ایالت ها می توانند در سیاست های بلند مدت بهداشت از راه دور تغییر ایجاد کننددر این هفته ، انجمن ملی حکام یک مقاله سفید منتشر کرد که در آن سیاست های بهداشت از راه دور دولت بررسی شده و ملاحظات اساسی برای استانداران برای ارزیابی پیامدهای احتمالی این سیاست ها در آینده بیان شده است.

همانطور که گزارش یادآور می شود ، اگرچه سیاست ها در ایالت های مختلف متفاوت است ، اما در سیاست های دور بهداشتی در سال جاری تغییرات بیشتری نسبت به دو دهه گذشته با افزایش چشمگیر خدمات مطابقت مراقبت های مجازی مشاهده شده است. از هفته گذشته ، قانون telehealth که فراتر از همه گیری است در 23 کشور تصویب شده است.

“در حالی که ما نمی توانیم تصور کنیم که جذب بیشتر telehealth پس از همه گیری همه گیر با همان سرعت ادامه خواهد یافت ، زیرا بیماران ممکن است احساس کنند چاره دیگری جز دریافت خدمات در عمل ندارند ، پرداخت کنندگان در حال جمع آوری اطلاعات گسترده در مورد برای اندازه گیری نتایج در کوتاه مدت و بلند مدت “، در این گزارش آمده است.

چرا مهم است

این گزارش چندین نکته اساسی برای استانداران در مورد سیاست های بهداشت از راه دور ارائه می دهد ، از جمله:

  • مجوز دادن
  • پوشش
  • جفت کردن مدلها و مشوقهای پرداخت
  • کاهش شکاف دیجیتالی
  • قابلیت همکاری سیستم عامل
  • محافظت از حریم خصوصی
  • تعامل سهامداران

با توجه به اینکه قانونگذاران ایالت و شوراهای صدور مجوز مسئولیت اصلی آن را دارند ، مسئله صدور مجوز به ویژه قابل توجه است.

اگرچه 53 کشور و سرزمین به طور موقت به ارائه دهندگان این امکان را داده اند که در طول بیماری همه گیر از طریق خطوط دولتی تمرین کنند ، اما آینده این سیاست ها همچنان تاریک است. برخی از قانون گذاران فدرال گامهایی را برداشته اند تا معاهدات بین ایالتی را تحت فشار قرار دهند كه این امر باعث می شود پزشكانی كه در ایالتهای مختلف عمل می كنند ، راحت تر باشند. در همین حال ، سازمان های حرفه ای نگرانی هایی را درباره تسهیل طولانی مدت مقررات مطرح کرده اند.

پوشش خدمات نیز یک مشکل بالقوه عمده در آینده است: برخی از پرداخت کنندگان قبلاً شروع به کاهش برابری پرداخت برای خدمات بهداشت از راه دور کرده اند ، که به طور بالقوه طول عمر مراقبت های مجازی را به خطر می اندازد. این گزارش خاطرنشان می کند که دامنه برخی از کشورها محدود به برخی موارد خاص است ، به استثنای فقط خدمات صوتی ، روشی که ممکن است از راه دور بهداشت برای گروه های خاص غیرقابل دسترس باشد.

این گزارش همچنین خاطر نشان می کند که مدل های پرداخت جفت و انگیزه ها برای رفتن به مدل های مبتنی بر ارزش بیشتر می توانند از استفاده از telehealth بدون افزایش بی رویه هزینه های مراقبت های بهداشتی پشتیبانی کنند.

در این گزارش آمده است: “هرچه ارائه دهندگان بیشتری با پرداخت های آتی ، از جمله پرداخت های مبتنی بر جمعیت ، با توافق نامه های مبتنی بر ارزش درگیر شوند ، برابری پرداخت ها با توجه به اینکه درصد کمتری از پرداخت ها براساس حجم انجام می شود ، کمتر مناسب می شوند.” در گزارش

گرایش بزرگتر

ظهور یک واکسن بالقوه علیه COVID-19 ، همراه با انتقال قدرت در آینده ریاست جمهوری ، س questionsالات جدیدی را در مورد آینده سیاست telehealth مطرح کرده است.

اگرچه رئیس جمهور منتخب جو بایدن در گذشته از پیشرفت های دیجیتال در مراقبت های بهداشتی حمایت کرده است ، اما وی هنوز اقدامات مهمی را برای حمایت از گسترش مراقبت های مجازی انجام نداده است.

از طرف آژانس ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده هفته گذشته قوانین نهایی را منتشر کرد که می تواند زمینه را برای تصویب سلامت از راه دور در طولانی مدت فراهم کند.

آن موند جانسون ، مدیر اجرایی انجمن پزشکی از راه دور آمریکا ، گفت: “این راه حل های جدید ما را به یک مدل مراقبت مبتنی بر ارزش نزدیک می کند که به سیستم مراقبت های بهداشتی ما اجازه می دهد تا در مورد چگونگی مراقبت تجدید نظر کنند و سلامت از راه دور را با مراقبت های شخصی ادغام کنند.” .

در حال ضبط

در گزارش NGA آمده است: “Telehealth پتانسیل افزایش دسترسی به مراقبت را دارد ، به ویژه برای افراد در مناطق روستایی و مناطق کم برخوردار ، و همچنین در زمانی که ملت تشویق می شوند از نظر جسمی دور شوند.” “بعید است سیاستمداران اقدامات موقت را پس از پایان COVID-19 به طور مساوی کدگذاری کنند ، اما یک تغییر تدریجی همراه با پیشرفت در مدل های پرداخت ، فن آوری و شواهد می تواند منجر به تغییرات طولانی مدت بهتر شود.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes