[ad_1]

ضمیمه به سلامت کارکنان NHS در طی شیوع بیماری کمک می کند

My Possible Self با استفاده از یک برنامه بهداشت روان ، با مشارکت دانشگاه کوهستان ها و جزایر (UHI) و NHS Highland یک مداخله دیجیتال سلامت روان ایجاد کرده است.

نشان داده شده است که این سیستم عامل باعث کاهش افسردگی و اضطراب و افزایش رفاه در بین کارکنان بهداشت و درمان در طی بیماری همه گیر COVID-19 می شود.

مطالعه آزمایشی ، که توسط مدیر علمی دولت اسکاتلند تأمین شده بود ، نشان داد که مداخله فقط در چهار هفته م effectiveثر بود و پیشنهاد کرد که برای حمایت از رفاه کارکنان NHS از این روش به طور گسترده تری استفاده شود.

ویژگی های جدید شامل یک پرستار خیالی به نام Iona برای پشتیبانی مجازی از شرکت کنندگان و راهنمایی آنها از طریق یادآوری متن و ایمیل است.


کمیسیونرهای اتحادیه اروپا میزگرد مهارت های بهداشتی را تصویب می کنند

در 16 فوریه ، کمیساران اتحادیه اروپا ، نیکولا اشمیت ، تیری برتون و استلا کیریاکیدز میزگردی را در مورد پیمان مهارت های اکوسیستم بهداشت برگزار کردند.

این پیمان که تحت برنامه مهارتهای اروپا اعلام شد ، در 10 نوامبر راه اندازی شد و بخشی از یک میزگردهای بخشی برای ارتقا participation مشارکت ذینفعان در این پیمان است.

هدف این است که م institutionsسسات مربوطه را برای کمک به مردم در ایجاد مهارتهای مناسب برای بهبود پایدار از یک بیماری همه گیر ، بهمراه داشته باشیم.

با تمرکز بر بخش بهداشت ، استفاده از مهارت های دیجیتال برای پشتیبانی و تسهیل تحول در سیستم های بهداشتی و ایمنی بیمار مورد توجه خاص است.


WINGCOPTER به شبکه آزمایشگاه های پرنده می پیوندد

Wingcopter ، یک توسعه دهنده آلمانی و تولید کننده هواپیماهای بدون سرنشین برای عملیات بشردوستانه ، به عنوان یک شریک فناوری با شبکه آزمایشگاه های پرواز پرواز کرده است.

هدف این همکاری بهبود زنجیره های تأمین از طریق پروژه های هواپیماهای بدون سرنشین باری محلی و تجهیز افراد محلی به مهارت استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین Wingcopter در کاربردهای پهپادهای دوربرد است.

شبکه Flying Labs تخصص محلی را در استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین ، رباتیک ، داده ها و هوش مصنوعی برای تغییرات مثبت اجتماعی در بیش از 30 کشور در آفریقا ، آسیا و آمریکای لاتین افزایش می دهد.

اندی فیسانیچ ، رئیس برنامه های بشردوستانه در Wingcopter ، گفت: “همکاری با شبکه آزمایشگاه های پرواز کاملاً مطابق با چشم انداز ما در ایجاد راه حل های موثر و پایدار برای هواپیماهای بدون سرنشین برای بهبود و نجات جان مردم در همه جا است.”


MEDWAY PICKS ALLSCRIPT SUNRISE EPR

Medway NHS FT Allscripts Sunrise Electronic Record Record (EPR) را برای پیشرفت های چشمگیر در بلوغ دیجیتال خود انتخاب کرده است.

Kent Trust در دسامبر سال 2020 قراردادی با Allscripts امضا کرد و قصد دارد مرحله اول عملکرد اصلی را شش ماه پس از شروع پروژه راه اندازی کند. انتشار اسناد بالینی با پیوند به سایر سیستم های فناوری اطلاعات مورد استفاده در اعتماد ، پزشکان را به یک چشم انداز از اطلاعات بیماران دسترسی می دهد.

این پروژه همچنین زمینه را برای سه مرحله بعدی اجرای جامع EPR شامل تجویز الکترونیکی و تجویز داروهای معتبری که بودجه ملی برای آنها دریافت شده است ، ایجاد خواهد کرد.

Medway برای اطمینان از موفقیت سریع اعتمادها با بلوغ دیجیتال پایین ، از Allscripts Blueprint UK استفاده خواهد کرد که با سازمانی مانند Gloucestershire Hospitals NHS FT آزمایش و آزمایش شده است.

مراقبت های بهداشتی استاندارد نیست

در پاسخ به گزارش اخیر ORCHA که نشان می دهد اکثر برنامه های مراقبت های بهداشتی از استانداردهای NHS ، یک پلت فرم آنلاین تریاژ مطابقت ندارند ، Doctorlink در حال کار با CDQ در Sandbox تنظیم کننده Digital Triage برای کمک به ایجاد چارچوب های نظارتی بهتر برای استفاده از برنامه ها است.

سوزان اش ، رئیس بخش تجهیزات پزشکی و برنامه در Doctorlink ، گفت: “Doctorlink ، بخشی از HealthHero ، از گزارش Orcha که دیروز منتشر شد ، استقبال می کند ، برخی از مشکلات موجود در برنامه های بهداشتی را برجسته می کند. این مشکلات نتیجه رونق سریع یک بازار جوان و نوظهور است ، بازاری که باعث می شود چارچوب نظارتی موجود سازگار و همگام شود.

“دکترلینک به عنوان ارائه دهنده اصلی ارزیابی علائم در NHS در انگلستان ، این چالش ها را درک می کند و متعهد است که سهم خود را در تصمیم گیری ها ایفا کند. ما در شکل گیری رهنمودهای سیاست های آینده و چارچوب های نظارتی استفاده از محصولات بهداشت دیجیتال در انگلستان از نزدیک با کمیسیون کیفیت مراقبت (CQC) در ارتباط هستیم. “


INHEALTHCARE خانه های مراقبت و پزشکان خانواده را متصل می کند

Inhealthcare با سرمایه گذاری جدید در زمینه بهداشت دیجیتال این شرکت و نظارت بر بیمار از راه دور ، فناوری ارتباط با پزشکان خانواده خود را در اختیار ساکنان خانه های سالمندان در شمال شرقی لندن قرار خواهد داد.

خدمات نظارت از راه دور بیمار NHS به پزشکان کمک می کند تا تمام بیماران در معرض خطر ابتلا به مشکلات سلامتی را شناسایی کرده و در مراحل اولیه مداخله کنند.

هدف آن سالم نگه داشتن ساکنان آسیب پذیر در خانه هایشان و جلوگیری از پذیرش در بیمارستان است که می توان از آن در طی همه گیری و پس از آن جلوگیری کرد.

سرویس جدید شبکه های مراقبت های اولیه را به 215 خانه مراقبت در بارکینگ و داگنهام ، سیتی و هاکنی ، هاورینگ ، نیوهام ، ردبریج ، تاور هملتس و جنگل والتهام متصل می کند.


NHS LOTHIAN رزرواسیون خودکار واکسن های COVID-19 را انجام می دهد

InterSystems ، ارائه دهنده فناوری داده های حیاتی ، اعلام کرده است که کاربران سیستم اطلاعات سلامت یکپارچه خود ، InterSystems TrakCare ، اکنون به برنامه جلسات برنامه ریزی واکسیناسیون علیه COVID-19 دسترسی دارند.

با استفاده از این سیستم ، NHS Lothian 7،055 کارمند را ثبت نام کرد و برای 6،100 نفر از آنها از طریق سیستم به مدت 16 روز قرار واکسیناسیون را رزرو کرد.

سرویس قرار ملاقات واکسیناسیون از طریق اعلان های بیمار با تاریخ ، زمان و مکان قرار ملاقات ایجاد می کند و اطلاعات را با سوابق هر بیمار ادغام می کند. پس از رزرو ، بیمار می تواند قرار ملاقات خود را از طریق یک درگاه امن مدیریت کند.

به منظور کاهش تأخیر در معرفی واکسن ها ، این سیستم ادعا می کند که بیش از 500 ساعت از وقت مرکز تماس ، در یک شورای بهداشت منطقه ای صرفه جویی کرده است.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر