[ad_1]

گزارش جدید منتشر شده در این هفته پیش بینی می کند که بازار سلامت الکترونیک طی 5 سال آینده با رشد پیچیده سالانه 6٪ رشد خواهد کرد.

گزارش از تحقیق و بازارها، نقش بیماری های مزمن ، بودجه عمومی و مشارکت بیمار را به عنوان عوامل موثر در افزایش ذکر کرد.

در این گزارش آمده است: “افزایش پذیرش راه حل های نرم افزاری مانند بازیابی داده ها ، سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری بالینی و سیستم های مدیریت کارآزمایی بالینی ، تقاضا برای سیستم های EHR را تحریک می کند.”

چرا مهم است

جای تعجب نیست که در این گزارش ، مهاجمان سنگین EHR Allscripts ، athenahealth ، Cerner ، eClinicalWorks و Epic Systems به عنوان تأمین کنندگان اصلی ذکر شده اند ، به ویژه اشاره کرد که Epic در سال 2019 سهم بیشتری از بازار بیمارستان های ایالات متحده را به دست می آورد.

امسال نویسندگان خاطرنشان کردند ، بخش بیمارستان بزرگترین بخش برای کاربران نهایی است – و تقریباً 90 درصد بیمارستانهای کشور از سیستم های EHR در سال 2018 استفاده می کنند.

این گزارش کاربردهای بالینی EHR را به عنوان یک بخش کلیدی در بازار شناسایی می کند و خاطرنشان می کند که استفاده از EHR به عنوان منبع داده در آزمایشات بالینی ممکن است شامل ملاحظات اضافی ، برنامه ریزی و مدیریت باشد.

محققان گفتند: “جستجو برای سوابق پزشکی کامل ، به روز و دقیق ، منجر به پذیرش EHR در بخش بالینی می شود.”

نویسندگان پیش بینی می کنند که بخش مبتنی بر ابر با توجه به هزینه های کمتر در مقایسه با محصولات محلی ، به ویژه قابل استفاده خواهد بود. (EHR های مبتنی بر ابر را می توان از راه دور نصب کرد – در همه گیر COVID-19 مفید است.)

گرایش بزرگتر

با گذشت بیش از یک دهه از قانون HITECH – شامل یک برنامه قابل توجه برای ارتقا use استفاده و تعمیرات جدیدتر – ممکن است تعجب آور نباشد که بازار EHR منفجر شده است.

اما مشکلات همچنان باقی مانده است. یعنی ، پزشکان بارها استفاده از EHR (یا فقدان آن) را به عنوان دلیل اصلی فرسودگی شغلی ذکر کرده اند که منجر به انواع راه حل های پیشنهادی می شود.

انجمن پزشکی آمریکا در سال 2019 در مطالعه کلینیک سوختگی مایو گفت: “تعداد زیادی از پزشکان اثرات تخریب کنندگی EHR دست و پاگیر را که در ارائه مراقبت های پزشکی درجه یک به بیماران اختلال ایجاد می کند ، تجربه کرده اند.”

در حال ضبط

“افزایش شیوع بیماریهای حاد و مزمن ، از جمله چندین بیماری قلبی ، دیابت ، سرطان ، [pandemics] مانند COVID-19 ، [and] در این گزارش آمده است: “آگاهی بالا از مزایای سوابق بهداشتی الکترونیکی احتمالاً رشد بازار ایالات متحده را تحریک می کند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir