بایدن دکتر راشل لوین را به عنوان دستیار وزیر بهداشت معرفی کردرئیس جمهور منتخب جو بایدن این هفته اعلام کرد که دکتر راشل لوین را به عنوان دستیار وزیر وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده معرفی کرده است.

لوین اولین فرد علنی تراجنسیتی خواهد بود که برای انتصاب فدرال توسط سنای آمریکا تأیید می شود.

“دکتر راشل لوین رهبری و دانش بنیادی لازم را برای تأمین مردم از طریق این همه گیر فراهم می کند – صرف نظر از کد پستی ، نژاد ، مذهب ، گرایش جنسی ، هویت جنسی یا ناتوانی – و پاسخگویی به مردم نیازهای بهداشتی کشورمان در این برهه حساس و فراتر از آن ، “بایدن در بیانیه ای گفت.

چرا مهم است

لوین ، متخصص اطفال و همچنین استاد کالج پزشکی پنسیلوانیا ، در حال حاضر بهترین متخصص بهداشت در پنسیلوانیا است. پیش از آن ، وی پزشک عمومی ایالت بود.

طبق اظهارات بایدن ، لوین سه بار توسط قانونگذار پنسیلوانیا تحت کنترل جمهوریخواهان تأیید شد.

لوین به عنوان وزیر بهداشت پنسیلوانیا ، بحران مواد افیونی ایالت را به عنوان محور اصلی کار خود ، با نوشتن نسخه ای برای دستور دائمی دسترسی به نالوکسون برای عموم مردم ، عنوان کرده است.

در سال 2019 ، وی همچنین گفت که با قانونگذار برای قانونی کردن برنامه های سرنگ ایمن ، برنامه های پیشگیری مبتنی بر جامعه که می تواند پیوندی برای درمان اختلالات استفاده از مواد مخدر باشد ، کار خواهد کرد. دسترسی و دفع سرنگهای استریل و تجهیزات تزریق. و واکسیناسیون ، آزمایش و رابط و درمان بیماری های عفونی ، از جمله خدمات دیگر.

حتما بخوانید:
فصل 2. نصب FreeBSD

اخیراً ، پنسیلوانیا اولین ایالتی شد که اطلاعاتی در مورد گرایش جنسی یا هویت جنسیتی را در مجموعه داده های بیماران مبتلا به COVID-19 شامل می شود.

لوین در آن زمان گفت: “ما چالش های گزارشگری داشتیم ، اما ما گرایش جنسی و هویت جنسیتی را به سیستم (نظارت ملی بیماری های الکترونیکی) اضافه می كنیم.” “بنابراین ، ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است اطلاعات مربوط به تمام مشخصات جمعیتی بیمارانی که به این بیماری مبتلا هستند ، داشته باشیم.”

همانطور که کیت سوسین گزارشگر LGBTQ + نیز اشاره کرد نوزدهم، بسیاری از قوانین حفاظت از LGBTQ HHS که توسط دولت ترامپ ارائه شده است ممکن است به سرعت تغییر کند در دوران ریاست جمهوری بایدن چالش برانگیز است.

در ژوئن 2020 ، HHS اقداماتی را برای برداشتن حمایت از افراد ترانس تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه انجام داد ، و نگرانی هایی را برای ارائه دهندگانی که نگران این هستند که افراد LGBTQ از ترس تبعیض از اشتراک هویت خود با پزشکان جلوگیری کنند ، ایجاد کرد.

هدر هیتسون ، مدیر پروژه SOGI در بهداشت UCLA ، در ژوئن گذشته گفت: “هر زمان که فکر می کنید شناسایی خود برای شما مشکلی ایجاد می کند یا شما را در معرض خطر قرار می دهد ، باعث ایجاد فرهنگ ترس می شود.” “این مطلقا همان چیزی است که ما نمی خواهیم.”

گرایش بزرگتر

نامزدی لوین پس از انتصابات بهداشتی دیگر از سوی دولت بایدن انجام می شود.

در دسامبر ، بایدن ژاویه بتسرا دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان رئیس HHS منصوب کرد. بتسرا به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک کرد و دفاع از قانون را در دادگاه عالی ایالات متحده در نوامبر سال 2020 انجام داد. بایدن همچنین دکتر ویوک مورتی را به عنوان دکتر جراح عمومی به همراه دکتر روچل والنسکی به عنوان مدیر مراکز کنترل و کنترل منصوب کرد. پیشگیری از بیماری.

حتما بخوانید:
سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی با اکسیتو آسان و به صرفه

علاوه بر این ، رئیس جمهور منتخب دکتر مارسلا نونس اسمیت را به عنوان رئیس گروه ویژه COVID-19 انتخاب کرد. ناتالی کوئلیان ، مشاور ارشد سابق کاخ سفید و پنتاگون به عنوان معاون هماهنگ کننده پاسخ COVID-19 ؛ و Jeff Zients برای هماهنگ کننده پاسخ COVID-19. در اوایل سال 2013 ، Zients برای رفع اشتباه وب سایت Healthcare.gov هزینه دریافت کرد.

در حال ضبط

کمالا هریس معاون منتخب رئیس جمهور در بیانیه ای گفت: “دکتر راشل لوین یک کارمند دولت قابل توجه با دانش و تجربه برای کمک به ما در مقابله با این بیماری همه گیر و محافظت و بهبود سلامت و رفاه مردم آمریکا است.”

وی گفت: “رئیس جمهور منتخب بایدن و من مشتاقانه منتظر همکاری با وی هستیم تا چالش های بی سابقه آمریکایی ها را برآورده کنیم و کشور خود را به گونه ای آباد کنیم که همه را بالا ببرد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید