[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن چهارشنبه شب اعلام کرد که قصد دارد در بسیاری از قوانین جدید یا پیش رو دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق این کشور یک قانون منجمد کننده تنظیم کند.

این مسدود شدن احتمالاً بر تعدادی از مقررات منتشر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه تأثیر می گذارد – از جمله تغییرات عمده پیشنهادی در قوانین محرمانه بودن HIPAA ، بررسی های نظارتی اجباری و تلاش برای ساده سازی قابلیت همکاری و مجوز قبلی.

دولت بایدن همچنین از یک سری فعالیتهای بهداشتی جدید HHS و سایر فعالیتهای بهداشتی استخدام شده خبر داد و خبر از بازسازی اساسی آژانس داد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

چرا مهم است

HHS ترامپ چندین قانون را پس از باخت رئیس جمهور سابق در انتخابات سال 2020 تصویب کرد ، که حتی در طول عمر آنها س questionsالاتی را ایجاد کرد.

مسدود شدن بایدن حداقل در حال حاضر در چند مورد از آنها مکث خواهد کرد.

طبق یادداشتی که شب گذشته ارسال شده است ، روسای ادارات و سازمانهای اجرایی باید هر قانونی را به هر طریقی پیشنهاد یا صادر کنند تا زمانی که رئیس منصوب بایدن آن را بررسی و تصویب کند.

این یادداشت همچنین تصمیم گیرندگان را موظف می کند هر قانونی را که به دفتر ثبت فدرال ارسال شده اما منتشر نشده است ، که به نظر می رسد ، پس بگیرند درخواست دادن به یک قانون قبلی و قانون قابلیت همکاری قبلی که اخیراً نهایی شده است.

با توجه به قوانینی که منتشر شده اما هنوز لازم الاجرا نیستند ، مانند بررسی اجباری یکبار در هر دهه تنظیم مقررات و تغییرات پیشنهادی برای HIPAA ، در یادداشت بایدن از رهبران خواسته شده است “” به تعویق انداختن تاریخ لازم الاجرا شدن برای 60 روز “. “و” باز کردن یک دوره نظر 30 روزه را در نظر بگیرید “، و همچنین در صورت لزوم تأخیرهای اضافی را اعمال کنید.

به نظر می رسد این بخش برای قوانین آخرین لحظه اعمال می شود که توانایی سازمان غذا و داروی ایالات متحده در تنظیم تعدادی از تجهیزات پزشکی را نادیده می گیرد.

اجاره های جدید برای نقش های HHS

این تفاهم نامه در میان چندین آژانس عالی رتبه ارائه شد که در روز افتتاحیه نیز استخدام شدند.

این موارد شامل انتصاب میکی تریپاتی به عنوان هماهنگ کننده جدید ملی فناوری اطلاعات سلامت است.

الیزابت ریشتر تا زمانی که تاییدیه سنا به عنوان مدیر دائمی تأیید نشود ، به عنوان سرپرست سرپرست مرکز خدمات Medicare و Medicaid فعالیت خواهد کرد.

نوریس کوکران تا زمان تأیید نامزدی بایدن ، خاویر بسرا ، به عنوان سرپرست دبیر HHS فعالیت خواهد کرد.

پرین اشمور ، که در سپتامبر 2020 به عنوان مدیر اطلاعات موقت HHS منصوب شد ، به نظر می رسد که فعلاً در این نقش ادامه داشته باشد.

از دیگر کارمندان می توان به شان مک لوسکی به عنوان رئیس ستاد HHS ، توفر اسپیرو به عنوان رئیس برنامه های بهداشتی در دفتر مدیریت و بودجه و سارا دسپرس به عنوان مشاور وزیر جدید HHS خاویر بسرا اشاره کرد.

مطابق با PoliticoPro، آن رید معاون رئیس ستاد HHS ، لیزا بارکلی و پاول رودریگز معاون مشاور عمومی ، جاش پک معاون دستیار وزیر در امور تعاملات عمومی و کریستین اوری رابط کاخ سفید خواهند بود.

گرایش بزرگتر

همه نگاهها به سمت سیاست های بهداشتی بایدن در هنگام روی کار آمدن او است – به ویژه برنامه های وی برای واکسیناسیون علیه COVID-19.

گسترش سلاح های هسته ای تحت دولت ترامپ با موانع لجستیکی و زیرساختی زیادی روبرو شده است و ایالات متحده را برای برنامه ریزی و توزیع واکسن تنها می گذارد.

باید دید آیا بایدن می تواند کشتی را بسازد یا خیر.

در حال ضبط

بایدن در بسته امداد گفت: “ما در حال رقابت با زمان هستیم و در صورت عدم کمک های اضافی دولتی ، ممکن است بحران های اقتصادی و اجتماعی در ماه های آینده بدتر شود ؛ مدارس نمی توانند با خیال راحت افتتاح شوند و واکسیناسیون بیش از حد کند است.” از COVID-19 ، هفته گذشته در وب سایت آن منتشر شد.

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر