امنیت سایبری در یک سال همه گیر: چشم انداز CISO


در آینده ی نزدیک اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی داستان بازی ، رهبران فناوری اطلاعات سلامت در مورد برخی از درسهایی که از یک سال بسیار شلوغ و آشفته آموخته اند – و نحوه استفاده از این درسها برای سال 2021 و بعد از آن گفتند.

در میان بسیاری از درسهایی که آنها توصیف کردند – بسیاری از آنها سال 2020 را در دو جبهه علیه خود بیماری همه گیر COVID-19 و بیماری همه گیر سایبری مرتبط صرف کردند – نیاز به تمرکز جدیدی بر امنیت سایبری.

ما اخیراً با یک افسر ارشد اطلاعات برجسته صحبت کردیم تا برخی از ترفندهای او را از سال گذشته شلوغ – زمانی که سلامتی از راه دور به سرعت در حال رشد بود ، همه کارکنان در حال دور شدن بودند و باج افزارها در حال رشد بود – صحبت کردیم و از او پرسیدیم که چگونه او امروز و غیره این درس ها را به کار می برد .

در اینجا آنچه آناهی سانتیاگو ، CISO در ویلمینگتون ، ChristianaCare مستقر در دلاور داشت ، بیان کرد.

سوال: درس امنیت سایبری که در سال گذشته فرا گرفته اید و برای صنعت بهداشت و درمان بسیار مخرب بوده چیست؟

آ. حتی در برابر تهدیدهای فزاینده ، تیم های امنیت اطلاعات برای حمایت از سازمان های خود به سطح فوق العاده ای رسیده اند. سرعتی که تیم ما مجبور شد برای پشتیبانی از مراقبت های مجازی و فعالیت های مرتبط با بیماری همه گیر در حالی که نیازهای عملیاتی قبل از همه گیری را برآورده می کند ، چابکی و تعهد به ماموریت را نشان دهد. همچنین این فرصت را به ما داد تا موقعیت خود را به عنوان یک شریک واقعی تجارت و پزشکان خود تثبیت کنیم.

س: آنچه را که در سال 2021 به بعد آموخته اید چگونه استفاده می کنید؟

آ: من انتظار ندارم که سرعت و الزامات در سال 2021 کم رنگ شود. همانطور که ChristianaCare در استراتژی های مراقبت های دیجیتال و مجازی پیشرفت می کند ، امنیت اطلاعات باید در قلب تمام این اقدامات طراحی شود. سرعت و چابکی ، که قبلاً ذکر کردم ، یک صلاحیت اصلی تیم امنیت اطلاعات خواهد بود یا خواهد شد.

“من انتظار ندارم که سرعت یا الزامات در سال 2021 کاهش یابد.”

آناهی سانتیاگو ، ChristianaCare

همانطور که مراقبت به داخل خانه منتقل می شود و چهار دیوار از امکانات ما حل می شود ، دامنه مواردی که برای خدمات و محافظت از آنها نیاز خواهیم داشت به خانه ها و وسایل افراد گسترش می یابد. ما باید تفکر و استراتژی های خود را تغییر دهیم تا تغییرات قابل توجه در دامنه را حساب کنیم.

من همچنین انتظار ندارم که فضای تهدید علیه صنعت بهداشت و درمان آرام شود. به همین ترتیب ، ما همگام با کسانی که درگیر تهدید هستند ادامه خواهیم داد. همه این فعالیت ها در برخی موارد رایگان هستند ، اما از بسیاری جهات اضافی هستند. این یک زمان هیجان انگیز برای متخصصان امنیت اطلاعات است ، اما همچنین بسیار چالش برانگیز است.

س: در سال گذشته چه چیز دیگری آموخته اید؟

آ: امنیت سایبری فقط مسدود کردن و معامله کردن یا یک فرآیند و فناوری نیست. م humanلفه انسانی بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت برنامه های امنیت اطلاعات است.

به عنوان یک رهبر در یک دوره خاص پرتنش و دشوار ، اطمینان از سلامت روان و رفاه تیم اولویت اصلی بود. یافتن راه های خلاقانه برای برقراری ارتباط ، ایجاد احساس اجتماع در حالی که از راه دور کار می کنید و اطمینان از اینکه تیم ما احساس پشتیبانی می کند در همه این ماه ها مهم است.

علاوه بر این ، یکی از فرصت های از دست رفته ، مکالمه غیررسمی و غیررسمی در راهروها ، کافه ها و قبل و بعد از جلسات است. این فرصت های آموزشی از دست رفته است و من به شدت معتقدم که مهم هستند. یافتن راه هایی برای پر کردن این شکاف ها برای اطمینان از ثابت بودن ارتباطات حیاتی نیز مهم است.

سوال: چگونه می خواهید این درس را به کار ببرید؟

آ: ادامه ارتباط و تنظیم نبض تیم. به دنبال روش های جدید برای فعال نگه داشتن گفتگو با رهبران و سهامداران خارج از تیم ما باشید. به زبان ساده ، برای اطمینان از اینکه عنصر انسانی مأموریت ما در بالای ذهن باقی می ماند.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes