بررسی اجمالی: انجمن سلامت تلویزیون خاورمیانه از حمایت مالی برنده شد ، برندگان مسابقه EIT اعلام شدند و مقالات کوتاه دیگریمجمع فناوری خاورمیانه

HBKiCare ، توسعه دهنده نرم افزار IoT برای نظارت بر بهداشت از راه دور ، اعلام کرد که برای ارتقا promote مراقبت های بهداشتی از راه دور COVID-19 از انجمن فناوری های Telehealth خاورمیانه حمایت مالی خواهد کرد.

در طی COVID-19 ، این مجمع شرکت های برجسته بهداشتی در خاورمیانه را گرد هم آورد تا تجربیات ، فرصت ها و چالش های سلامت دیجیتال را به اشتراک بگذارند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

HBKiCare که اخیراً توسط بخش پروژه HBK مستقر در امارات متحده عربی و توسعه دهنده نرم افزار SURE Universal مستقر در اسرائیل راه اندازی شده است ، هدف آن ارائه راه حل های جدید و ایجاد روابط بین مناطق از طریق راه اندازی مشترک محصولات است.

این همکاری محصولی را فراهم می کند که از یک پلتفرم جهانی اینترنت اشیا remote از راه دور و کیت مراقبت در منزل استفاده می کند و امکان نظارت مداوم بر مراقبت های سرپایی را فراهم می کند.

از برندگان در سلامت استفاده کنید

EIT Health ، بخشی از انستیتوی نوآوری و فناوری اروپا ، از 9 شرکت مبتدی برنده در رقابت منجنیق خود خبر داد که با توسعه محصولات و خدمات خود ، در مجموع 1 میلیون یورو بودجه تأمین می کند.

این مسابقات گل سرسبد جوایز تازه تاسیس را در زمینه های مراقبت های بهداشتی دیجیتال ، بیوتکنولوژی و medtech با موفقیت در بهبود زندگی بیماران و شهروندان در اروپا اهدا می کند.

در بخش مراقبت های بهداشتی دیجیتال ، Methinks AI در تصمیم خود برای استفاده از فناوری تصویربرداری برای کاهش زمان درمان بیماران سکته مغزی ، مقام اول را به دست آورد.

در گروه medtech “راه حل های جدید متولد شده” به دلیل تصمیم خود برای بهبود تشخیص بیماری های عفونی مقام اول را به خود اختصاص داد.

در رده بیوتکنولوژی ، UVera به عنوان جایزه مخاطب الکس کاستا ، که به طور مستقیم توسط تماشاگران منجنیق بهداشتی EIT در طی اجلاس سلامت EIT رأی داده بود ، به دلیل تصمیم خود برای اطمینان از ایمنی و حفاظت از اشعه ماورا بنفش زیست محیطی.

یک برنامه بهداشت روان راه اندازی کنید

یک بستر بهداشتی دیجیتال برای سلامت روان ، Adi Health + Wellness CARe را برای کریسمس با همکاری برنامه سلامت روان Wysa راه اندازی می کند.

بستر جدید CARe دسترسی به طیف وسیعی از برنامه های بهداشت روان را فراهم می کند که باعث بهبود وضعیت رفاه و مقابله با افسردگی و اضطراب می شوند.

Wysa با ارائه ابزارهای دیجیتالی برای راه حل های سلامت روان ، به شرکای موجود CARe ، Total Brain و Remente می پیوندد. Wysa یک بات چت فعال شده با هوش مصنوعی است ، شامل ابزارهای سلامت روان از نظر بالینی ، همراه با پشتیبانی درمانی مبتنی بر چت است.

سانجی ویسواناتان ، رئیس Adi Health + Wellness ، گفت: “CARe ، با طیف گسترده ای از راه حل های بهداشت روان ، تحت تأثیر قرار دادن حدود 250 میلیون نفر در ماه های آینده است. من از شرکت ها ، م institutionsسسات و رسانه های مسئول جهان دعوت می کنم تا به کارمندان و سهامداران خود با بستر بهداشت روان مراقبت کنند. “

پلتفرم مدیریت مراقبت از املاک

Karantis360 به عنوان یک راه حل برای نظارت بر منزل و مدیریت مراقبت پیش بینی ، از همکاری با شبکه های SENSEi برای بهبود عملکرد خود با فناوری LoRaWAN ، امکان نظارت از راه دور بر بیماران در یک منطقه گسترده را اعلام کرده است.

راه حل Karantis360 از حسگرهای اینترنت اشیا برای نظارت بر فعالیت های روزمره افراد آسیب پذیر مراقبت شده در خانه خود استفاده می کند. با استفاده از هوش مصنوعی ، این راه حل رفتار را یاد می گیرد ، داده های فعالیت را تجزیه و تحلیل می کند و آنها را با الگوهای مورد انتظار مقایسه می کند.

با تشخیص ناهنجاری رفتاری ، راه حل از طریق یک برنامه تلفن همراه هشدار ارسال می کند تا مراقبان یا اعضای خانواده بتوانند برای اجازه مداخلات محافظانه پاسخ دهند.

این فناوری جدید به Karantis360 امکان می دهد تا افراد خارج از خانه را در نزدیکی شبکه LoRaWAN رصد کند ، در اینجا می توان از حسگرهای اضافی برای نظارت بر افراد خارج از خانه استفاده کرد.

تحویل سالم میلیارد دلار فیزیکی آنلاین

برنامه سلف سرویس Healthily با PhysioFastOnline.co.uk همکاری کرده است تا به مشتریان کمک کند تا رفاه خود را مدیریت کرده و محصولات و خدمات بهداشتی اثبات شده را پیدا کنند.

از کاربران با مشکلات مربوط به MSK چند س askedال پرسیده می شود تا مشخص شود از چه روش درمانی و مشاوره ای می توانند بهره مند شوند. آنها همچنین می توانند به جلسات تماس ویدئویی تعاملی آنلاین با فیزیوتراپیست واجد شرایط از PhysioFastOnline.co.uk دسترسی داشته باشند.

به صورت سالم با استفاده از ابزارهای عملی و بینش های مورد تأیید هیئت مشاوره بالینی Healthily به کاربران کمک می کند تا سلامت خود را درک کنند.

کاربرد داروی مراقبت از جامعه

از ماه مارس ، متخصصان مراقبت در شورای اسکاتلندی West Lothian از YOURmeds ، یک سیستم هوشمند مدیریت دارو ، برای بهبود پیروی و انطباق با دارو بیش از 80٪ استفاده می کنند.

این فناوری همچنین به شورا اجازه داد استقلال را ترویج داده و خدمات حمایتی را در حین قفل شدن بزرگسالان آسیب پذیر و خانواده های آنها ارائه دهد.

NHS تخمین می زند که از هر 2 نفر کمتر از 1 نفر داروی خود را به درستی مصرف می کند. با توانمند سازی افراد برای کنترل داروهای خود ، این پلتفرم به افزایش استقلال آنها و کاهش تعداد مراجعه به بیماران برای مراقبت از بیماران ، به ویژه در طی یک بیماری همه گیر کمک می کند.

مشارکت بهداشت و مراقبت های اجتماعی West Lothian به ازای صرفه جویی مستقیم در کاهش ویزیت های دارویی ، 9 پوند برای هر 1 پوند هزینه شده برای YOURmeds صرفه جویی می کند.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes