[ad_1]

برای ارائه مراقبت های بهداشتی دیجیتال از دکتر سفر کنید

یک شرکت مراقبت از سلامت دیجیتال ، Push Doctor به عنوان یک شریک مراقبت یکپارچه به عنوان یک شریک دیجیتال برای Hounslow GP Practices انتخاب شده است ، که توسط Hounslow و Richmond Community Healthcare (HRCH) اعتماد NHS حفظ می شود.

این حرکت به بیش از 300000 نفر از افراد جامعه هونسلو امکان دسترسی مستقیم به مشاغل پزشكان دیجیتال NHS را خواهد داد ، در حالی كه حجم كار پزشكان عمومی را در 45 عمل كاهش می دهد ، به پزشكان این امکان را می دهد كه در صورت تقاضای بی سابقه ، زمان خود را بهتر مدیریت كنند. .

بیماران به صورت ملاقات از ساعت 8 صبح تا 8:00 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 8:00 صبح تا 5:00 شنبه می توانند از طریق تلفن هوشمند یا دستگاه خود به قرارهای رزرو شده مستقیم دسترسی داشته باشند. قرار ملاقات ها شامل نسخه های همان روز ، بستری شدن فوری در بیمارستان و هماهنگی سوابق است ، جایی که یادداشت های پزشک برای جراحی محلی بیمار در دسترس خواهد بود.

تأمین مالی ضروری ربات ها

شرکت تصویر سازی ربات فرانسوی ، eCential Robotics ، بودجه جهانی عمده و نام تجاری جدید خود را اعلام کرده است. تغییر نام تجاری به تقویت موقعیت شرکت به عنوان یک بازیگر در حال افزایش در رباتیک جراحی کمک می کند.

شرکت رباتیک برای حمایت از توسعه صنعتی و تجاری خود مبلغی بالغ بر 100 میلیون یورو را تأمین کرده است. این شرکت قصد دارد با توسعه کاربردهای جراحی ، کلیه موارد جراحی استخوان را پوشش دهد.

سرمایه گذاران عبارتند از Bpifrance ، Sigma Gestion ، Med-Innov و بنیانگذاران شرکت و بانکهای BNPParibas ، Caisse d’Epargne Rhône Alpes و Crédit Agricole. این بودجه به رباتیک eCential اجازه می دهد تا رشد خود را برای چندین سال تأمین کند. از نظر فروش و بازاریابی ، eCential Robotics قصد دارد پایگاه اروپایی خود را در فرانسه ، ایتالیا و آلمان تثبیت کند و در نهایت وارد بازار آمریکای شمالی شود.

استفاده از فن آوری برای حل بحران سلامت روان NHS

با اعلام دولت درباره اصلاحات بهداشت روان که در حال حاضر در انگلستان در حال اجرا است ، شرکت های فناوری بهداشت روان از فرصت استفاده می کنند تا بحران سلامت روان را در سراسر کشور بهبود بخشند.

در صورت تمایل به افزایش زمان انتظار ، و همچنین برای رفع مشکل تاریخی کسانی که در سیستم هستند و به طور دوره ای بین جلسات پشتیبانی نمی شوند ، وابستگی فزاینده ای به فناوری بهداشت روان وجود دارد. از آنجا که درمان ها و تعاملات از راه دور به دلیل نیاز به تماس از راه دور از طریق محاصره های مختلف رایج می شود ، انتظار می رود که اعتماد به این مدل ها افزایش یابد.

کریستینا کلمر مک هیو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مودبیم ، یک ارائه دهنده بهداشت روان ، گفت: “ما بازخورد خارق العاده ای از کاربران مودبیم دریافت می کنیم ، به ویژه از متخصصان پزشکی که پس از تأیید توسط ORCHA و کسب و کار عملیاتی ، احساس اطمینان می کنند محصول را توصیه کنند روی دستگاه “

سلامتی شرکای MACCABI با KUCHBAS

یکی از چهار سازمان مراقبت های بهداشتی اسرائیل ، مکابی ، در حال گسترش تجربه خود در مراقبت از بیمار با استفاده از Couchbase Mobile است. هدف این است که زیرساخت های فنی را برای اطمینان از تجربه مشتری مداری ثابت تلفن همراه نوسازی کنیم. با معرفی واکسن COVID-19 برای شهروندان ، انتظار می رود که نیاز به این فناوری افزایش یابد.

Maccabi Couchbase ، پایگاه داده NoSQL کلاس سازمانی را برای کمک به ارائه تجربه شخصی مشتری و ساخت یک راه حل پیشرفته فناوری پشته ، انتخاب کرد. Couchbase به بیش از 2.3 میلیون مشتری رسیده است و به آنها امکان مدیریت حساب های خود را از طریق یک برنامه تلفن همراه می دهد.

Aviram Agmon ، مدیر فنی Maccabi ، گفت: “ما می خواستیم راه حلی را بیابیم که روی سرورها و دستگاه های تلفن همراه اجرا شود و توسعه دهندگان بتوانند بدون آموزش مجدد از آن استفاده کنند. هیچ یک از راه حل های دیگر حتی به توانایی های گسترده تجاری Couchbase نزدیک نیست. “

اتوماسیون برنامه های واکسیناسیون کارکنان COVID-19

متخصص مراقبت های بهداشتی IT ، اطلاعات سلامت ، نرم افزاری را منتشر می کند که به NHS اعتماد می دهد تا مدیریت برنامه های واکسیناسیون علیه COVID-19 را برای کارکنان NHS و مراقبت های اجتماعی به طور خودکار انجام دهد.

این نرم افزار که اخیراً در یک بیمارستان آموزشی لندن راه اندازی شده است ، منابع اداری برای اعتماد را کاهش می دهد ، در حالی که مشارکت در بزرگترین برنامه ایمن سازی تاریخ را برای کارکنان مناسب فراهم می کند.

در پاسخ به نیازهای مشتری ، اطلاعات سلامت سیستم اطلاعات سلامتی خود را که توسط سرویس های بهداشت جنسی NHS در انگلیس برای ایجاد نرم افزار واکسیناسیون استفاده شده است ، پیکربندی کرده است. این نرم افزار برای عملکرد با حداقل مدیریت دستی طراحی شده است.

ORDR که توسط بیمارستان دانشگاه ساوتامپتون انتخاب شده است

شرکت امنیت و اینترنت اشیا Ord ، Ordr ، اعلام کرد که برای تصمیم گیری توسط بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS FT (UHS) در انگلستان انتخاب شده است.

UHS ، با مشارکت با توزیع کننده SmartGate Group ، موتور کنترل سیستم Ordr (SCE) را اجرا کرده است که هر دستگاه متصل از جمله اینترنت اشیا Medical پزشکی (IoMT) ، اینترنت اشیا (IoT) و فناوری های عملیاتی (OT) را شناسایی و محافظت می کند.

دارن لباس ، مدیر امنیت و امنیت اطلاعات ، بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS FT ، گفت: “ما سادگی راه حل Ordr را همراه با سطح درک پزشکی قانونی آن دوست داشتیم. نصب آن حتی در شبکه ای به این اندازه بسیار شهودی و سریع است و بلافاصله شروع به فهرست نویسی و نمایه سازی خطر هر دستگاه در شبکه ما می کند. “

آدریان بیرن ، CIO ، بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS FT گفت: “Ordr با ارائه موجودی در زمان واقعی ، نظارت بر ارتباطات از شرق به غرب و ارائه داده های استفاده بسیار ارزشمند ، دارایی ارزشمندی را برای اعتماد به اثبات می رساند و یکی از م criticalلفه های اساسی ما است. استراتژی امنیت سایبری. “

تیم IT USH همچنین اخیراً با ارائه دهنده راه حل تعامل مشتری Netcall برای تهیه برنامه ردیابی و برنامه ریزی واکسیناسیون کار کرده است تا واکسیناسیون سریعتر را برای کارگران خط مقدم فراهم کند.

تلاش برای بازیابی پشتیبانی فنی از راه دور بهداشت COVID-19

Beam Research ، یک سرویس آنلاین جدید که به محققان در انجام آزمایشات بالینی و تحقیقات متمرکز بر حرکت جسمی و رفاه کمک می کند ، برای انجام مطالعه ای برای بازیابی COVID-19 انتخاب شده است.

پلتفرم Beam که قبلاً توسط The Royal Marsden ، Kings College London و بنیاد Cystic Fibrosis برای ارائه تمرینات مجازی و برنامه های رفاه بیمار مورد استفاده قرار گرفته بود ، به طور خاص برای پشتیبانی از پروژه های تحقیقاتی از راه دور در طی یک بیماری همه گیر اقتباس شده است.

این سرویس توسط بیمارستان دانشگاه کاونتری و Warwickshire NHS Trust برای انجام مطالعات خود در مورد اثربخشی ورزش و جلسات رفتاری برای بهبود COVID-19 همراه با مطالعات جداگانه ای در زمینه توانبخشی فشار خون ریوی و سندرم تاکی کاردی وضعیتی انتخاب شد.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر