بررسی اجمالی: NHS Trust فناوری ترجمه ، تجزیه و تحلیل کننده سرفه مبتنی بر هوش مصنوعی ، اسپانیایی و مقالات کوتاه دیگر را معرفی می کندNHS TRUST روشهای ترجمه را معرفی می کند

Kettering General Hospital NHS FT شروع به استفاده از یک سرویس ترجمه زنده در بستر مشاوره ویدیویی خود برای بهبود دسترسی بیماران غیر انگلیسی زبان کرده است.

این حرکت همچنین باعث می شود اعتماد تا 90٪ در هزینه خدمات ترجمه سنتی صرفه جویی کند.

اعتماد در اوت سال 2020 از پلت فرم مشاوره ویدئویی eClinic از ارائه دهنده ارتباطات بیمار ، بهداشت و درمان استفاده کرد تا تعداد بیماران مراجعه کننده به بیمارستان در طی همه گیری را کاهش دهد.

این پلت فرم با سیستم اعتماد بیمار (PAS) ادغام شده و به بیماران امکان می دهد تا از طریق تلفن هوشمند ، لپ تاپ یا تبلت در قرار ملاقات ها از راه دور در یک مرورگر شرکت کنند.

آنالیز سرفه در اسپانیایی

Mediktor با ابزار Interactive Patient Tool مستقر در اسپانیا با همکاری شرکت دارویی Sanofi شبکه ای از آنالیزگرهای سرفه مبتنی بر AI را به زبان اسپانیایی ایجاد کرده است.

برای شناسایی نوع سرفه ای که کاربر از آن رنج می برد ، باید یک ضبط صوتی از سرفه خود را به دستگاه الکترونیکی بفرستد و راه حل بین انواع مختلف سرفه وجود دارد.

این راه حل که در پورتال CuídatePlus موجود است ، همچنین می تواند بیمار را برای یافتن راه حل ویژه برای نوع مشخص شده سرفه راهنمایی کند. این مشارکت به دنبال اسپانیا انجام می شود که خواستار محدودیت شدیدتر قبل از فصل تعطیلات با افزایش نرخ عفونت است.

ابزار بهینه سازی AI WFH SETUP

ویترو یک ابزار جدید فناوری را برای بهبود سلامت و بهره وری نیروی کار از راه دور راه اندازی کرده است. VIDA با استفاده از هوش مصنوعی دارای بینایی رایانه ای ، ارزیابی عمیقی از کار کارمندان مستقر در خانه را از طریق وب کم انجام می دهد.

این فناوری موقعیت شانه ها ، فاصله بین صفحه و چشم ها ، ارتفاع صفحه و تکیه گاه برای کمر را تجزیه و تحلیل می کند. همچنین عوامل مفیدی مانند نور طبیعی ، بی نظمی و وجود گیاهان را ارزیابی می کند.

حتما بخوانید:
علاوه بر این

پس از تکمیل ، الگوریتم ها برای هر یک از اعضای تیم گزارش فردی تهیه می کنند که برای اطلاع رسانی در مورد تغییرات مثبت رفتار طراحی شده است. این گزارش شامل توصیه هایی برای کمک به آنها در جلوگیری از مشکلات اسکلتی عضلانی و توصیه های عملی در مورد چگونگی تغییر تنظیم میز و تمریناتی است که ثابت شده است برای بهبود وضعیت بدن است.

بیمارستانهای دانشگاه بیرمنگهام ENSONO را انتخاب می کند

ارائه دهنده خدمات IT ترکیبی جهانی ، Ensono ، توسط بیمارستان های دانشگاه بیرمنگام NHS FT (UHB) انتخاب شده است تا به مدیریت اعتماد PIONEER ، مرکز تحقیقات داده های بهداشتی برای مراقبت های حاد کمک کند.

با همکاری مایکروسافت ، HDR انگلستان ، دانشگاه بیرمنگام و انسونو ، یک زیرساخت ابر ایمن مبتنی بر یک مرکز تحقیقات داده ایجاد کرده است که داده های خدمات مختلف در West Midlands را به هم پیوند می دهد ، و به این وسیله می تواند سفر شخص به مراقبت های حاد را ردیابی کند. خدمات بهداشتی

PIONEER با ارائه تصویری جامع از داده های تعامل هر بیمار با مراقبان ، به تیم های سایت های UHB این امکان را می دهد تا سفر بیمار را بهتر درک کنند.

خسارت COVID-19 در خانه های مطبوع

شرکت املاک فنآوری مستقر در ایرلند ZiggyTec در تلاش است تا انتقال COVID-19 را به افرادی که در معرض خطر ابتلا به ویروس هستند محدود کند ، سیستم تهویه خانگی خود را برای افراد مسن ResiFresh راه اندازی کرده است.

سیستم مانیتورینگ تهویه برای اطمینان از کیفیت هوای سالم برای ساکنین ، به اپراتورها اطلاع می دهد که چه زمانی می توان پنجره ها را بست و چه زمانی باید پنجره ها مجدداً باز شوند و داده های به موقع مربوط به کیفیت هوا ، سلامت و ایمنی تجهیزات را فراهم می کند.

این فناوری با ضبط تمام داده ها در بستر امن ابر ResiFresh که از طریق یک مرورگر وب استاندارد قابل دسترسی است ، کار می کند. این پلت فرم داده های ارزشمندی را برای مدیریت مراقبت در منزل فراهم می کند تا کیفیت هوا در هر اتاق را کنترل کند و یک ردیابی حسابرسی ارائه دهد.

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

مطالعه سرمايه گذاري در تشخيص سرطان بدون هيچ مورد ديگر

دانشگاه های ساوتهمپتون و لیدز در حال کار با شرکت های بهداشتی ، تشخیصی و فناوری اطلاعات برای آزمایش بهترین روش تشخیص سرطان در مراحل اولیه هستند ،

با پیوند دادن به برنامه غربالگری های هدفمند سلامت ریه در انگلستان ، همكاران تحقیقاتی شامل ابتکار ابتلا به سرطان ریه در Johnson & Johnson Enterprise Innovation ، Roche ، Oncimmune ، Inivata و BC Platforms هستند.

این مطالعه ، بخشی از ماموریت تشخیص زودهنگام دولت برای تشخیص سه چهارم سرطان در اوایل سال 2028 است و می تواند به لطف بودجه حدود 3.5 میلیون پوندی از صندوق چالش های استراتژی صنعتی ادامه یابد. انگلیس (ISCF) ، بخشی از کل سرمایه گذاری 10 میلیون پوندی انگلیس در کل برنامه است.

نقطه بررسی شده توسط NHS اسکاتلند را انتخاب کنید

ارائه دهنده راه حل امنیت سایبری Check Point Software Technologies اعلام کرده است که توسط NHS National Services Scotland برای تهیه و ساده سازی مدیریت داده های عمومی خود در فضای ابری انتخاب شده است.

این اقدام همچنین از جلوگیری از تهدید خدمات عمومی حیاتی مانند “آزمایش و محافظت” اسكاتلند و خدمات مدیریت واكسن اطمینان حاصل خواهد كرد.

NHS اسکاتلند از 18 ماه گذشته اطلاعات و خدمات بهداشتی را به ابر عمومی Microsoft Azure منتقل کرده است. شروع همه گیری COVID-19 نیاز به امنیت را نشان می دهد ، که در صورت تقاضا در حال گسترش است.

دریک میچلسون ، مدیر ارشد اطلاعات ، NHS اسکاتلند ، گفت: “ما در حال حاضر سیستم های مدیریت واکسیناسیون خود را ایجاد می کنیم و اولین رویکرد ابری ما انعطاف پذیری و مقیاس پذیری لازم را برای استقرار در سطح ملی به ما می دهد. در حالی که در عین حال مطمئن هستیم که داده ها و خدمات ارائه می شوند. “


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید