بایدن دریادار سوزان اورسگا را به عنوان سرپرست جراح عمومی منصوب می کندبراساس نشریه ای که در وب سایت وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمده است ، رئیس جمهور جو بایدن سوزان اورسگا را به عنوان سرپرست جراح عمومی منصوب کرده است.

اورسگا ، که از مارس 2019 مدیر کارکنان مطب جراح عمومی است ، در میان پرستاران انگشت شماری منصوب برای انجام نقش جراح عمومی خواهد بود.

صوفیا ال ، رئیس انجمن پرستاران آمریکا گفت: “دریاسالار اورسگا یک قهرمان دیرینه بهداشت عمومی است که رهبری بصیرت آن برابری در مراقبت های بهداشتی و دسترسی کشور ما را تقویت کرده است.”

چرا مهم است

جراح عمومی ، که HHS او را “پزشک ملت” می نامد ، اطلاعات بهداشت عمومی را فراهم می کند و بیش از 6000 متخصص بهداشت عمومی با لباس متحد را در کمیته بهداشت عمومی ایالات متحده تحت نظر دارد.

اورسگا به عنوان یک پرستار عملی و همکار AANP ، قبل از انتصاب به عنوان پرستار ارشد USPHS در سال 2016 ، در انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی موسسه ملی بهداشت کار می کرد.

او سابقه زیادی در زمینه بهداشت عمومی و امداد رسانی در برابر بلایا دارد ، زیرا در 15 مأموریت فاجعه دولت ملی و بین المللی ایالات متحده خدمت کرده است. در سال 2016 ، وی در آکادمی پرستاری آمریکا پذیرفته شد.

اورسگا بعنوان پزشک عمومی جراح و در انتظار تأیید دکتر Vivek H. Murty از سنا خدمت خواهد کرد.

همانطور که توسط پرستار روزانه، پرستار سابق جراحان عمومی شامل سیلویا ترنت آدامز – منصوب در سال 2017 توسط رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ – و ریچارد هنری کارمونا ، در سال 2002 توسط رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش منصوب شد.

حتما بخوانید:
مترینگ پمپ دیافراگمی

گرایش بزرگتر

بایدن هفته اول خود را در دفتر گذراند ، و تعدادی از اقدامات مهم مربوط به بهداشت را انجام داد ، از جمله انتصاب چند نفر به سمت های اصلی در HHS و انتشار برنامه داده محور برای مقابله با بحران COVID-19.

در همان زمان ، وی با ایجاد یخبندان بر تعدادی از قوانینی که رئیس جمهور پیشین پس از انتخابات سال 2020 اعمال کرد ، چندین تلاش آخرین لحظه ترامپ برای تنظیم مقررات را آغاز کرد.

در حال ضبط

“تجربه و آموزش Orsega به عنوان [nurse practitioner]توماس گفت ، همراه با تجربه بی نظیر خود در زمینه بهداشت عمومی و واکنش در برابر بلایا ، دقیقاً همان چیزی است که کشور ما برای مقابله با چالش های مراقبت های بهداشتی فعلی کشور ما نیاز دارد. “

وی افزود: “ما افتخار می کنیم که همکار AANP در این ظرفیت خدمت خواهد کرد و مشتاقانه منتظر همکاری با او خواهیم بود زیرا ما با COVID-19 می جنگیم و نیازهای سلامتی همه آمریکایی ها را برآورده می کنیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید