برای مراحل بعدی سلامت از راه دور با ایالات متحده تماس بگیریدبا نزدیک شدن ایالات متحده به یک سالگی بیماری همه گیر COVID-19 ، که شروع به ایجاد اختلال در عملکردهای طبیعی سلامتی می کند ، این س remainsال باقی می ماند: چه چیزی برای سلامتی از راه دور وجود دارد؟

پاسخ در سطح فدرال همچنان نامشخص است ، زیرا قانونگذاران ایالات متحده اخیراً قانونی را ارائه داده اند که حداقل چند قدم در جهت محافظت از مراقبت های مجازی برداشته خواهد شد.

در همین حال ، مجالس قانونگذاری ایالت وارد عمل شده اند – و به گفته كارشناسان اقدام آنها در این زمینه بی سابقه است. کلودیا تاکر ، معاون ارشد دولت در Teladoc ، در بخش سوم کنفرانس سیاسی EDGE انجمن پزشکی از راه دور آمریکا گفت: “من مدت طولانی است که این کار را انجام می دهم و چنین چیزی ندیده ام.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

همانطور که تاکر آن را توصیف کرد ، قانونگذاران تقریباً در هر کشور در طی چند ماه گذشته حدود 300 لایحه با هدف گسترش دسترسی به پزشکی از راه دور ارائه داده اند.

اما ، او گفت ، همه این لایحه ها لیاقت یکسانی ندارند. بعنوان مثال ، بعضی از آنها به ارائه دهندگان خدمات ملاقات شخصاً قبل از اجازه ملاقات صوتی را می دهند – حرکتی که قانونگذاران ممکن است از آن آگاه نباشند ، تأثیر مهیجی در مراقبت خواهد داشت.

“سیاست عمومی مهم است. هنگام قرار دادن موانع غیرضروری بالینی برای مراقبت [into place] کوین شین ، مدیر عامل شرکت Tusk Ventures / Tusk Strategies گفت:

شین همچنین خاطرنشان کرد که بسیاری از صدها صورتحساب ارائه شده به این س ofال مربوط می شود که “چه کسی ، چه چیزی ، در کجا و چه زمان” از راه دور سلامت: انواع ارائه دهندگان می توانند آن را تهیه کنند و چگونه می توانند از آن استفاده کنند.

حتما بخوانید:
قیمت یک نان خرد شده تازه - قیمت واقعی

وی گفت: “ما می بینیم که کشورها براساس تجربه همه گیری خود در حال عقب نشینی هستند.”

کارشناسان در طول روز به شمشیر دو لبه در بهداشت از راه دور اشاره کردند: این می تواند به بیماران دسترسی داشته باشد ، اما همچنین می تواند شکاف دیجیتالی را عمیق تر کند.

تاکر گفت: “این ایده که کسی در آپالاچیا زندگی می کند می تواند از طریق سلامت از راه دور به یکی از بهترین متخصصان آنکولوژی در کشور دسترسی پیدا کند ، زندگی را تغییر می دهد.”

به عنوان مثال ، همانطور که ایوان هافمن ، مدیر ایالت و دولت محلی ، اشاره کرد ، مراقبت های مجازی می تواند به باز نگه داشتن بیمارستان های روستایی درگیر کمک کند. وی گفت ، ابزارهای Telehealth “می توانند تابش کنند [provider input] در حمایت از بیمارستان های روستایی و تلاش آنها برای درگیر کردن بیماران. هیجان حجم صورتحساب ها را نمی توان در سلامت از دست داد. “

در همان زمان ، شین گفت: “این صنعت و ذینفعان خواهند بود كه مطمئن شوند ما از دور بهداشت به عنوان یك تساوی بزرگ استفاده می كنیم.”

یک مسئله بالقوه سرمایه پهنای باند است: اینکه آیا بیماران می توانند اصلاً با ارائه دهندگان تماس بگیرند.
پاملا هانتر ، عضو مجمع ایالتی نیویورک ، D-Syracuse ، گفت: “ما دیده ایم ، به ویژه در مناطق کم درآمد ما … نابرابری در دسترسی در حال گسترش است.”

هانتر ادامه داد: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که کسانی که نیاز به دسترسی در مراقبت ها دارند – آسیب پذیرترین افراد – می توانند از این سیستم جدید … فناوری برای ارائه سلامتی استفاده کنند.” در آن لحظه ، او گفت ، “واقعاً برای همه مناسب نیست.”

حتما بخوانید:
راه های تشخیص زغال باربیکیو مرغوب

کارشناسان همچنین پوشش و بازپرداخت را به عنوان موارد اصلی دسترسی گسترده تر به دنبال بیماری همه گیر COVID-19 ذکر کردند.

سنت مینه سوتا گفت: “ما باید در مورد برابری صحبت کنیم.” میشل بنسون ، R-Anoka. “برخی از نگرانی ها برای ارائه دهندگان مجبور به پاسخگویی وجود دارد” در مورد هزینه های احتمالی نامناسب خدمات

بنسون اذعان کرد: “من نمی دانم که این اساسنامه چگونه به نظر می رسد.”

وی ادامه داد: “از اینکه قانون گذاران بیش از حد تجویز می کنند متنفرم.”

در مورد پیشرفت سیاست طی 100 روز آینده ، تاکر توصیه کرد ، “پول را دنبال کنید”.

وی گفت: “تمرکز زیادی روی پول ، بازپرداخت ، برنامه های بهداشتی است.” “همه چیز در مورد این است که” پول کجا می رود؟ ” ”

او استدلال می کند که سلامت از راه دور باعث دسترسی ، مراقبت با کیفیت و پس انداز می شود. وی تأکید کرد: “این سوم را فراموش نکنیم”

هافمن گفت: “سر و صدا در حجم صورتحساب ها را نمی توان در سلامت از دست داد.” “این از فرصت بزرگ پیش روی ما صحبت می کند.”

شین افزود که در بیشتر موارد ، این صنعت نیاز به اثبات محاسن سلامت از راه دور را کنار گذاشته است.

در عوض ، او گفت ، “ما باید از این زمان سلامت پزشکی برای تجدید نظر استفاده کنیم … واقعاً بزرگتر فکر کنیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید