برای جلوگیری از زرد شدن کامپوزیت دندان چه کار کنیم؟

دوام و طول عمر کمتر کامپوزیت نسبت به لمینت: مهمترین عیب کامپوزیت، دوام و طول عمر کمتر آن نسبت به لمینت است.در صورت مراقبت مداوم کامپوزیت دندان بین از 3-7 سال طول عمر دارد و اگر به خوبی مراقبت نشود طول عمر آن به 2 سال کاهش مییابد. با توجه به مطالب گفته شده در پاسخ به سوال مطرح شده می توان این گونه توضیح داد که، ونیر کامپوزیت ها نه تنها کار کامپوزیت های معمولی را انجام می دهند بلکه این نوع کامپوزیت ها نسبت به موارد معمولی مزیت هایی هم دارند. چنانچه در توضیحات کامل این بخش از سلامت دهان و دندان در نمناک خواهید خواند کامپوزیت دندان از روش های درمانی بدون عوارض جانبی برای زیبایی لبخند است و دندانپزشک می تواند با استفاده از این روش دندان های پوسیده ، شکسته ، ترک خورده یا سیاه شده ترمیم کند و زیبا سازی دندان ها را برای فرد تامین نماید.

یک دندانپزشک ترمیمی و زیبایی با بررسی وضعیت فرد و ویژگی های صورت و دهان ، بهترین گزینه را پیشنهاد می کند. معمولا افرادی که از کامپوزیت دندان استفاده می کنند باید به طور سفت و سخت بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنند چرا که در غیر این صورت دچار پوسیدگی خواهد شد. بیشتر بخوانید: پوسیدگی دندان کودکان، چه مراقبت هایی لازم است؟ بیشتر بخوانید: رادیولوژی دندان چیست؟ برعکس کامپوزیت که از پلیمر است و رنگ پذیر است، لمینت دندان از جنس سرامیک است و رنگ پذیر نیست و میتواند طی 15 سال عمر تقریبی خود رنگ ثابت و زیبایی را به شما ارائه دهد.

در واقع نوع کیفیت کامپوزیت بستگی به مهارت دست دندان پزشک دارد. به طور کلی کامپوزیت دندان در دوران بارداری مشکل خاصی ندارد. کامپوزیت دندان ممکن است به دلایل مختلفی تغییر رنگ دهد. بزرگترین مزیت کامپوزیت دندان در مقابل لمینت این است که برای لمینت کردن دندان لازم است در شکل دندانها مقداری تغییر ایجاد شود.

عامل این تغییر رنگ ها رنگدانه های موجود در مواد غذایی است که به طور مستقیم بر روی طول عمر کامپوزیت موثر است. برخی از ذرات این نوع کامپوزیت ها در محدوده 10 تا 15 میکرومتر و برخی دیگر در محدوده 40 چه دندانی کامپوزیت می شود متر هستند. به طور کلی میتوان گفت که قیمت کامپوزیت دندان سال 1400 در محدوده بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کامپوزیت دندان نی نی سایت ۹۹ لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes