اکنون در مورد ریاست جمهوری و مراقبت های بهداشتی جو بایدن چطور؟


جو بایدن برنده انتخابات روز شنبه اعلام شد. (عکس از تام برنر / گتی ایماژ)

پس از شمارش آرا the پنسیلوانیا و نوادا ، معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه اعلام شد که وی را در راس 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی قرار داد.

نتایج بعد از ظهر شنبه هنوز در کارولینای شمالی ، جورجیا و آلاسکا تعیین نشده بود ، اما حتی اگر رئیس جمهور ترامپ برنده هر سه ایالت باشد ، او برای رسیدن به 270 کافی نخواهد بود.

انتظار می رود شمارش در ایالاتی با رای نزدیک مانند جورجیا و ویسکانسین و همچنین دادخواست توسط تیم ترامپ انجام شود.

وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، صبح روز شنبه در یک کنفرانس خبری گفت که ترامپ وقتی صدها هزار رای زیر سوال باشد ، عقب نشینی نخواهد کرد. به گفته جولیانی ، که به عنوان مثال زنی در پنسیلوانیا که ظاهراً برگهای رای خود را برای بایدن پر کرده و برگردانده بود ، چندین روز تقلب در رای دهندگان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

افتتاحیه بزرگ برای چهارشنبه ، 20 ژانویه ، اولین روز از دوره جدید برنامه ریزی شده است. انتظار می رود که بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور و سناتور کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور سوگند یاد کنند و این اولین واقعه تاریخی را نشان می دهد ، زیرا هریس به عنوان اولین زن و اولین چهره ای که به مقام رسیده است تبدیل شد.

تمرکز تیم بایدن اکنون بر روی مسابقات سنا در جورجیا است که در آن دو مسابقه تعیین می شود. برندگان به احتمال زیاد در سنا ، جایی که در حال حاضر جمهوری خواهان اکثریت 53 تا 47 را دارند ، تصمیم گیری می کنند.

حتما بخوانید:
هرچه کف پیستون ضخیم تر باشد

دموکرات ها کرسی جدیدی را در سنا به دست آورده اند ، اما برای تقسیم 50-50 به دو کرسی دیگر احتیاج دارند. در آن زمان ، معاون رئیس جمهور کمالا هریس می توانست به هر رأی که ​​برابری را نقض کند رأی دهد.

در گرجستان ، برنده باید حداقل 50٪ آرا را بدست آورد و هیچ یک از نامزدها به این آستانه نرسیده اند.

به گزارش NPR ، در یک مسابقه ، سناتور حزب جمهوری خواه کلی لوفلر (Rafael Warnock) نامزد حزب دموکرات با رافائل وارنوک روبرو می شود تا بقیه مأموریت کرسی خالی شده توسط سناتور بازنشسته جمهوریخواه جانی آیزاکسون را پر کند. در دومین مسابقه ، سناتور فعلی جمهوری خواه دیوید پوردو با جان اسف رقیب دموکرات روبرو می شود.

چرا این مهم است

در صورتی که بایدن نیاز به بازسازی قانون مراقبت مقرون به صرفه داشته باشد ، نتیجه مهم خواهد بود اگر دادگاه عالی ، که اکنون اکثریت محافظه کار 6-3 دارد ، قانون را خلاف قانون اساسی تشخیص دهد. بحث های شفاهی در این پرونده صبح روز سه شنبه شنیده می شود.

هم ارائه دهندگان و هم پرداخت كنندگان با ارائه 20 میلیون آمریكایی تحت پوشش بیمه از ACA حمایت می كنند.

بایدن از تقویت ACA و گزینه پوشش بهداشتی عمومی و خصوصی حمایت می کند ، که در آن برنامه های عمومی با برنامه های خصوصی رقابت می کنند.

انجمن بیمارستان های آمریکایی و برنامه های بیمه درمانی ایالات متحده در بیانیه هایی که روز شنبه منتشر شد بایدن و هریس را تبریک گفتند.

حتما بخوانید:
خدمات reels اینستاگرام ? نمایش پست شما در reels اینستاگرام فالونیک

مت آیلز ، رئیس و مدیرعامل AHIP ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با دولت جدید برای ارائه یک سیستم رقابتی هستیم که از نوآوری در بخش خصوصی برای بهبود کارایی استفاده می کند تا همه دسترسی داشته باشند. چالش های بهداشتی بسیاری وجود دارد که کشور ما مجبور است با هم کنار بیاید – از ادامه مبارزه با بحران COVID-19 ، مقرون به صرفه تر برای مراقبت های بهداشتی و داروهای تجویزی ، تا محافظت از بیماران در برابر شرایط شگفت آور پزشکی حساب ، برای ایجاد بازارهای پایدار پوششی برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند. ”

ریک پولاک ، رئیس و مدیرعامل انجمن بیمارستان های آمریکایی ، گفت: “هر دو ما اولویت اصلی یکسانی را داریم: نبرد با COVID-19. همانطور که در این نبرد در جبهه ادامه می دهیم ، برای محافظت از خود به عنوان شریک همکاری خواهیم کرد. بیماران و جوامع ، و حمایت از متخصصان شجاع بهداشتی ما. اولویت های دیگر ما ثابت مانده است: پیشرفت تحول در مراقبت های بهداشتی ، دسترسی به پوشش ، بهبود کیفیت مراقبت ها و دسترسی بیشتر به مراقبت های بهداشتی. “

گرایش بزرگتر

رئیس جمهور ترامپ هرگز برنامه روشنی برای جایگزینی اوباماکر تعیین نکرده است. دولت در کنار تگزاس و سایر ایالت های تحت رهبری GOP است که می خواهند با حکم دادگاه عالی از شر قانون خلاص شوند.

انتظار می رود این تصمیم تا پایان دوره دیوان عالی کشور در ژوئیه 2021 صادر شود.

توییتر:SusanJMorse
به نویسنده ایمیل بزنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید