بررسی اجمالی: 5 میلیون پوند انگلیس در کتابخانه واکسن ، شریک اشعه ایکس فیلیپس و Lunit و مقالات کوتاه بیشتر سرمایه گذاری می کندپادشاهی متحده 5 میلیون پوند برای کتابخانه واکسن سرمایه گذاری می کند

CPI ، بخشی از منجنیق ساخت و تولید با ارزش بالا ، 5 میلیون پوند سرمایه برای حمایت از تولید کتابخانه واکسن mRNA به عنوان بخشی از بسته حمایتی واکسن دولت انگلیس که توسط ریشی سوناک ، صدراعظم اعلام شده است ، دریافت کرده است.

کتابخانه واکسن اساس تسهیلاتی برای پاسخ دهی است که به شما امکان تولید واکسن های mRNA را می دهد تا از انواع جدید COVID-19 محافظت کند. CPI در حال حاضر تنها شرکتی مستقر در انگلستان است که قادر به تولید دوره ای واکسن mRNA آماده برای استفاده در آزمایشات بالینی و تولید است.

فرانک میلار ، مدیر عامل CPI ، گفت: “ما خوشحالیم که می توانیم بخشی اصلی از جنگ مداوم انگلیس علیه ویروس کرونا باشیم ، که در طی سال گذشته چنین تأثیرات مخربی داشته است. آماده سازی برای زندگی در آینده با تهدید COVID-19 ضروری است و کتابخانه نامزدهای واکسنی که در اینجا در دارلینگتون می سازیم به ارائه شواهد آینده در مورد شیوع اضافی ناشی از سویه های جدید بیماری کمک می کند. این بدان معنی است که به محض شناسایی سویه جدید COVID-19 ، می توان واکسن مناسب را انتخاب و به سرعت برای استفاده در آزمایشات بالینی تولید کرد ، دقیقاً مانند تولید واکسن آنفلوانزا در هر سال. “


PARTNER CLINERION و MEDEXPRIM DATA

شرکت داده های پزشکی Clinerion مستقر در سوئیس با سازمان تنظیم داده های نظارتی فرانسه ، Medexprim ، سه ساله همکاری کرده است.

این مشارکت به ادغام سوابق الکترونیکی سلامت و داده های تصویربرداری در انبار داده های تحقیقات بالینی خصوصی ابر اختصاص یافته است.

Clinerion و Medexprim یک پیشنهاد مشترک ایجاد می کنند که امکان دسترسی به نقاط داده ای طولی ناشناخته و بدست آمده از مجموعه های پزشکی را فراهم می کند که سوابق الکترونیکی سلامت و تصاویر بالینی مربوطه را با یکدیگر ترکیب می کنند.

به منظور بهبود تحقیقات و مراقبت از بیمار ، این همکاری با هدف گسترش شبکه شرکای بیمارستان Clinerion و Medexprim و سرعت بخشیدن به استقرار انبار داده های بالینی در سراسر جهان است.


داده ها حملات سایبری مرتبط با واکسن را آشکار می کند

داده های ارائه دهنده راه حل امنیتی ابر ، Barracuda Networks ، نشان داده است که هکرها از تمرکز بیشتر بر واکسن COVID-19 بهره می برند و به طور فزاینده ای از ایمیل های مربوط به واکسن در حملات هدفمند خود استفاده می کنند.

یافته ها ، در آخرین غربالگری تهدیدات باراکودا منتشر شده است ، ایمیل های فیشینگ را بین اکتبر 2020 و ژانویه 2021. تجزیه و تحلیل می کند. تعداد حملات مربوط به واکسیناسیون فیشینگ زیر آب پس از گزارشات موجود بودن واکسن از Pfizer و Moderna در نوامبر 2020 ، 12٪ افزایش یافت.

در پایان ژانویه 2021 ، پس از انتشار طولانی مدت واکسن ، تعداد حملات مربوط به واکسیناسیون از ماه اکتبر 26 درصد افزایش یافته است.

NHS SCOTLAND از نرم افزار مراقبت های اضطراری پیشرفته استفاده می کند

NHS اسکاتلند از نرم افزار پیشرفته مدیریت بیمارستانی بالینی Adastra برای طراحی مجدد خدمات اضطراری خود برای 5.5 میلیون شهروند استفاده می کند. هدف این است که به طور قابل توجهی تبادل داده های بالینی بین پزشکان و خدمات بهداشتی را بهبود بخشد.

این اجرا بخشی از طرح جدید دولت اسکاتلند است که به بیمارستان های این کشور کمک می کند تا از عهده مقابله با تعداد A & E های گرفته شده در طی همه گیر بیماری برآیند.

بیمارانی که با NHS 24 111 تماس می گیرند و نیاز به درمان در A&E دارند اکنون برای قرار ملاقات ثبت نام می شوند و پس از آن اطلاعات بالینی آنها برای مدیریت مراقبت A&E به Adastra منتقل می شود. کسانی که نیازی به پذیرش A&E ندارند ، می توانند برای رفتن به مناسب ترین خدمات نوبت دهی کنند.

Adastra جریان داده ای را بین پزشکان و خدمات بهداشتی فراهم می کند و اطمینان حاصل می کند که وقتی بیمار به اتاق اورژانس می رسد ، پرونده پزشکی وی می تواند بلافاصله بررسی شود.


QUIBIM تصفیه FDA را برای QP-PROSTATE دریافت می کند

شرکت تصویربرداری پزشکی اسپانیا Quibim پس از دریافت مجوز 510 (k) از سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، از راه اندازی qp-Prostate ، محلول تصویربرداری تشدید مغناطیسی (MR) آن بر اساس AI پروستات خبر داده است.

این پلتفرم از فرایند تصویربرداری تشدید مغناطیسی (MRI) برای بهبود دقت تشخیصی و تشخیص زودهنگام سرطان پروستات پشتیبانی می کند.

دکتر آنجل آلبریش بایاری ، مدیر عامل Quibim ، گفت: “به جای تجزیه و تحلیل پروستات به عنوان یک کل ، این راه حل می تواند ناحیه انتقالی ، منطقه پیرامونی و وزیکول های منی پروستات و همچنین سایر مناطق تعریف شده در پروستات را تقسیم کند. سیستم و داده ها (PI-RADS) v2.1 رهنمودهایی برای استخراج اطلاعات کمی مربوط به کلینیک از معاینه MRI به عنوان کمکی بالقوه برای تشخیص زودرس و دقیق پزشکان. “


DERBYSHIRE به سمت ضبط NHS و مراقبت های اجتماعی حرکت می کند

به دنبال یک قرارداد با استفاده از چارچوب مشارکت تدارکات عمومی لندن ، Joined Up Care Derbyshire ، یک سیستم مراقبت یکپارچه تحت پوشش دربی و چسترفیلد ، یک قرارداد ده ساله با شرکت فناوری جهانی Orion برای فناوری اشتراک مراقبت و سیستم تجزیه و تحلیل Discover امضا کرد.

سازمان های بهداشتی و مراقبت های اجتماعی دربی شایر با همکاری Orion Health در تلاشند تا هدف دولت را برای ایجاد مراقبت های مشترک تا ماه سپتامبر محقق کنند.

اکنون این سازمان تلاش می کند تا به کارمندان شاغل در تمام سازمان های شریک خود دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در نسخه موجود از دروازه پزشکی با قابلیت همکاری پزشکی تا ماه مارس و دسترسی به داده های مراقبت مشترک تا ماه سپتامبر را فراهم کند.


فیلیپس برای شراکت با LUNITE در زمینه فناوری AI DIAGNOSTICS

استارتاپ پزشکی جهانی Lunit همکاری خود را با فیلیپس اعلام کرده است. این همکاری که در جریان رویداد مجازی کنگره رادیولوژی اروپا (ECR) این هفته اعلام شد ، باعث می شود نرم افزار AI Lunit در دسترس کاربران راه حل های اشعه ایکس تشخیصی فیلیپس قرار گیرد.

این اطلاعیه آخرین توسعه نمونه کارهای تشخیصی دقیق فیلیپس برای دستیابی به نتایج بهتر بیمار ، بهبود تجارب بیمار و کارکنان و کاهش هزینه های مراقبت است.

براندون سوچ ، مدیر عامل شرکت Lunit گفت: “از طریق مشارکت ما با فیلیپس ، یکی از بزرگترین شرکت های تجهیزات پزشکی جهان ، هوش مصنوعی ما در پایگاه قابل توجه جهانی نصب شده قابل دسترسی است.” “با شروع این مشارکت ، ما امیدواریم که همکاری خود را بیشتر کنیم تا داروی داده محور را به یک استاندارد جدید مراقبت تبدیل کنیم. Lunit همچنان به ارائه پیشنهادات هوش مصنوعی فعلی خود ادامه می دهد و آن را با گذشت زمان بهتر و بهتر می کند و به ارائه AI در کلاس بهترین خواهد پرداخت. “


سیستم اطلاعات سلامت کودکان

به عنوان بخشی از یک پروژه محاصره سه فاز ، مرحله نهایی پروژه جمع آوری نیم میلیون پرونده کودکان در سراسر چشایر و مرسی ساید انگلیس آغاز شده است.

بستر جدید ضبط ، منبعی از اطلاعات را برای کودکان از بدو تولد تا بزرگسالی فراهم می کند و اطلاعات ایمن سازی در زمان واقعی از پزشکان عمومی را جمع آوری می کند.

برای اولین بار ، تمام داده های کودکان Cheshire و Merseyside پس از ترکیب سوابق و خدمات در سیستم اطلاعات سلامت کودک CarePlus (CHIS) جدید ارائه شده توسط سیستم C ، در یک پایگاه داده ذخیره می شود.

سوابق و خدمات در دوازده CCGs ، 9 مقام محلی ، 18 متخصص ، اعتماد عمومی و شدید ، 392 روش معمول و شش سیستم اطلاعات بهداشتی وراثتی کودک ادغام شده است.


POCDOC آزمایشات سریع را در فرودگاه ادینبورگ اعلام می کند

PocDoc که یک شرکت مراقبت های بهداشتی دیجیتال و راه حل آزمایش COVID-19 است ، آزمایشی را برای ارائه گواهی های صلاحیت پرواز با فرودگاه ادینبورگ راه اندازی کرده است.

به عنوان بخشی از برنامه ریزی برای بازیابی هواپیمایی ، این آزمایش به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. آزمایش اولیه COVID-19 بیان می کند که در مدت 15 دقیقه نتیجه می دهد و به نمونه بزاق نیاز دارد ، این بدان معنی است که نیازی به سواب بینی نیست.

PocDoc و BioSure این آزمایش را انجام دادند و با استفاده از آزمایش آنتی ژن بزاقی جدید Vatic KnowNow یک آزمایش آزمایشی پایان به پایان ارائه دادند. این آزمون برای کارکنان و داوطلبان آزاد خواهد بود و نشان می دهد که چگونه می توان تست را در فرودگاه ها مقیاس بندی کرد.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes