[ad_1]

COVID SYMPTOM CHECK HELP PERSONNEL

بررسی خودکار علائم COVID-19 برای غربالگری بیماران قبل از جلسات معمول ، کارکنان NHS را از برقراری بیش از 350،000 تماس تلفنی بین اواخر مارس و نوامبر نجات داد.

این بررسی نشان داد که خدمات Health Health Partnership CIC (CHCP) ، که با ارائه دهنده فناوری Inhealthcare ارائه شده است ، بیمارانی را که بالقوه در معرض خطر هستند شناسایی کرده و کارکنان را قادر می سازد اقدامات بیشتری انجام دهند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

این سرویس صبح ها بیماران را از طریق تماس تلفنی خودکار و پیام کوتاه به قرار ملاقات آنها متصل می کند و درخواستی را برای تکمیل پرسشنامه علائم ارسال می کند. پاسخ بیمار تجزیه و تحلیل می شود و تمام علائم هشدار دهنده علامت گذاری می شود ، به پرستاران اجازه می دهد تا متناسب با آن آماده شوند.

یک سال برای سرمایه گذاری در سلامت روان صرفه جویی کنید

به گفته شرکت بازار سرمایه PitchBook ، بیماری همه گیر COVID-19 به طور قابل توجهی سرمایه گذاری در استارت آپ های سلامت روان را افزایش داده است و یک سال رکورد برای سرمایه گذاری مخاطره آمیز در این بخش است.

داده های PitchBook نشان می دهد که 146 معامله از 10 دسامبر سال 2020 تقریبا 1.3 میلیارد یورو از سرمایه های خطر پذیر را به همراه داشته است. در سال 2019 ، از مجموع 111 معامله 730 میلیون یورو بوده است. یک دهه پیش ، سه معامله به ارزش 5 میلیون یورو انجام شده بود.

در اخبار مرتبط ، شرکت تجهیزات پزشکی Flow از افزایش 247 درصدی فروش هدفون های محرک مغز مستقر در خانه خود برای درمان افسردگی به دنبال بیماری همه گیر COVID-19 خبر داده است.

نمایندگی های نمایندگی پانالگو در اروپا

آژانس دارویی اروپا (EMA) اعلام کرده است که از سیستم تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی مستقر در ایالات متحده ، بوستون ، پلت فرم داده های سلامت فوری (IHD) Panalgo استفاده خواهد کرد.

EMA از IHD برای انجام تجزیه و تحلیل سریع داده های سلامت الکترونیکی (EHD) که هم اکنون از انگلستان ، فرانسه و آلمان انجام می شود ، برای بررسی مصرف مواد مخدر ، ارزیابی ایمنی و درک نحوه انجام درمان در زندگی واقعی استفاده خواهد کرد.

برای حمایت از تلاش های بهداشت عمومی در اتحادیه اروپا (EU) ، کمیته های علمی EMA از پشتیبانی سریعتر برای تصمیم گیری آگاهانه در سطح جمعیت ، از جمله خطرات دارو ، تجزیه و تحلیل چرخه حیات محصول و سایر بینش های بالینی بهره مند می شوند. .

NOVIGENIX آزمایش اولیه ایمنی را توسعه می دهد

شرکت Novigenix مستقر در سوئیس اعلام کرده است که یک کنسرسیوم ، از جمله PamGene International BV و دانشگاه Radboud در هلند ، برای ساخت آزمایش خون برای پیش بینی پاسخ ایست بازرسی ایمنی به مهارکننده های سرطان ، کمک هزینه ای بالغ بر 1 میلیون یورو دریافت کرده است. .

این کنسرسیوم قصد دارد یک آزمایش بیوپسی مایع (IVD) در شرایط آزمایشگاهی را برای پیش بینی دقیق پاسخ ICI ، با استفاده از یک روش چند اهم برای ترکیب پروفایل mRNA و فعالیت کیناز ، انجام دهد.

Novigenix از تخصص خود در سیستم ایمنی-رونویسی استفاده می کند و راه حل های AI را برای توسعه نشانگرهای زیستی و الگوریتم های پیش بینی فراهم می کند. Pamgene تخصص خود را در زمینه فناوری Kinome ارائه خواهد داد و گروه انکولوژی پزشکی در دانشگاه Radboud یک شبکه بالینی را برای جمع آوری احتمالی نمونه های بیولوژیکی و تفسیر داده ها هدایت خواهد کرد.

CLINERION یک منطقه جدید را منصوب می کند

بوریس اردوغان ، در حال حاضر معاون رئیس جمهور ، شبکه های بیمار و بیمار ، در شرکت داده های تحقیقات بالینی ، Clinerion ، از اول ژانویه 2021 از هیئت مدیره به سمت مدیر عامل ارتقا یافته است.

پس از یک دوره سه ساله ، مدیر عامل فعلی Clinerion ، یان رنچ ، به دلایل شخصی تصمیم گرفت پست را ترک کند و تا پایان ژانویه 2021 به خانواده خود در برلین بازگردد.

تجربه اردوغان شامل مدیریت پروژه های نوآورانه انفورماتیک پزشکی و اجرای سیستم های اطلاعاتی جامع برای شرکت های فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ، چه در بخش های دولتی و چه در بخش های خصوصی است. این شرکت در سال 2013 به Clinerion پیوست و در حال گسترش شبکه بالینی جهانی Clinerion است ، در حال حاضر با بیش از 33 میلیون بیمار در 17 کشور در اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین.

پلتفرم خودمراقبتی اجاره های ممکن را اجاره می دهد

سکوی خودمراقبتی مستقر در لندن Healthily سه استخدام جدید برای سالمندان در هیئت مشاوره بالینی خود اعلام کرده است.

دکتر پاتریشیا شارتاو پزشک عمومی و دکتر بالینی به دکتر ویشال گلاتی ، که سرمایه گذاری فناوری سلامت Draper Esprit و جولیا کاثورن ، افسر ایمنی بالینی و مدیر ریسک بالینی پیشین در BT Global Health را دارد ، می پیوندد.

ماتئو برلوچی ، مدیرعامل Healthily ، در مورد انتصابات جدید اظهار داشت: در طول سال گذشته ، ما شاهد رشد چشمگیر رشد مصرف کننده بوده ایم و خوشحالیم که سیستم عامل ما همچنان به جذب بهترین استعدادها برای گسترش دید ما برای کمک به یک میلیارد نفر ادامه می دهد. تا از طریق اطلاعات و فناوری برای مدرک بالینی سلامت خود را پیدا کنند.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر