اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، اصلاحات گسترده ای را در زمینه بهداشت و سلامت ارائه می دهداندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، این هفته قانونی را اعلام کرد که دسترسی به سلامت از راه دور را در سراسر ایالت گسترش می دهد.

پیشنهاد استاندار شامل تغییرات گسترده نظارتی و قانونی برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در مکان و چگونگی استفاده بیمار از دور بهداشت ، الزامات جدید برای بیمه گران در مورد پوشش از راه دور بهداشتی ، توسعه فناوری است که امکان مجازی سازی بیشتر را فراهم می کند. مراقبت ، و همچنین توسعه حرفه ای و آموزش با هدف تسهیل استفاده از پزشکی از راه دور در میان بیماران و ارائه دهندگان خدمات.

کوومو در بیانیه ای گفت: “COVID-19 نه تنها شیوه زندگی ما ، بلکه همچنین روش ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی به بیماران ، به ویژه از نظر بهداشت روانی ، تغییر کرده است.”

“ساکنان نیویورک در سال 2020 سازگار شده اند ، اما زمان آن رسیده است که سلامت سلامتی را به سطح بعدی در ایالت نیویورک برسانیم و آن را به طور کامل در سیستم مراقبت های بهداشتی موجود ادغام کنیم. این پیشنهادات منابع بهداشتی و فناوری ما را برای قرن 21 بهتر تخصیص می دهد.” کوومو ادامه داد.

حقوقدانان از این قانون استقبال کردند و گفتند که اقدامات برای حفاظت از دسترسی به سلامت از راه دور در آینده برای ایالات متحده امری حیاتی است.

آن موند جانسون گفت: “ATA فرماندار كومو را به خاطر شناخت نقش منحصر به فردي كه دور بهداشت مي تواند در وارد كردن مراقبت هاي بهداشتي به قرن 21 و گسترش دسترسي به مراقبت ها ، با هزينه كمتر ، براي جوامع كم مصرف ، تحسين كند.” رئیس اجرایی انجمن پزشکی از راه دور آمریکا ، گفت: این گروه “امیدوار است که قانونگذار ایالت نیویورک با فرماندار کوومو برای تصویب این قانون لازم برای نوسازی سلامت از راه دور همکاری کند.

چرا مهم است

پیشنهاد فرماندار کوومو بسیاری از انعطاف پذیری هایی را که در حال حاضر در جریان اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 وجود دارد ، دائمی می کند. از نظر نظارتی و سیاسی ، این اصلاحات:

  • درخواست بازپرداخت هزینه های telehealth Medicaid برای خدمات ، بدون در نظر گرفتن اینکه بیمار در چه شرایطی قرار دارد یا در یک سایت غیر سایت است.
  • توسعه متقابل صدور مجوز بین ایالتی برای کشورهای منطقه شمال شرقی برای تخصص های دارای عدم دسترسی تاریخی
  • انعطاف پذیری COVID-19 را برای خدمات بهداشت روان و مصرف مواد ادامه دهید.

همچنین تغییرات پیشنهادی کوومو بیمه های تجاری را ملزم به ارائه برنامه بهداشت از طریق عضو و ارائه پوشش پزشکی (به شرط تأیید توسط دولت فدرال) برای پوشش خدمات تلفنی در صورت نیاز پزشکی می کند. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که سلامتی از راه دور با نرخ هایی احیا می شود که “استفاده را تحریک می کنند” و به ارائه دهنده خدمات ارائه خدمات مجازی نیاز دارند.

در اعلامیه مطبوعاتی آمده است: “همه سیستم عامل های telehealth که به عنوان بخشی از یک برنامه telehealth اجباری ارائه می شوند ، باید در شبکه اطلاعات سلامت ایالت نیویورک شرکت کنند یا در غیر این صورت همکاری بین سایر ارائه دهندگان شبکه تامین کننده بیمه را نشان دهند.” در وب سایت فرماندار

علاوه بر این ، کومو به بیمه گران ملزم می شود تا به اعضای خود یک e-triage یا بستر اضطراری مجازی ارائه دهند ، بیمه گران را تشویق به بازپرداخت مستقیم ارائه دهندگان برای مشاوره الکترونیکی کند و روند رضایت بیمار را در نیویورک برای اطلاعات بهداشتی ساده کند. افزایش قابلیت همکاری

سرانجام ، فرماندار متذکر شد که استفاده از سلامت از راه دور در بین مردم نابرابر است. دفتر وی بر اهمیت تماس اطلاعاتی و آموزش برای اطمینان از پذیرش موفقیت آمیز telehealth توسط بیماران و ارائه دهندگان تأکید کرد.

گرایش بزرگتر

در صورت عدم اقدام کنگره ایالات متحده ، کشورها در حال حرکت به جلو هستند تا انعطاف پذیری در سلامت از راه دور را دائمی کنند.

در اوایل این ماه ، فرماندار چارلی بیکر ، ماساچوست ، لایحه ای را با لایحه ای جامع امضا كرد كه شامل گسترش دسترسی به سلامت از راه دور پس از كاهش تصادف بهداشت عمومی COVID-19 است.

سناتور جولیان سر ، D-Truro ، هنگام امضای قرارداد ، گفت: “این قانون نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت ، اما به ویژه دسترسی افراد روستایی ، رنگین پوست ، خانواده های کارگر و جوانان به بهداشت روانی را گسترش می دهد.”

در حال ضبط

“ما می توانیم با تغییر در نحوه دسترسی نیویورکی ها به مراقبت های بهداشتی ، پتانسیل پیشبرد سلامتی را باز کنیم. این کار با تغییرات سیاست جامع آغاز می شود که به ارائه دهندگان انعطاف پذیری بیشتری برای استفاده از سلامتی از راه دور در بیماران می دهد. مناسب است. “

“ما می توانیم و باید اطمینان حاصل کنیم که آن دسته از شهروندان نیویورکی که بیشترین نیاز را دارند از طریق سرمایه گذاری های جدید در زیرساخت های telehealth و از طریق ادغام خلاقانه فن آوری های telehealth با انواع پشتیبانی انسانی که جایگزین نمی شوند ، دسترسی بیشتری به مراقبت دارند.” ، پولاک اضافه کرد.

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes