لکه های تاریک تأثیر زیادی نخواهد داشت. تیرگی و ناهمواری پوست باید تا حدودی بهبود یابد ، و ماده hexylresorcinol نیز ممکن است کمک کند ، اما در حالت ایده آل ، ما دوست داریم بیشتر از هر یک از این مواد برای بهبود قابل توجه لکه های تیره استفاده کنیم.

حتما بخوانید:
با دانشجویانی ملاقات کنید که سعی در جذب آزمایشات بالینی برای جانبازان دارند

یکی دیگر از نقاط روشن (در نظر گرفته شده برای جناس) استفاده از برخی از مواد آبرسانی پیچیده مانند اسیدهای آمینه مخمر ، ترهالوز و الکل الایلی است. موراد همچنین برخی از آنتی اکسیدان های بسیار خوب برای حمایت از ویتامین C اضافه کرد ، از جمله گلوتاتیون ، Marrubium vulgare مریستم و ویتامین E (توکوفریل استات).

در حالت تعادل ، بافت زیبا ، کاربرد صاف ، اثر AHA و فهرست مواد پشتیبانی کننده ما را برنده کرد. با این حال ، اگر ماده اصلی همان چیزی باشد که دنبال آن هستید ، باید بدانید که لایه بردارهای ارزان قیمت AHA و درمانهای متمرکز ویتامین C وجود دارد.

توجه: این مقدار کمی طلا دارد که می تواند برای برخی افراد واکنش های آلرژیک ایجاد کند ، اما ما گمان می کنیم که خطر بسیار کمی در این محصول دارد.

طرفداران:
به نظر می رسد حاوی مقدار موثری از اسید گلیکولیک باشد.
فرمول صحیح pH ، اسید گلیکولیک را قادر به لایه برداری می کند.
پوست را فوری و طولانی مدت روشن می کند.
حاوی برخی از آنتی اکسیدان های قوی و هیدراته کننده های جذاب است.
برای پایدار نگه داشتن مواد اصلی فرمول بسته بندی شده است.
بدون بو.
موارد منفی:
مراد درصد AHA را نشان نمی دهد.
مقدار ترکیبی ویتامین C بعید است که لکه های تیره را بهبود بخشد.
شیشه بسته بندی: نه
آزمایش روی حیوانات: خیر
etaphil’s Soothing Gel-Cream مطمئناً مرطوب کننده ترین مرطوب کننده ای نیست که با آن روبرو خواهید شد ، اما وقتی صحبت از تأمین آبرسانی ملایم برای پوست های خشک و حساس می شود ، کاملاً متناسب است.

این کرم ژل بدون عطر فوراً پوست را مرطوب می کند و باعث می شود پوست نرمتر ، نرم تر و چسبیده به نظر برسد. به سرعت جذب شده و به پایان می رسد بدون چربی که مناسب برای استفاده در هر مکان است.

حتما بخوانید:
برای تصاویر ، کودکان ققنوس رویکردی جوی دارند

ماده موثره در اینجا غلظت 0.5٪ آلانتوئین است ، که مدتها ثابت شده است به تسکین و دوباره پر کردن پوست ، حتی پوست حساس کمک می کند. از آلوئه ، کره شی ، گلیسیرین ، پانتنول و روغن سویا و آفتابگردان پشتیبانی می شود ، همه آنها برای مرطوب سازی ، محافظت و حفظ رطوبت پوست کمک می کنند.

این پیشرفته ترین ترکیب مواد نیست ، اما اگر به دنبال مرطوب کننده آماده به کار هستید که حتی پوست حساس ، ترک خورده و تحریک شده نیز به خوبی تحمل کند ، این کار به طرز تحسین برانگیزی انجام می شود. به این ترتیب ، مهر تأیید ما را می گیرد.

چند نکته: این مرطوب کننده در اندازه های 3 ، 8 و 16 اونس وجود دارد. ما توصیه می کنیم اندازه های 3 یا 8 اونس را خریداری کنید ، زیرا هر دو در لوله های فشار مات بسته بندی شده اند. در مقابل ، اندازه 16 اونس در شیشه بسته بندی شده است که بسیاری از مواد مفید این محصول را به خطر می اندازد. همچنین ، مواد غیرفعال در اینجا به ترتیب حروف الفبا ذکر شده است ، به جای اینکه به ترتیب غلظت ، که در محصولات دارای ماده فعال ذکر شده مجاز است ، باشد. با این وجود ، دیدن غلظت مفیدتر است ، زیرا به شما اجازه می دهد تا میزان ماده موجود در محصول را بدانید.

طرفداران:
کرم ژل فوراً باعث آبرسانی و چربی پوست طبیعی و خشک می شود.
حاوی آلانتوئین تسکین دهنده و دوباره جبران کننده است.
شامل مواد مرطوب کننده و ترمیم کننده ، از جمله کره شی و پانتنول است.
برای محافظت از مواد حساس به نور و هوا (در اندازه های کوچکتر) بسته بندی شده است.
بدون بو.
موارد منفی:
بزرگترین اندازه در یک شیشه بسته بندی می شود که مانع بهترین ترکیبات فرمول می شود.
شیشه بسته بندی: نه
آزمایش روی حیوانات: بله

دیدگاهتان را بنویسید