انواع لباس های السا و آنا در زنجان با مدل های مختلف

انواع لباس های السا و آنا در زنجان با مدل های مختلف

انواع لباس های السا و آنا از محصولاتی در زنجان است که برای دختر بچه هایی که علاقه زیادی به شخصیت های انیمیشن بویژه السا دارند در بازار موجود است.

انواع مدل لباس السا در شهر زنجان در ۳ تکه تولید می شود و شامل موارد زیر می باشد:

· پیراهن مخملی انیمیشن به رنگ آبی

· تاج گین داد

· یقه ای از تور سفید

جنس انواع لباس السا و انا بسیار با کیفیت و از مرغوب ترین مخمل ها هستند. روی یقه انواع لباس های السا از خز سفید کار شده است که به آنها زیبایی چشمگیری می افزاید. کودکان با گذاشتن تاج و پوشیدن یکی از این لباس ها حس‌بودن یکی از شخصیت های این انیمیشن را به دختر بچه ها دست می دهد. پوشیدن انواع لباس السا مناسب برای بازی بچه ها، تم تولد و جشن تولد است.

لباس فروزن، پیراهن فروزن را با نام های تاج و پیراهن فروزن، لباس مخمل فروزن، فروزن و لباس دامن دار السا نیز شناخته می شود. مدل های لباس السا گاهی در سه سایز از ۷۵سانت تا ۹۰ سانت، ۹۵ سانت تا ۱۱۰ سانت و ۱۲۰ سانت تا ۱۳۰ سانت طراحی می شوند. گاهی تولید کنندگان این محصول را در دو سایز مدیوم یا لارج تولید می کنند که سایز مدیوم شامل مشخصات زیر می باشد:

· سرشانه۳۳ سانتی متر

· دور کمر۷۶ سانتی متر

· قد شنل ۱۵۰ سانتی متر

· پشت لباس ۱۱۶ سانتی متر

· قد لباس ۹۴ سانتی متر

سایز لارج شامل مشخصات زیر می باشد:

· دور کمر از ۸۳ تا ۸۴ سانتی متر

· قد شنل ۱۶۰ سانتی متر

· پشت لباس ۱۲۵ سانتی متر

· قد لباس ۹۹ سانتی متر

والدین عزیز زنجانی می توانند انواع لباس های السا و آنا در مدل ها و طرح های متنوع با رده سنی مناسب دختران خود و متناسب با اندام آنها را از طریق سایت میلی جون سفارش نمایند. شما با ثبت سفارش خود در سایت http://milijoon.com گزینه های متنوعی برای انتخاب خواهید داشت. چرا که در سایت میلی جون می توانید مدل های متنوع این لباس را انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes