[ad_1]

وزیر بهداشت مت هانکوک اعلام کرد که انگلستان تجربه خود را در ژنومیک کشورهای دیگر ارائه می دهد تا به آنها در شناسایی انواع جدید COVID-19 کمک کند. این امر با راه اندازی بستری برای ارزیابی انواع جدید ، یک سرویس مستقر در انگلستان که آزمایشگاه های کشور را برای تجزیه و تحلیل نمونه های سویه های جدید احتمالی ویروس ارائه می دهد ، تسهیل می شود.

چرا مهم است

بستر جدید ارزیابی تغییرات به دانشمندان و دولت های سراسر جهان اجازه می دهد تا کد کامل ژنتیکی COVID-19 را در آزمایشگاه های ژنومیک انگلیس تعیین کنند. این هدف برای شناسایی انواع جدید ویروس زودتر و کمک به شناسایی جهش های فردی آنها است. این پلتفرم همچنین مشاوره و پشتیبانی تخصصی ، از جمله آموزش و منابع برای کشورهای خارجی را ارائه می دهد ، که امکان پاسخگویی بهینه ، از نظر پزشکی و سیاسی را فراهم می کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

انگلیس در زمینه ژنومیک یک رهبر جهانی است. گفته می شود که وی بیش از نیمی از توالی های ژنومی COVID-19 ارائه شده در یک پایگاه داده جهانی را انجام داده است. با گشودن امکانات ژنومی انگلستان در سایر نقاط دنیا – به ویژه برای کشورهایی که منابع توالی محدودی دارند – امید است که سرویس های بهداشتی بتوانند از جهش های COVID-19 پشتیبانی کنند و بتوانند مطابق با آن پاسخ دهند تا گسترش را محدود کنند.

تصویر بزرگتر

انگلیس بخشی از مقام پیشگام خود را در ژنومیک کار و توصیه های دام سالی دیویس ، افسر ارشد پزشکی سابق انگلیس مدیون است. تحت هدایت وی ، NHS Genomics England و پروژه 100،000 Genomes را تاسیس کرد که هدف آن همسو سازی کامل 100000 ژنوم برای درک بهتر بیماری هایی مانند سرطان است. این امر منجر به ایجاد هفت مرکز ملی برای آزمایشگاه های ژنومیک در انگلستان و ادغام خدمات ژنومیک در NHS شد.

در حال ضبط

هانکوک در سخنرانی خود در کنفرانس گفت دیروز (26 ژانویه) اتاق فکر Chatham House. “انواع جدید ویروس کرونا بار دیگر این مسئله را نشان داده است ، بنابراین ما باید در جهت ارتقا security امنیت سلامت در سراسر جهان تلاش کنیم.”

وی ادامه داد: بستر ارزیابی جدید ما به ما کمک می کند تا این ویروس و نحوه انتشار آن را بهتر بشناسیم و همچنین ظرفیت جهانی را برای درک ویروس کرونا افزایش می دهد تا همه ما برای همه چیز آمادگی بهتری داشته باشیم. آنچه پیش روی ماست.

دکتر ایزابل الیور ، مدیر خدمات ملی عفونت های بهداشت عمومی در انگلستان ، گفت: “ما می دانیم که ویروس با گذشت زمان توسعه می یابد و برخی جهش ها می توانند باعث گسترش سریعتر ویروس و مریض شدن افراد شوند. یا احتمالاً بر میزان واکسن ها تأثیر می گذارد. کار. آزمایش ژنومیک در تلاش ما برای کنترل ویروس بسیار مهم است – این به ما امکان می دهد تا نحوه تغییر ویروس را کنترل کرده و قبل از اینکه خیلی دیر شود واکنش نشان دهیم.

وی ادامه داد: “این ابتکار جدید پیشرفته ترین علم بهداشت عمومی در انگلستان را به کشورهایی می رساند که توانایی پایداری و تجزیه و تحلیل سویه های ویروس COVID-19 را ندارند. این همچنین به ما یک هشدار اولیه مهم درباره گزینه های جدیدی در سراسر جهان می دهد که می تواند انگلیس را تهدید کند. “

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر