[ad_1]

یک گزارش به سفارش NHS در مورد شمول دیجیتال در بهداشت و مراقبت “مراکز بهداشت دیجیتال” را برای جلوگیری از محرومیت از گسترش بیشتر نابرابری های بهداشتی خواستار شده است.

موسسه خیریه Good Things با مشارکت NHSX ، NHS Digital و NHS انگلستان برنامه مشارکت دیجیتال NHS را که بین سال های 2017 و 2020 برگزار شده بود ، بررسی کرد.

بر اساس این گزارش ، شمول دیجیتال باید در استراتژی های محلی بهداشت و رفاه با مردم درگیر در طراحی مشترک خدمات بهداشتی دیجیتال باشد. این باید شامل راه حل هایی برای کسانی باشد که مهارت دیجیتالی کم دارند و با موانعی در سلامتی روبرو هستند.

مراکز بهداشت دیجیتال به دنبال استفاده از مشارکت جامعه برای دسترسی به گروه های کم بهره و پشتیبانی از دسترسی به مراقبت های بهداشتی تحت حمایت دیجیتال و رفاه بیشتر هستند. آنها می توانند در کتابخانه ها ، پزشکان عمومی یا سایر فضاهای عمومی مستقر شوند.

نمونه اولیه ، ایجاد شده در Nailsea ، Somerset ، توسط داوطلبان اجرا می شود و به مردم کمک می کند تا اعتماد به نفس دیجیتال ، برچسب گذاری شده با فعالیت های محلی بهداشتی و تغییرات انگیزه ای در رفتار بهداشتی را ایجاد کنند.

چرا مهم است

این گزارش می گوید که دسترسی دیجیتال به یک تعیین کننده اجتماعی در سلامت تبدیل شده است. اکنون توانایی تعیین دسترسی به اینترنت و دسترسی به مهارت های دیجیتال برای استفاده ایمن از اینترنت برای عوامل تعیین کننده سلامت بیشتر ضروری است.

COVID-19 بیشتر شکاف دیجیتالی را برجسته کرد و پیوندهای بین قومیت ، فقر ، بیماری های بهداشتی و تبعیض نژادی را برجسته کرد.

اگرچه در خدمات دیجیتال افزایش یافته است ، حدود 9 میلیون نفر در انگلیس نمی توانند به تنهایی از اینترنت استفاده كنند ، افراد معلول یا شرایط سلامتی طولانی مدت بیشتر در این گروه قرار دارند.

متن بزرگتر

نگرانی ها در مورد ارائه داده ها در مورد اقلیت های قومی در فضای سلامت دیجیتال ، به ویژه مسئله داده ها در مورد “نژاد کور” ابراز شد.

موسسه خیریه انگلیس بنیاد سلامت هشدار داده است که نابرابری های موجود در سلامتی ممکن است توسط برنامه ردیابی NHS COVID-19 تشدید شود و برخی از آمارهای جمعیتی در معرض خطر بیشتری برای عفونت قرار گیرند.

در حال ضبط

نیکولاس گیل ، رئیس برنامه بهبود دیجیتال در NHS Digital گفت: “اگر ما ، به عنوان کمیسر NHS ، سیاستگذاران و طراحان خدمات و ابزارهای بهداشت دیجیتال ، می توانیم فقط برخی از موارد توصیه شده در این گزارش را انجام دهیم ، و برای ایجاد تعهد برای سرمایه گذاری در پشت سر گذاشتن هیچ کس ، پس امیدواریم که بتوانیم شکاف در نابرابری های بهداشتی را کاهش دهیم و به مردم کمک کنیم تا از گزینه ها و راحتی هایی که ارائه می دهند ، استفاده کنند. “

بنیاد چیزهای خوب ، مدیر اجرایی گروه ، هلن میلنر ، گفت: “سرویس بهداشتی دیجیتال پیشرو در جهان تنها در صورت تشدید نابرابری ها نابرابری ها را تشدید می کند. امیدوارم که این گزارش ما را در مورد آنچه می توان به دست آورد و آنچه که هنوز باید انجام دهیم الهام بخش و تشویق کند تا همه – و هر جامعه – بتوانند از فناوری های دیجیتال برای سلامتی و رفاه خود بهره مند شوند.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir