[ad_1]

گزارشی که روز سه شنبه توسط Foley & Lardner LLP منتشر شد نشان داد که بیماری همه گیر COVID-19 سیاستمداران ایالتی و فدرال را وادار می کند محدودیت ها را بردارند و بازپرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی و بهداشتی با قیمت های بی سابقه را گسترش دهند.

این شرکت ، ناظر بر سیاست های حقوقی در پزشکی از راه دور و صنایع بهداشتی دیجیتال ، گفت که 43 ایالت و ناحیه کلمبیا نسخه ای از قانون ایالتی را در مورد پرداخت های تجاری برای سلامت از راه دور به اجرا درآورده اند – و کارشناسان معتقدند که این امر باعث گسترش بیشتر این سال نیز خواهد شد.

“برنامه های بهداشتی به عنوان بخشی از پذیرش گسترده مراقبت های مجازی ، از راه دور پزشکی و پوشش بهداشتی دیجیتال را ارائه می دهند. تغییراتی که ما معتقدیم حتی پس از پایان موارد اضطراری بهداشت عمومی نیز تا حد زیادی باقی خواهد ماند “، در بیانیه ای ناتانیل لاکتمن ، شریک و رئیس تیم ملی پزشکی از راه دور و دیجیتال در صنعت بهداشت و درمان گفت.

لاکتمن اضافه کرد: “اورژانس بهداشت عمومی صنعت پزشکی از راه دور را ایجاد نکرده است. این رشد سریع اجتناب ناپذیر آن را تسریع کرده است.”

چرا مهم است

گزارش جامع ، كه فقط به قوانين بيمه پزشكي تجاري مي پردازد و نه به قوانين Medicaid ، خاطرنشان مي كند كه اگرچه دامنه بهداشت از راه دور به طور گسترده اي گسترش يافته است ، اما همه اين قوانين به يك اندازه در تأمين دسترسي به مراقبت هاي مجازي موثر نيستند.

به عنوان مثال ، فلوریدا ، ایلینوی و میشیگان قوانینی در مورد پوشش کتاب از راه دور بهداشت دارند که در واقع برنامه های بهداشتی را ملزم به پوشش خدمات مجازی نمی کند.

نویسندگان این گزارش همچنین خاطر نشان می کنند که فقط 14 ایالت برای “سلامت از راه دور” به “برابری پرداخت” واقعی نیاز دارند ، به این معنی که ارائه دهندگان خدمات غیر آرکانزاس ، کالیفرنیا ، دلاور ، جورجیا ، هاوایی ، کنتاکی ، مینه سوتا ، میسوری و نیومکزیکو تگزاس ، یوتا ، ورمونت ، ویرجینیا ، یا واشنگتن ممکن است سطح کمتری برای مراقبت های مبتنی بر سلامتی از طریق بازپرداخت دریافت کند.

قانون جدید ماساچوست نیز برابری پرداخت ها را ارائه می دهد ، اما فقط برای خدمات بهداشتی رفتاری. در این گزارش آمده است ، علی رغم محدودیت های دیگر در بازپرداخت بیمه های تجاری ، “روند به سمت درمان برابر با سلامت از راه دور است.”

تنسی تنها ایالتی است که محدودیت هایی را در مورد مبدا بیمار حفظ می کند (سیاستی که عمدتاً غیرمردمی در خطوط چریکی است). سی کشور همچنین در مقابل برنامه هایی محافظت می کنند که هزینه مشاوره بهداشتی بیشتر از خدمات مشابه حضوری است.

پوشش نظارت بر بیمار از راه دور و عدم سلامت همزمان بیمار نیز افزایش یافته است ، زیرا بیماران و ارائه دهندگان همچنان به این نوع خدمات فشار می آورند – به ویژه كه بیماری همه گیر COVID-19 مردم را به تلاش برای جلوگیری از شرایط بهداشتی شخصی ترغیب می كند.

بیش از نیمی از کشورها برای خدمات غیرهمزمان از راه دور ، که به آنها خدمات ذخیره سازی و ارجاع نیز گفته می شود ، نیاز به پوشش دارند و 17 کشور به برنامه های بهداشتی تجاری برای پوشش خدمات نظارت از راه دور نیاز دارند.

در این گزارش آمده است: “این قوانین با افزایش دسترسی به خدمات بهداشتی و كاتالیزوری رشد فن آوری های دور بهداشت در سراسر كشور به نفع بیماران است.”

گرایش بزرگتر

لاکتمن گفت که در اوایل ماه ژوئن اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی که پس از آن مدلهای موجود برای بازپرداخت هزینهها ، استفاده از روشهای دور بهداشت را برای روشهای کوچکتر دشوارتر می کند و طول عمر آینده سلامت از راه دور تا حدود زیادی به سیاستهای ایالتی و فدرال بستگی دارد.

کارشناسان ایالات را جعل راه می دانند ، با بیش از 300 لایحه در مجالس قانونگذاری ایالتی که هدف آن گسترش دسترسی به سلامت از راه دور است. فرمانداران و سازمان های دولتی همچنین می توانند در جهت محافظت از مراقبت های مجازی گام بردارند.

نویسندگان یک مقاله سفید از انجمن ملی حکام گفتند: “Telehealth پتانسیل افزایش دسترسی به مراقبت را دارد ، به ویژه برای افراد در مناطق روستایی و کم برخوردار ، و همچنین در زمانی که ملت تشویق می شود از لحاظ جسمی فاصله بگیرند.” منتشر شده در دسامبر.

در حال ضبط

“پزشکی از راه دور و مراقبت های بهداشتی دیجیتال [have] نقش مهمی را در طی COVID ایفا کرد و به ارائه دهندگان این امکان را داد تا در هر زمان و هر کجا که بیماران به آن نیاز داشته باشند ، چه در مناطق شهری و چه در مناطق روستایی ، به مراقبت های پزشکی بی خطر بپردازند. “

وی افزود: “اگرچه بسیاری از پیچیدگی های قانونی و نظارتی در 50 کشور جهان می تواند موانعی برای ورود به کشور ایجاد کند ، اما محرومیت های موقتی به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا از طریق روش های جدید و متفاوت مراقبت های لازم را انجام دهند ، که این امر می تواند منجر به حفر مسیرهای جدید مراقبت های دیجیتال در سال های آینده شود.” .

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر