بررسی اجمالی: سونی از طریق پلت فرم تصویربرداری همه گیر از بیمارستان ها پشتیبانی می کند ، بابل ویژگی جدیدی را برای بیماران دیابتی و مقالات کوتاه دیگرSONY SUPPORTS بیمارستانها از طریق COVID-19 با پلتفرم تصویر

سونی از بروزرسانی پلت فرم تصویربرداری پزشکی خنثی NUCLeUS برای پاسخگویی به بیماری همه گیر خبر داده است.

این نسخه نظارت از راه دور بر روی بیماران با توابع ضبط جدید را برای استفاده در اتاق عمل (OR) ، بخش های مراقبت ویژه (ICU) ، کیت های آندوسکوپی ، اتاق های مداخله یا هرجای دیگر بیمارستان معرفی می کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

با مشورت جراحان ، NUCLeUS از طریق برنامه ریزی ، ضبط و به اشتراک گذاری فیلم ها ، تصاویر ثابت و سایر داده های مربوط به بیمار ، کارکنان بالینی را راهنمایی می کند.

لوگر فیلیپسن ، رئیس بهداشت و درمان در Sony Professional Solutions Europe ، گفت: “سونی متعهد به توسعه NUCLeUS برای پاسخگویی به نیازهای بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در همه زمان ها است. با تهیه کادر پزشکی با ابزارهایی که برای ادامه خدمات عالی مراقبت از بیمار به آنها نیاز دارند ، فرایندهای کاری آنها را دوباره کشف کنید. “

BABYLON مشخصات جدیدی را برای بیماران مبتلا به دیابت لیست می کند

پیش از روز جهانی دیابت در 14 نوامبر ، شرکت بهداشتی بابل ابزاری جدید برای عملکرد نظارت بر بیماران مبتلا به دیابت راه اندازی کرد.

ویژگی Babylon’s Monitor که توسط پزشکان طراحی شده است ، ابزارهایی را برای کمک به بیماران در برنامه ریزی ، ردیابی ، اندازه گیری و تعیین اهداف برای بهبود سلامت کلی آنها فراهم می کند.

در اوایل سال جاری ، بابل ابزاری جدید برای جایگزینی مواد غذایی راه اندازی کرد که با ارائه گزینه های سالم به بیماران در تغییر رژیم غذایی کمک می کند. هر مبادله با اطلاعات عملی یک متخصص تغذیه مجاز همراه است و شامل مزایای سلامتی تعویض ، توصیه های مربوط به اندازه و سایر گزینه های سالم است.

مشاوران بهداشت کامل تعهد شما را با او گسترش می دهند

مشاوران سلامت دیجیتال ، مشاوران بهداشت ایده آل همکاری خود را با HIMSS برای سه سال دیگر و در مدل های اضافی بالغ گسترش داده اند.

Ideal Health به عنوان یک سازمان HIMSS مجاز ، با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اجتماعی در انگلیس و خاورمیانه همکاری می کند تا بلوغ دیجیتال را در مراقبت های بهداشتی بهبود بخشد.

فیل سینکلر ، مدیر مشاور و رئیس HIMSS در مشاوران بهداشت ایده آل ، گفت: “ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به مشتریان خود ، در حال سرمایه گذاری و توسعه پیشنهادات HIMSS خود هستیم تا شامل INFRAM (مدل پذیرش زیرساخت) ، CISOM ( مدل نتیجه تحویل یکپارچه بالینی)) و AMAM (تجزیه و تحلیل مدل پذیرش) برای ارائه اطلاعات اضافی و جامع تر در مورد سازمانهایی که از بلوغ دیجیتال استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که تغییر در تحول وجود دارد. “

مشاوران ایده آل بهداشت به تازگی خدمات G Cloud 12 خود را به روز کرده اند تا تمام مدل های بلوغ HIMSS Analytics را از طریق بازار دیجیتال خدمات تجاری Crown در دسترس قرار دهند تا در دسترس سازمان های NHS قرار گیرند.

گزارش دکتر رشد سه رقمی مصرف کننده در سال 2020

Doctorlink ، ارائه دهنده تریاژ دیجیتال انگلیس ، از رشد سه رقمی کلیه خدمات اصلی خود در سال 2020 خبر داد.

سرویس مشاوره دیجیتال تریاژ ، فیلم و تلفن در 9 ماه گذشته شاهد افزایش 250 درصدی تعداد کاربران فعال خود بوده است ، در حالی که تعداد کلینیک های عمومی با استفاده از این سیستم عامل سه برابر شده است.

در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 ، تعداد ارزیابی های منحصر به فرد آنلاین علائم بیش از 200 increased افزایش یافته است. Doctorlink همچنین از افزایش بی سابقه در نسخه های آنلاین نسخه مشاوره ای و مشاوره های ویدیویی در سال جاری ، به ترتیب 1470 و 905 درصد افزایش خبر داد.

با توجه به تصمیم NHS در ماه مارس برای انتخاب بستر برای مشاوره آنلاین تریاژ و فیلم در طول COVID-19 ، رشد بستر فناوری سلامت بیشتر تحریک شد. Doctorlink برای ارائه هر دو سرویس به عنوان بخشی از پیشنهاد تسریع شده سیستم خرید پویا (DPS) انتخاب شده است که برای همه ارائه دهندگان NHS موجود است.

فن آوری های بهداشت روان در عمل LINCOLNSHIRE معرفی می شود

با شروع یک آزمایش آزمایشی هشت هفته ای ، از 16 نوامبر سال 2020 ، 80 کارمند جراحی Riverside در بریگ ، شمال لینکلن شایر ، انگلیس ، در حال آزمایش دستگاه اعتماد به نفس هستند.

ابزار رفاه Moodbeam با هدف ارائه خدمات بهداشت روان به پزشکان عمومی ، کارکنان بالینی و غیر بالینی در عمل است.

کارکنان قادر خواهند بود از دستگاه برای ارزیابی چگونگی تغییر روحیه ، احساسات و رفتار روزانه استفاده کنند. این دومین روش آزمایش دستگاه از طریق مشارکت Moodbeam با سرویس پشتیبانی تجاری Agencia Primary Care Direct است.

این اطلاعات در برنامه همراه Moodbeam ردیابی می شود و تصویری از اطلاعات خلقی را که در ابر ذخیره می شود ، فراهم می کند و به کارفرمایان ایده ای از نحوه کارکنانشان می دهد.

راه حل های پزشکی برای ارائه سلامت

ارائه دهنده پزشکان عمومی مجازی ، Medical Solutions اعلام کرده است که به HealthHero تغییر نام داده و خدمات اضافی از جمله بهداشت روان ، اسکلت عضلانی و سایر خدمات بالینی تخصصی را ارائه می دهد.

نام تجاری جدید در هفته های آینده انجام می شود و به منظور حمایت بیشتر از تغییر نیازهای مشتری و افزایش تقاضا برای مراقبت از راه دور بهداشت در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 طراحی شده است.

علاوه بر خدمات عمومی GP ، خدمات بالینی مانند مشاوره و پشتیبانی از بهزیستی ذهنی در محل کار را نیز ارائه خواهد داد که همه آنها از طریق روش های چند مد ، چند کاناله و دیجیتال در دسترس خواهند بود.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes