[ad_1]

گوگل روز پنجشنبه اعلام کرد که اولین دفتر خود را در مینه سوتا ، فضای جدید مستقر در روچستر ، افتتاح خواهد کرد که به کارمندان امکان می دهد تا با تعدادی از پروژه های در حال انجام ابر و هوش مصنوعی با کلینیک مایو همکاری نزدیکتر داشته باشند.

چرا مهم است
این دفتر که پس از ایمن بودن دستورالعمل های محلی و ایالتی در Collider Coworking در مرکز شهر روچستر افتتاح می شود ، لایه دیگری از تعهدات را به همکاری استراتژیک بین Google و Mayo Clinic اضافه می کند که اولین بار در سال 2019 اعلام شد.

کریس مولر ، مهندس نرم افزار در Google Cloud و مدیر سایت در فضای جدید ، گفت: “همه گیری COVID-19 نشان می دهد که چقدر مهم است که گرد هم آییم تا به راه های ابتکاری برای مقابله با چالش های سلامتی برسیم.” “ما هیجان زده ایم که به طور رسمی به انجمن روچستر می پیوندیم و همکاری خود را با کلینیک مایو تعمیق می دهیم زیرا ما برای تغییر سلامت از طریق فناوری همکاری می کنیم.”

گرایش بزرگتر
از زمان آغاز همکاری 10 ساله خود در سپتامبر 2019 ، کلینیک Mayo و Google همکاری گسترده ای در مورد طیف گسترده ای از موارد استفاده بالینی و عملیاتی – فشار دادن داده های متعدد به ابر ، استفاده از هوش مصنوعی برای تصویربرداری و پشتیبانی از ساخت راه حل ها و تحقیق رویکردهای جدید درمان COVID -19 و بهداشت عمومی – سایپرز ، باشگاه دانش

حتی قبل از شروع همکاری ، کلینیک مایو در حال حاضر یک مبتکر بزرگ در یادگیری ماشین بود. جیمز D. Buntrock ، معاون رئیس بهداشت و درمان خدمات فناوری اطلاعات شرکت های بزرگ ، سال گذشته اشاره کرد که مایو یک گروه کاری داخلی را برای یافتن فرصت های جدید AI ایجاد کرده است – اما “با کمال تعجب ، ما بیش از 200 فعالیت را شناسایی کردیم که از نوعی AI استفاده می کردند یا روش یادگیری ماشین. “

بیشتر آنها در مکانهایی بودند که انتظار می رفتند – تصویربرداری ، آسیب شناسی دیجیتالی ، قلب و ژنومیک – اما با سیستم مراقبت های بهداشتی Google “به گسترش خود ادامه داد [its] علاقه به استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی برای مشکلات پیچیده ، “بانتروک گفت.

دکتر جان هالامکا ، که بلافاصله پس از اعلام همکاری با گوگل به عنوان رئیس پلتفرم کلینیک مایو انتخاب شد ، گفت که مشارکت گوگل در حال تغییر رویکردهای پشتیبانی از راه حل های بالینی در روچستر و فراتر از آن است.

هالامکا در ماه مه سال 2020 گفت: “قدرت یک الگوریتم هوش مصنوعی را تصور کنید اگر می توانید تمام اسلایدهای آسیب شناختی که تاکنون در تاریخ کلینیک مایو ایجاد شده اند را در دسترس قرار دهید.”

کار مایو با Google Cloud در یک سال و نیم گذشته – و به ویژه در 12 ماه گذشته – شتاب بیشتری گرفته است. همانطور که هالامکا خاطرنشان کرد ، “COVID-19 ما را مجبور به همکاری بسیار سریعتر کرده و به بسیاری از ویژگیهای ابر بیشتر از آنچه احتمالاً بدون همه گیری همه گیر خواهیم داشت برویم.”

در حال ضبط
کریس راس ، مدیر ارشد اطلاعات کلینیک می راس در بیانیه ای درباره دفتر جدید گوگل گفت: “بخشی از آنچه ما را به سمت شراكت با گوگل سوق داد ، فرهنگ های همکاری مشترک ما بود” “هر چند همه گیر سرعت استفاده از بسیاری از اشکال ارزشمند همکاری از راه دور و خدمات بهداشتی مجازی را تسریع کرده است ، اما همچنین باعث شده است که ما از تجربیات و ارتباطات واقعی قدردانی کنیم.

“ما خوشحالیم که این فضای فیزیکی برای تعمیق روابط ما و تسهیل نوآوری ایجاد شده است ، جایی که مهندسان گوگل در کنار محققان در کلینیک مایو ، پزشکان ، کارمندان فناوری اطلاعات و دانشمندان داده کار می کنند.” برای استفاده از تکنیک های پیشرفته محاسباتی برای مشکلات بهداشتی ، “او اضافه کرد.

تیم والس ، فرماندار مینه سوتا گفت: “ریشه یابی گوگل در مینه سوتا فرصت های پایدار اقتصادی را نه تنها برای منطقه روچستر ، بلکه برای کل کشور ما فراهم می کند.” “این مشارکت با کلینیک مایو باعث تقویت شهرت مینه سوتا به عنوان کشوری دوستانه برای نوآوری و فرصت های اقتصادی می شود. ما از گوگل در جامعه خود استقبال می کنیم.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT IT News انتشارات HIMSS Media است[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر