بایدن Chiquita Brooks-LaSure را برای اداره مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید انتخاب می کند


عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ

بر اساس گزارشی در ، رئیس جمهور جو بایدن Chiquita Brooks-LaSure را به عنوان سرپرست مراکز خدمات Medicare و Medicaid انتخاب کرده است. واشنگتن پست.

مقام دوره اوباما که به اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک کرد ، در اوایل این ماه مورد علاقه مقام بود سیاست.

اخیراً ، او مدیرعامل در Manatt Health بود ، جایی که تجزیه و تحلیل سیاست ها و مشاوره های استراتژیک را به سهامداران بهداشت خصوصی و عمومی ارائه داد.

بروکس-لاسور همچنین قبلاً در آژانس های بهداشتی فدرال کار کرده است. وی معاون سیاست و مقررات در مرکز اطلاعات مصرف کننده و نظارت بر بیمه در CMS بود و پیش از این مدیر سیاست پوشش وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی بود.

او پیش از خدمت در دولت اوباما ، در Capitol Hill در کمیته امور داخلی کار می کرد ، جایی که با Xavier Barrera ، گزینه بایدن برای هدایت HHS ، رابطه کاری برقرار کرد.

چرا این مهم است

در صورت تأیید سنا ، بروکس-لاسور آژانس 1 تریلیون دلاری را کنترل می کند که Medicare و Medicaid را کنترل می کند.

احتمالاً وظیفه ادامه گشودن برخی از سیاستهای جنجالی دولت گذشته را دارد.

در حال حاضر تحت مدیریت بایدن ، CMS یک دوره ثبت نام ACA ویژه را آغاز کرده ، اعلام کرده است که لغو الزامات Medicaid را شروع می کند ، و بررسی قانون هزینه عمومی و همچنین هر گونه سیاست های ACA ، Medicaid یا بازار را تضعیف می کند. .

گرایش بزرگتر

بروکس-لاسور مسئولیت را از الیزابت ریشتر برعهده خواهد گرفت ، که تا زمان انتخاب رئیس دائمی به عنوان سرپرست منصوب شده است.

در حالی که بروکس-لاسور هنوز رسماً به عنوان مدیر معرفی نشده است ، دولت بایدن آخرین دور استخدام HHS خود را در روز چهارشنبه منتشر کرد.

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: [email protected]


منبع: gharb-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>