بررسی اجمالی: رویکرد جدید اتحادیه اروپا در برنامه درمان سرطان اروپا ، پزشکان عمومی از بیماران می خواهند که از خود مراقبت کنند و اطلاعات بیشتری ارائه دهندرویکرد جدید اتحادیه اروپا به برنامه سرطان اروپا

کمیسیون اروپا طرح اروپایی مبارزه با سرطان را منتشر کرده و آن را “اولویت اصلی” در زمینه بهداشت در فون در لاین و ستون اصلی اتحادیه بهداشت اروپا توصیف کرده است.

این طرح از فن آوری های جدید ، تحقیقات و نوآوری ها به عنوان نقطه شروع ساخت و اطلاع رسانی رویکرد جدید اتحادیه اروپا برای پیشگیری ، درمان و مراقبت از سرطان استفاده خواهد کرد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

به عنوان بخشی از این برنامه ، برنامه دیجیتال اروپا بر روی سرمایه گذاری دیجیتال ، داده های الکترونیکی و مهارت های دیجیتال متمرکز خواهد بود ، تا 250 میلیون یورو برای پروژه های مرتبط با سرطان پشتیبانی مالی کند.

برنامه سرطان با هدف تمرکز بر تحقیقات و نوآوری ها و بررسی بیشتر پتانسیل دیجیتالی شدن و فناوری های جدید است. این همچنین به محققان کمک می کند یافته های بین کشورها را به اشتراک بگذارند و به داده های بهداشتی در مورد علل بالقوه سرطان و درمان های سرطان دسترسی داشته باشند.


یک سیستم سلامت کودک جدید در انگلستان

بیش از 491،000 بایگانی کودکان در بوری ، اولدهام ، روچدیل و ترافورد در یک سیستم اطلاعات جدید سلامت کودکان برای پشتیبانی از خدمات در منطقه ادغام شده است.

این چهار منطقه به سیستم بزرگتر منچستر CarePlus که توسط سیستم C ارائه شده است ، ملحق شده اند که اکنون سایر مناطق منطقه را تحت پوشش قرار داده است. پخش زنده به این معنی است که اکنون نه منطقه از ده منطقه CCG در منچستر بزرگ از سیستم اطلاعات تک منبع استفاده می کنند.

این فرایند همچنین شامل ادغام 229000 رکورد است که در آن کودکان در PARIS و CarePlus ثبت شده اند و تغییر داده ها از فرمت های فایل PARIS به قالب های بارگذاری CarePlus.


زیرساخت IT برای سایتهای آزمون KENT COVID-19

Cantium Business Solutions ، ارائه دهنده انگلیسی IT ، منابع انسانی و سیستم عامل های مالی ، پشتیبانی IT را برای ایجاد 24 سایت آزمایش جدید برای COVID-19 در کنت فراهم کرده است.

Cantium با همکاری شورای County Kent به عنوان بخشی از برنامه پاسخ ویروس کرونا ، سایت های آزمایشی جدیدی برای کمک به کاهش میزان انتقال COVID-19 برای کسانی که ممکن است بدون علامت باشند ایجاد می کند.

کانتیوم سخت افزارهای لازم از جمله لپ تاپ ، تلفن های هوشمند و تبلت ها را تهیه و تأمین می کند. این تیم 48 لپ تاپ را با حساب های دوگانه پیکربندی کرده است تا به دو کارمند اجازه استفاده از هر دستگاه را بدهد. ساکنان می توانند در اینجا یک تست رزرو کنند و ظرف چند ساعت از شرکت در آزمون نتیجه بگیرند.

بیماران اضطراری GPS برای مراقبت از خود از طریق یک بیماری همه گیر

یک سکوی مراقبت از خود ، Healthily مطالعه ای را سفارش داد که نشان داد نیمی از ملاقات های در حال انجام برای شرایطی است که بیماران می توانند با توجه به پزشکان عمومی از عهده آن برآیند.

این مطالعه نشان می دهد که 95٪ از پزشکان عمومی اغلب بیمارانی را می بینند که بیماری های جزئی یا صدماتی دارند که می توانند در خانه درمان شوند. شصت و هفت درصد بیماران را تشویق می کنند که مسئولیت بیشتری در مورد سلامتی خود بپذیرند و 41٪ بیماران را در صورت مراقبت بهتر از خود و استفاده از خدمات NHS فقط در موارد “کاملاً ضروری” فرا می خوانند.

طبق NHS ، شرایط ناچیز 57 میلیون مراجعه به پزشک عمومی و 3.7 میلیون پذیرش A&E در هر سال را تشکیل می دهد که بیش از 2 میلیارد پوند برای NHS هزینه دارد.

مورین بیکر CBE ، مدیر ارشد پزشکی در Healthily ، گفت: “طیف وسیعی از شرایط خفیف خود محدود کننده ، مانند تبخال ، کمر درد ، شوره ، سوges هاضمه ، تب یونجه وجود دارد که می تواند توسط دارو یا بدون نسخه پزشک کنترل شود. نکاتی درباره سبک زندگی ، و برنامه Healthily مشاوره شخصی و اطلاعات معتبر بالینی متناسب با نیازهای شما را ارائه می دهد. “


فن آوری سلامت دیجیتال موجود برای همه

گزارشی که توسط ائتلاف بیماران در زمینه هوش مصنوعی ، داده ها و فناوری های دیجیتال در بهداشت و درمان تهیه شده است ، تحت عنوان سلامت دیجیتال در طی همه گیری Covid-19: درسهایی برای حفظ حرکت ، مواردی از اقدامات خوب را در زمینه بهداشت دیجیتال در طی همه گیر منتشر می کند.

این گزارش که با حمایت سازمان های بیمار و کالج های سلطنتی پرستاری و رادیولوژی نوشته شده ، تأکید می کند که وزارت بهداشت باید برای موفقیت در این زمینه چگونگی دسترسی به سلامت دیجیتال را توسعه دهد.

این مطالعه اذعان می کند که انگلستان از سطح پایین تری از تعامل دیجیتال در جاهای دیگر شروع کرده و هشدار می دهد که موانع اصلی درک سلامت دیجیتال ادامه خواهد داشت ، زیرا نگرانی ها در مورد به اشتراک گذاری داده ها هنوز در میان بیماران مشهود است.

توصیه های مربوط به NHS شامل موارد زیر است: بررسی تجربه عمومی فناوری های بهداشت دیجیتال در طی همه گیری ؛ انتخاب را برای بیماران فراهم کنید. به بیماران زمان و کنترل بیشتری بر سلامتی و مراقبت از آنها بدهید. به بیماران اطمینان دهید که داده های آنها بی خطر است و به تقویت و ارتقا امنیت دیجیتال ادامه می دهند.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes