برای دستیابی به برابری سلامت ، سلامت از راه دور باید به جوامع روستایی و کم برخوردار گسترش یابد


دکتر جیسون تیبلز از Teladoc طی یک جلسه مجازی Ways and Means صحبت کرد.

ویروس کرونا ویروس کرونا را رونق داده است ، آینده ای که اکنون با کنگره و سیاست های فدرال شکل گرفته است.

نیاز و چالش های استفاده از سلامت از راه دور در جوامع روستایی و کم برخوردار مرکز کارگروه کمیته ناکافی روستایی و شهری در زمینه شیوه های زندگی است. روز پنجشنبه ، گروه کاری میزگردی با موضوع “نقش سلامت از راه دور در طول و بعد از COVID-19” برگزار شد.

دکتر جیسون تیبلز ، مدیر ارشد کیفیت Teladoc ، پیشرو در ارائه خدمات خدمات بهداشتی از راه دور ، گفت: “شاید بزرگترین تهدید برای عدالت سلامت ، اقدام نکردن برای گسترش سلامت از بین افراد آسیب پذیر باشد.”

وی گفت: تلاش های اصلاحات باید با سرمایه گذاری قابل توجه و هدفمند همراه شود تا شکاف دیجیتالی را برطرف کند و موانع موجود در برابر جمعیت کم برخوردار را برطرف کند. تیبلز افزود ، اما دور بهداشت یک گلوله نقره ای برای پاسخگویی به چالش های بهداشت اجتماعی و ساختاری نیست.

رئیس کمیسیون دکتر برد ونستروپ ، اوهایو ، گفت که بیمارستان های روستایی دارای یک سیستم پرداخت مخدوش هستند زیرا آنها به اندازه بیمارستانهای دیگر درآمد ندارند و حجم کمتری دارند.

دنی ک. دیویس ، استان ایل. ، رئیس کمیته فرعی راهها و روشهای حمایت از کارگران و خانواده ها ، بر مراکز بهداشتی جامعه متمرکز است که بیش از 28 میلیون بیمار کم درآمد و بیماران غیرمتناسب بدون بیمه را در مناطق روستایی و کم برخوردار خدمات می دهند. مناطق.

دیویس گفت ، بسیاری از آنها خدمات باند پهن نامناسب دارند. آنها از دور بهداشت استفاده نمی کنند زیرا: 36٪ از کارکنان مرکز می گویند که فاقد بازپرداخت هستند. 23٪ کمبود بودجه تجهیزات را نشان می دهند. و 21٪ هیچ آموزشی در زمینه ارائه سلامت از راه دور ندارند.

دیویس گفت: “کلینیک های روستایی بیشتر از کلینیک های شهری از خدمات باند پهن ناکافی خبر می دهند.”

بسیاری از آنها در طی همه گیری وضعیت خوبی نداشتند ، در نتیجه 1900 به طور موقت بسته شدند.

به زودی جاما جودی آرینگتون ، رئیس کمیته ، تگزاس ، گفت: گزارشی نشان داد که 41٪ از کاربران اینترنت پرسرعت ندارند.

مایک تامپسون ، از کالیفرنیا ، با استناد به قانون محافظت از ارتباطات مخابراتی دو جانبه پس از Covid-19 ، که وی و دیگران در ماه ژوئیه رونمایی کردند ، گفت: “در حال حاضر یک توافق دو طرفه در مورد چندین پیشنهاد قانونی برای سلامت از راه دور وجود دارد.

چرا این مهم است

برای ارائه دهندگان ، یکی از مهمترین ملاحظات برای ادامه سلامت از راه دور ، برابری پرداخت است که در حال حاضر بین ویزیت شخصی به پزشک و مجازی وجود دارد. این با پایان یافتن بهداشت عمومی اضطراری پایان می یابد.

مراکز خدمات Medicare و Medicaid اخیراً تغییراتی را برای گسترش دائمی برخی از انعطاف پذیری های telehealth ، به ویژه در مناطق روستایی ، در قانون پیشنهادی هزینه پزشک 2021 پیشنهاد کردند. قانون پیشنهادی بلافاصله پس از دستورالعمل رئیس جمهور ترامپ برای بهبود دسترسی به مناطق روستایی و سلامتی از راه دور

CMS در قانون پیشنهادی اشاره ای به باقی ماندن جنبه پرداخت برابری نکرده است.

یکی از دلایل اهمیت این امر هزینه در بیمارستانها و روشهای پزشکی استقرار فناوری ، کارکنان و آموزشهای لازم برای زیرساختها مطابق با استانداردهای حریم خصوصی است.

دکتر آتیف مهروترا ، استادیار گروه سیاستگذاری بهداشت در دانشکده پزشکی هاروارد ، گفت: “بسیاری از ارائه دهندگان تصمیم می گیرند که ارزش آن را ندارد زیرا آنها نمی دانند که پس از همه گیری هزینه آنها را جبران می کنند.”

مسئله همچنین ادامه استفاده زیاد از سلامت از راه دور است. مهروترا گفت ، در حال حاضر ، استفاده از پزشکی از راه دور نیمی از آنچه در اوج بود بود. وی معتقد است که تله سلامت در مواردی م hasثر است که بیمار موانعی برای مراجعه شخصی به پزشک مانند مراجعه به خانه سالمندان دارد ، اما در غیر این صورت پوشش باید انتخابی باشد و پرداخت وی منعکس کننده هزینه های کمتری باشد.

تیبلز موافقت کرد که استفاده از دور بهداشت در اوایل ابتلا به بیماری همه گیر کاهش یافته است ، اما گفت که وضعیت موجود بسیار بالاتر از قبل از COVID-19 است.

در برخی از کشورها که منحنی آن صاف است ، Teladoc امسال دو برابر بیشتر از سال گذشته بیمار می گیرد.

تیبلز گفت: “ما تقاضای پایدار را در مناطقی مشاهده می كنیم كه دیگر نقطه داغ محسوب نمی شوند.”

Tibbles و دیگران گفتند ، آنچه مورد نیاز است ، حذف محدودیت های سایت هایی است که بازدید از سلامت از راه دور را محدود می کنند.

برخی همچنان شک دارند که پزشکی از راه دور با جایگزینی ویزیت های حضوری ، هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد.

یکی از راههای کمک به رفع نگرانی در مورد افزایش استفاده از telehealth ، اجرای پرداختهای مبتنی بر ارزش ، از جمله مدلهای پرداخت جایگزین است ، چندین مورد در طول میزگرد گفتند.

گرایش بزرگتر

میزگرد دیگر دور سلامتی روز پنجشنبه توسط Seema Verma ، مدیر CMS ، عضو گروه کاری ویروس کرونا در کاخ سفید ، در بوستون برگزار شد.

ورما میزگردی را با حضور رهبران مراقبت های بهداشتی در بوستون ، از جمله نمایندگان American Well ، Blue Cross Blue Shield ماساچوست ، Mass General Brigham ، کنسرسیوم داده های بهداشتی ماساچوست ، انجمن بهداشت و بیمارستان ماساچوست ، شرکای کیفیت بهداشتی ماساچوست ، پزشکی خانوادگی Needham Wellesley و UMass تشکیل داد. مراقبت های بهداشتی یادبود.

شرکت کنندگان روشهای استفاده ارائه دهندگان خدمات بهداشتی از راه دور ، از مشاوره مراقبت های ویژه به کمک مراقبت از مراقبت های شخصی ، تا ارائه دهندگان مراقبت های اولیه برای دسترسی به مراقبت از بیماران خود با بیماری های مزمن ، و دسترسی گسترده به خدمات بهداشت روان را توصیف کردند.

برای کارگروه راه و روش ، میزگرد قرار است اولین میزگرد باشد که چهار حوزه اصلی سیاست را بررسی می کند: مقابله با عوامل اجتماعی مستقیم بهداشت ، معرفی اصلاحات سیستم پرداخت ، تقویت فناوری و زیرساخت ها و تقویت نیروی کار.

در حال ضبط

تری A. سیول ، رئیس گروه کار D-Ala ، گفت: “این روزها مسائل زیادی وجود دارد که نیاز به توجه ما دارد. اما موارد بسیار مهمتری از گسترش دسترسی به خدمات بهداشتی با کیفیت نیست.”

رئیس کمیته راه و روش ، ریچارد ای. نیل ، ماساچوست ، که گروه کاری را راه اندازی کرد ، گفت: “برای اطمینان از اینکه سلامت از راه دور می تواند برای همه مفید باشد ، ما نیاز به سرمایه گذاری استراتژیک در زیرساخت ها و همچنین توجه دقیق داریم تا اطمینان حاصل شود که telehealth اختلافات موجود بین جمعیتی را که مرکز کارگروه سلامت در جوامع روستایی و کم برخوردار هستند ، خراب نمی کند. ”

توییتر:SusanJMorse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes